Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Tekst jest dobry, zdjęcia ściągnę z wątku. Trochę to potrwa zanim ogłoszę bo jest w kolejce kilka psów.
  2. Tak bym chciała, żeby Grot miał dobry dom. W najbliższych dniach będzie w Wyborczej. Dziewczyny z Krakowa wiedzą co ostatnio wyprawiałam z domownikami, do jakiego stopnia straciłam głowę i serce dla Grota.:oops:
  3. [quote name='tamb']Wysłałam dzisiaj Sarunię do Dziennika Polskiego, teraz będzie Dianka a ona po niej.[/quote] Ojej, teraz okazało się, że nie doczytałam jak ma na imię i ogłosiłam ją z imieniem Sara. Wszystko inne się zgadza, nie będę robić zamieszania i wysyłać informacji ze zmianą imienia. Jak będą telefony o Sarunię to wiadomo, że chodzi o Maję.
  4. Wysłałam dzisiaj Sarunię do Dziennika Polskiego, teraz będzie Dianka a ona po niej.
  5. Ogłosimy ją jeszcze raz, tylko ogłoszę kilka psów.
  6. Grot jest dzisiaj w Dzienniku Polskim. Żeby ktoś zadzwobił, żeby ktoś zadzwonił...
  7. Wygłaskałam Ślepcia-Szamana. Jest piękny i miły.:evil_lol: Jurmar98 już jutro rano go odwiedzi. Teraz trzeba go intensywnie ogłaszać.
  8. Córka pana Tomka zgodziła się przywieźć Lolę i Dżejdiego na 12-tą.:multi:
  9. Czy mógłby ktoś pomóc w transporcie Loli i Dżejdiego z hotelu za Wieliczką pod pomnik Dżoka na godzinę 12-tą w niedzielę? W drodze powrotnej też.:loveu:
  10. Dżejdi mógłby być pokazany na aukcji w niedzielę o 12-tej pod pomnikiem Dżoka. Czy mógłby ktoś pomóc w transporcie?
  11. Zmieńcie tytuł wątku, że transport jest w piątek tylko 120zł potrzebne, więcej ludzi wejdzie.[/quote] Fizia, ludzie zobaczą o co chodzi bez wchodzenia na wątek.
  12. Ja ostatnio tylko offy robię [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-pomocy-potrzebny-transport-w-wa-czestochowa-sarunia-zwrot-z-adopcji-138955/"][COLOR=#000000]Pilne! Pomocy! POTRZEBNY TRANSPORT W-WA - CZĘSTOCHOWA!*Sarunia*-zwrot z adopcji![/COLOR][/URL]
  13. Ja ostatnio tylko offy robię [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-pomocy-potrzebny-transport-w-wa-czestochowa-sarunia-zwrot-z-adopcji-138955/"][COLOR=#000000]Pilne! Pomocy! POTRZEBNY TRANSPORT W-WA - CZĘSTOCHOWA!*Sarunia*-zwrot z adopcji![/COLOR][/URL]
  14. Ja ostatnio tylko offy robię [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-pomocy-potrzebny-transport-w-wa-czestochowa-sarunia-zwrot-z-adopcji-138955/"][COLOR=#000000]Pilne! Pomocy! POTRZEBNY TRANSPORT W-WA - CZĘSTOCHOWA!*Sarunia*-zwrot z adopcji![/COLOR][/URL]
  15. Ja ostatnio tylko offy robię [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-pomocy-potrzebny-transport-w-wa-czestochowa-sarunia-zwrot-z-adopcji-138955/"][COLOR=#000000]Pilne! Pomocy! POTRZEBNY TRANSPORT W-WA - CZĘSTOCHOWA!*Sarunia*-zwrot z adopcji![/COLOR][/URL]
  16. Ja ostatnio tylko offy robię [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-pomocy-potrzebny-transport-w-wa-czestochowa-sarunia-zwrot-z-adopcji-138955/"][COLOR=#000000]Pilne! Pomocy! POTRZEBNY TRANSPORT W-WA - CZĘSTOCHOWA!*Sarunia*-zwrot z adopcji![/COLOR][/URL]
  17. Ja ostatnio tylko offy robię [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-pomocy-potrzebny-transport-w-wa-czestochowa-sarunia-zwrot-z-adopcji-138955/"][COLOR=#000000]Pilne! Pomocy! POTRZEBNY TRANSPORT W-WA - CZĘSTOCHOWA!*Sarunia*-zwrot z adopcji![/COLOR][/URL]
  18. Ja ostatnio tylko offy robię [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-pomocy-potrzebny-transport-w-wa-czestochowa-sarunia-zwrot-z-adopcji-138955/"][COLOR=#000000]Pilne! Pomocy! POTRZEBNY TRANSPORT W-WA - CZĘSTOCHOWA!*Sarunia*-zwrot z adopcji![/COLOR][/URL]
  19. Ja ostatnio tylko offy robię [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-pomocy-potrzebny-transport-w-wa-czestochowa-sarunia-zwrot-z-adopcji-138955/[/URL]
  20. Nie ma wyjścia, trzeba linkt tego wątku wysyłać na pw i wstawiać na innych wątkach.:shake: Zmieńcie tytuł wątku, że transport jest w piątek tylko 120zł potrzebne, więcej ludzi wejdzie.
×
×
  • Create New...