-
Posts
7318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamb
-
Ja jeszcze ze dwie godziny popracuję z przerwami minutowymi na dogo i idę spać. Rano trzeba wyjść z psami.:shake:
-
Też mam taką nadzieję. Tyle "nieadopcyjnych" bid już poszło do domków a ona jest miłą, zdrową sunią tylko w schronisku wydaje się dość pospolita. Jak się ją ogłosi to będą dzwonić specjalnie dla niej.
-
No cóż, za każdym razem mówię "ostatni raz" i żyję normalnie. Ale chyba nie jestem normalna ... Aktualnie mam szczeniaka w bezpłatnym domku tymczasowym u wspaniałej osoby, która spadła mi z nieba. Jeszcze nie ma wątku, jutro Patia zrobi mu zdjęcia do ogłoszeń. W hotelu nie mam żadnego psa a Syrii w schronisku nikt nie wypatrzy.
-
Zaznaczam wątek. Agamika już wie, dlaczego.:eviltong:
-
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
[quote name='tamb']... Drugi domek chce adoptować ...... nie napiszę :eviltong:. To tajemnica. Jak adopcja dojdzie do skutku to wtedy zdradzę. Teraz nie.[/quote] Teraz mogę już zdradzić, drugi domek chętny na Dżejdiego adoptował Lolkę. Bardzo się cieszę.:multi: -
K-ów, 4 szczeniaki na wysypisku i sunia.. wszystkie już w nowych domkach..
tamb replied to edit_f's topic in Już w nowym domu
Franek jest dzisiaj w Dzienniku Polskim. -
Kraków - Zbieg po ponad 5 latach czekania MA DOM!!
tamb replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam wątek Zbiego bo zbliża się jego kolejka w ogłoszeniu w Dzienniku Polskim. -
(Kraków) TORA - ONkowaty pocieszny kłapciatek. Po 5 latach znalazła DOM!
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Ogłoszę Torę w Dzienniku Polskim. Tylko jest troszkę kolejka. Ona jest w boksie pojedynczym? -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Dobrze, jutro wyślę. -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Mogę podać przez dziewczyny, które jeżdżą do schroniska. Jak podasz adres na pw to mogę też wysłać. -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Umowę mam u siebie ale podpisałam umowę amicusową. Mogę Ci dać albo wysłać do schroniska. Nie wiem jak lepiej. -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
MajeczQa, jeśli chcez to podam Ci na Pw telefon do pani Dżejdiego. Jak jej powiesz, że to Ty go wypatrzyaś w schronisku to się ucieszy. -
Niko jest dzisiaj w Dzienniku Polskim. Trzymam kciuki.
-
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Napiszę. Ciekawa jestem, który mój zwierzak Cię zachwyci. Gerda była wzięta 8 lat temu świadomie po śmierci Kamilki. Reszta to przedawnione tymczasy.:evil_lol: -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Pani rano dzwoniła i powiedziała, że zdjęcia będą za kilka dni bo szwagier pożyczył aparat na kilka dni a zdjęcia są w aparacie. Agnieszka, dostałaś wiadomość? -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Nie, nie, źle to ujęłam.:oops: Domek wycofał się z adopcji z pośrednictwem wolontariuszy. Nie z winy. Kobieta chyba strasznie zmienna bo chciała a potem stwierdziła, że łatwiej pojechać na Rybną niż do hotelu. A wolontariuszka bardzo miła zapewniła jej transport. -
Tak bardzo chce do domu, ze chciał go z piasku zbudować - no i sie udało
tamb replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Jest cudny. Ogłoszę go w DP, może się zgubił. Może dziewczyny zaniosłyby jego zdjęcie do TOZu i do azylu na wypadek jakby ktoś go szukał. Ważne jest odrobaczenie i szczepienie. We wtorek wybieram się do hotelu, wygłaszczę go.:loveu: -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Jeden z pozostałych domków wycofał się z adopcji przez wolontariuszy, twierdząc, że jeszcze przemyśli i łatwiej będzie pojechać do azylu. Drugi domek chce adoptować ...... nie napiszę :eviltong:. To tajemnica. Jak adopcja dojdzie do skutku to wtedy zdradzę. Teraz nie. -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Miałam telefon z domu Dżejdiego i pies jest wspaniały, przespał spokojnie noc, załatwia się wyłącznie na spacerze, cały czas domaga się głaskania. W poniedziałek jedzie do weta do kontroli. Jest zdrowy ale pani chce go pokazać zaprzyjaźnionemu weterynarzowi, który leczył poprzedniego psa. Pani podziękowała za tak wspaniałego przyjaciela.:multi: -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Nie dam już rady jeździć często do hotelu a on wymaga socjalizacji. Muszę odczekać tydzień. Jak usłyszę, że Dżejdi jest cudowny i idealny itd. to pomyślę. Ale teraz sama mam kłopoty i ledwo żyję po chorobie. Wychodzę z domu od 4 dni i ciągle mi słabo.:shake: -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo ale dziwnie się czuję ..... nie mam żadnego psa w hotelu.:razz: