Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Ja jeszcze ze dwie godziny popracuję z przerwami minutowymi na dogo i idę spać. Rano trzeba wyjść z psami.:shake:
  2. Też mam taką nadzieję. Tyle "nieadopcyjnych" bid już poszło do domków a ona jest miłą, zdrową sunią tylko w schronisku wydaje się dość pospolita. Jak się ją ogłosi to będą dzwonić specjalnie dla niej.
  3. No cóż, za każdym razem mówię "ostatni raz" i żyję normalnie. Ale chyba nie jestem normalna ... Aktualnie mam szczeniaka w bezpłatnym domku tymczasowym u wspaniałej osoby, która spadła mi z nieba. Jeszcze nie ma wątku, jutro Patia zrobi mu zdjęcia do ogłoszeń. W hotelu nie mam żadnego psa a Syrii w schronisku nikt nie wypatrzy.
  4. Zaznaczam wątek. Agamika już wie, dlaczego.:eviltong:
  5. Też bardzo się cieszę. Wysłałam sms dorocie1 i też jest szczęśliwa z powodu Loli. Dżejdi w nowym domku zadowolony i jeszcz Loli się udało. O Dżejdiego ludzie dalej dzwonią a jak opowiadam o innych pieskach to mówią, że jeszcze zadzwonią. Przed sobotą, żeby w sobotę pojechać do hotelu. Oby tak było.
  6. [quote name='tamb']... Drugi domek chce adoptować ...... nie napiszę :eviltong:. To tajemnica. Jak adopcja dojdzie do skutku to wtedy zdradzę. Teraz nie.[/quote] Teraz mogę już zdradzić, drugi domek chętny na Dżejdiego adoptował Lolkę. Bardzo się cieszę.:multi:
  7. Franek jest dzisiaj w Dzienniku Polskim.
  8. Zaznaczam wątek Zbiego bo zbliża się jego kolejka w ogłoszeniu w Dzienniku Polskim.
  9. Ogłoszę Torę w Dzienniku Polskim. Tylko jest troszkę kolejka. Ona jest w boksie pojedynczym?
  10. Znowu go ogłoszę, tylko po kilku psach w kolejce. Może przydałby się nowy tekst? We wrześniu koniecznie trzeba go pokazać w programie 'Kundel bury i kocury". Chyba, ża wcześniej znajdzie dom.
  11. Mogę podać przez dziewczyny, które jeżdżą do schroniska. Jak podasz adres na pw to mogę też wysłać.
  12. Umowę mam u siebie ale podpisałam umowę amicusową. Mogę Ci dać albo wysłać do schroniska. Nie wiem jak lepiej.
  13. MajeczQa, jeśli chcez to podam Ci na Pw telefon do pani Dżejdiego. Jak jej powiesz, że to Ty go wypatrzyaś w schronisku to się ucieszy.
  14. Niko jest dzisiaj w Dzienniku Polskim. Trzymam kciuki.
  15. Teraz żeby miejsce w hotelu się zwolniło.:multi:
  16. Napiszę. Ciekawa jestem, który mój zwierzak Cię zachwyci. Gerda była wzięta 8 lat temu świadomie po śmierci Kamilki. Reszta to przedawnione tymczasy.:evil_lol:
  17. Pani rano dzwoniła i powiedziała, że zdjęcia będą za kilka dni bo szwagier pożyczył aparat na kilka dni a zdjęcia są w aparacie. Agnieszka, dostałaś wiadomość?
  18. Nie, nie, źle to ujęłam.:oops: Domek wycofał się z adopcji z pośrednictwem wolontariuszy. Nie z winy. Kobieta chyba strasznie zmienna bo chciała a potem stwierdziła, że łatwiej pojechać na Rybną niż do hotelu. A wolontariuszka bardzo miła zapewniła jej transport.
  19. Jest cudny. Ogłoszę go w DP, może się zgubił. Może dziewczyny zaniosłyby jego zdjęcie do TOZu i do azylu na wypadek jakby ktoś go szukał. Ważne jest odrobaczenie i szczepienie. We wtorek wybieram się do hotelu, wygłaszczę go.:loveu:
  20. Jeden z pozostałych domków wycofał się z adopcji przez wolontariuszy, twierdząc, że jeszcze przemyśli i łatwiej będzie pojechać do azylu. Drugi domek chce adoptować ...... nie napiszę :eviltong:. To tajemnica. Jak adopcja dojdzie do skutku to wtedy zdradzę. Teraz nie.
  21. Miałam telefon z domu Dżejdiego i pies jest wspaniały, przespał spokojnie noc, załatwia się wyłącznie na spacerze, cały czas domaga się głaskania. W poniedziałek jedzie do weta do kontroli. Jest zdrowy ale pani chce go pokazać zaprzyjaźnionemu weterynarzowi, który leczył poprzedniego psa. Pani podziękowała za tak wspaniałego przyjaciela.:multi:
  22. Nie dam już rady jeździć często do hotelu a on wymaga socjalizacji. Muszę odczekać tydzień. Jak usłyszę, że Dżejdi jest cudowny i idealny itd. to pomyślę. Ale teraz sama mam kłopoty i ledwo żyję po chorobie. Wychodzę z domu od 4 dni i ciągle mi słabo.:shake:
  23. Cieszę się bardzo ale dziwnie się czuję ..... nie mam żadnego psa w hotelu.:razz:
×
×
  • Create New...