-
Posts
7318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamb
-
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
tamb replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Jutro Dianka będzie w programie, ostatni raz przed wakacjami. Może się uda. Jeśli nie to ogłoszę ją z innej, radosnej strony, aż do skutku.;) -
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
tamb replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zadzwonił. Dianka musi jeszcze poczekać. -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Bardzo chcę zaopiekować się Dżejdim. W hotelu będzie miał szansę na adopcję po dużej selekcji. Chciałabym mu pomóc ale jak uważacie, że on sobie radzi, ma dobre warunki a jakiemuś innemu grozi zagryzienie to napiszcie. Tak to jest, że wszystkim psom się pomaga ale do niektórych mocniej zabije serce. mnie do Dżejdiego zabiło. -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Ładny pies, szybko pójdzie do domku i jak nic nie znajdę na ulicy to wezmę staruszka. -
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
tamb replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Dianka jest dzisiaj w Wyborczej. Camara, dziękuję.:loveu: -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Do pana Tomka najlepiej pojechać 8-11 albo 17-20. Dzisiaj do niego zadzwonię. Wczoraj jak byłam u Dianki, mówiłam, że jakiegoś wezmę. -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Mogę zapewnić hotel w Lednicy Górnej rudaskowi. Może go ktoś przytransportować, nawet jutro? Planowałam po adopcji Bariego zająć się kolejnym biedakiem. Wczoraj nie wiedziałam jeszcze którym.;) -
Orońsko - sunia z 4 szczeniakami... Wszystkie MAJĄ DOMY !!!
tamb replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Znowu sunia ze szczeniakami w Orońsku.:shake: -
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
tamb replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Może niepotrzebnie martwimy się na zapas. Zulus może wspaniale reagować na koty. -
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
tamb replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam.:-( Sama mam 8 ukochanych kotów, cztery psy i nie wyobrażam sobie nawet takiej tragedii. Na szczęście mało psów reaguje tak agresywnie. -
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
tamb replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Jaka była historia Tary? -
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
tamb replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Trzeba Zuluska koniecznie sprawdzić na koty. W razie wzajemnej niechęci da się psy izolować od siebie. Kot przy psiej agresji nie ma szans. Mam jednak nadzieję, że Zulus zda test na koty. Chciałabym go widzieć w Krakowie.;) -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
tamb replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia. -
Opowiedziec Wam Łaciatą Bajke ? - Kraków. Bajka/Nana ma dom.
tamb replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Dorota1 znalazła wspaniały dom dla Bajki.:loveu::Rose: Dorotko, dziękuję w imieniu Bajeczki.;) -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tamb replied to red's topic in Już w nowym domu
Zaznaczę wątek. -
KRK - Przez prawie dwa lata niezauważona - w końcu ma CUDOWNY DOM!
tamb replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
Nie ma ani podpisu ani banerka.:crazyeye: -
KRK - Przez prawie dwa lata niezauważona - w końcu ma CUDOWNY DOM!
tamb replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
Wzięłam jego banerek do podpisu. -
Rozmawiałam dzisiaj z panią Bariego. Jest kochany, macha pupcią aż się przewraca, siku zrobił w domu tylko pierwszej nocy. Sunia Łatka biega a on za nią drypci, jak znika mu z oczu, przywołuje ją szczekaniem. W domu czuje się nieswojo, chodzi, dyszy, nie kładzie się na posłanku tylko obok ale cóż, musi się przyzwyczaić. Znalazł w ogrodzie budę (bardzo ładną, widziałam), taką budę na wszelki wypadek jakby psy chciały schronić się w ciągu dnia. Położył się przed nią i miał bardzo zadowoloną minę. Kiedy pan rzucał Łatce patyk, Bari skulił się i było widać, że się boi. Musiał być bity kijem. Teraz już będzie szczęśliwy.
-
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
tamb replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Na piętrze domu mieszka rodzina zainteresowana adopcją Zulusa. Do roku wprowadzają się do własnego domu, przez rok Zulus mieszkałby w jednym domu ( dwa oddzielne mieszkania, wspólne podwórko z psem Odim i bardzo ufnym do psów kotem). Na parterze mieszkają mili właściciele kota i Odiego (świat jest mały bo z adopcji Agamiki :loveu:). Właściciel domu zgadza się na zwierzęta a współlokatorzy z dołu byli z nami na wspólnym spotkaniu, żeby razem rozważyć plusy i minusy adopcji. Państwo od Zulusa chcą tylko Zulusa, polubili go z opisu i zdjęcie. Jeśli adopcja nie doszłaby do skutku, wzieliby psa dopiero za rok. Spotkali na ulicy Fuksa i byli przerażeni, czy nikt nie podebrał im Zulusa, rozmawiali z jego właścicielką. I znów dowód, że świat jest mały.:evil_lol: Zulus ma szansę na dobry dom, odpowiedzialnych i chcących go ludzi. Jest ryzyko, że psy trzeba będzie izolować, że się nie polubią. Trzeba koniecznie sprawdzić Zulusa na koty. Kot nie może żyć w zagrożeniu. Jeśli coś byłoby nie tak, zawsze rozwiązaniem jest hotel za Wieliczką i dalsze ogłaszanie. Ja podjęłabym ryzyko. Jak się nie sprawdzi, Zulus może długo jeszcze być w schronisku. Jak będzie problem to będziemy się martwić. -
Zawsze jak ogłaszam dużego psa, dzwoni facet bez nogi i skarży się, że wolontariuszki nie chcą dać mu psa bo jest kaleką. Dawno temu oddał sukę do schroniska bo warknęła na dziecko, potem żona z dzieckiem się wyprowadziła a on szedł do szpitala i kolejnego psa oddał do schroniska. Teraz jest sam i szuka przyjaciela. Facet bardzo natrętny, nie można mu przerwać tak gada, trzeba na niego uważać. Nr tel 50656859x. Jak ktoś chce to ostatnią cyferkę mogę podać na pw, żeby go wpisać w kontakty i nie odbierać telefonu. Szkoda czasu.
-
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
tamb replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zadzwonił ale dostała bidula na pocieszenie 155zł z bazarku na Bariego. On już jest w nowym domu. -
Zadzwonili bardzo mili ludzie, spotkanie było natychmiast i adopcja też. Trafił do pięknego domu z ogrodem, bawił się pięknie z 9-letnią sunią, nie reagował na koty. Będzie spał w domu. Lepiej nie mógł trafić.:multi: Ze zwrotu za Sabę i Bariego (rozliczyłam a ktoś obiecał zapłacić za hotel i po czasie zwrócił) przeznaczyłam na Bariego 300zł i na Diankę 300. Z bazarku Weszki dostałam 200zł, ze swojego 40 (ale to dokładam do przysmaków jak jeżdżę do hotelu). Tak, że na Bariego miałam odłożone 500zł. Zapłacę za 23 dni w hotelu 345zł a 155zł przerzucę na Diankę i na jej wątku to napiszę. Obroża nie jest już potrzebna.:lol: