Jump to content
Dogomania

Zmysł

Members
  • Posts

    12213
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Zmysł

  1. Rusza się całkiem żwawo, szczególnie, gdy widzi koty. Faktycznie, na zdrowie taki tryb życia dobrze nie wpływa. Staram się to przetłumaczyć opiekunom, ale bez rezultatu.
  2. Zrobiłbym zdjęcia, ale wstyd mi.
  3. To nie do wiary, ale jednak
  4. po prostu zrobiła się baardzo duża
  5. witam i życzę Wszystkim zdrowych i wesołych Świąt.
  6. Chciałbym zawiadomić, że Żabcia ma się dobrze, nawet aż za bardzo.
  7. sorry, trochę się znowu zamieszało u mnie. Spotkałem się z Panią Joanną i mam sporo złych informacji. Jak je zweryfikuję to spróbuję wszystko przekazać.
  8. Nawet trzeba, ale coś nie mogę złapać kontaktu z Figu.
  9. Dziękuję, staram się dojść do ładu ze wszystkim.
  10. Fari i Frascati wciąż bez domu. Siedzą u Pani Joanny w Fundacji Maja. I tak chyba zostanie.
  11. rezerwacja...........
  12. rezerwacja........
  13. Dzięki, skontaktuję się.
  14. [quote name='tomcug']Biedny Grubolek.:-( Mój Montiś też już starszak, coraz więcej dolegliwości, ale jakoś się trzymamy. Pozdrowienia dla rodzinki Żabci.[/QUOTE] bardzo dziękuję. postaram się o jakieś zdjęcia w miarę możliwości.
  15. Witam, Czy są jakieś informacje, co się dzieje w Mai?Dzwoniła do mnie p.Joanna i był to telefon dramatycznie rozpaczliwy.
  16. Witam wszystkich, którzy mnie jeszcze pamiętają. Dawno mnie nie było na dogomanii, przede wszystkim ze względów osobistych. Ale dosyć o mnie. Postanowiłem wrócić z powodu dramatycznej sytuacji w Fundacji Maja w podwarszawskiej Zielonce. Kiedyś starałem się tam pomagać, stąd Pani Joanna - założycielka Fundacji mnie pamięta. Po przeprowadzonej z nią rozmowie, podczas której wyjawiła wielowątkowość problemów i dramatyczną sytuację Fundacji i przebywających pod jej opieką zwierząt postanowiłem jeszcze raz spróbować jej pomóc, chociaż w małym stopniu. Tam nigdy nie było różowo, ale teraz chyba jest już ekstremalnie tragicznie. W rozmowie pojawiły się nawet wątki samobójcze, co mnie dodatkowo zmotywowało do próby działania. Postanowiłem, mimo niesprzyjających dla mnie okoliczności, spróbować cokolwiek zrobić dla tych psiaków. Na razie zakładam wątek, próbując na nowo oswoić się z dogomanią. Umówiłem się z Panią Joanna na spotkanie, z którego wycisnę wszelkie możliwe informacje, jak dokładnie wygląda sytuacja Fundacji Maja- ile jest zwierząt, ile wolontariuszy jej jeszcze pomaga, aktualne zadłużenia, numery kont. Wtedy napiszę konkretnie. Spróbuję, w miarę możliwości, uaktualnić wątki już istniejące na dogo(niektóre sam zakładałem). Na początku następnego tygodnia napiszę więcej.
  17. Witam po długiej przerwie. Żabcia ma się dobrze, ale niestety Grubolek odszedł w zeszłym roku za TM.
  18. [FONT=Arial]Panie Boże, nie jestem aniołem dziś niewielu jest takich na świecie, może ci, co na ziemskim padole pokochali zwierzęta i dzieci. Panie Boże, powiedziałeś "proście", rzekłeś "proście, a będzie wam dane" wiesz, że właśnie po Tęczowym Moście poszedł do Ciebie mój Omiś Ukochany? Panie Boże, poznasz go z łatwością, bardzo kochał się przytulać i ocierać nosek, proszę o Panie, zawołaj go głośno, o szczęście dla niego Ciebie proszę. Panie Boże, nie proszę dla siebie, znajdź mu jakąś osobę przyjazną, by głodny i smutny tam nie był, i żeby mógł sobie przy kimś spokojnie zasnąć. Panie Boże, a gdy tak się stanie, że i mnie kiedyś do siebie zawołasz, pozwól mu proszę wyjść mi na spotkanie, jeśli oczywiście zostanę aniołem. [/FONT] [FONT=Arial]Żegnaj Omisiu, Oluś na Ciebie czeka..... [/FONT]
  19. [INDENT] w związku z przykrymi, acz niezależnymi ode mnie okolicznościami jestem zmuszony wycofać od kwietnia br. swoje comiesięczne deklaracje. Za marzec pójdzie moja ostatnia płatność. Przepraszam. [/INDENT] [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/../forum/showthread.php?t=35796"] [/URL] [/INDENT]
  20. w związku z przykrymi, acz niezaleznymi ode mnie okolicznościami jestem zmuszony wycofać od kwietnia br. swoje comiesięczne deklaracje. Za marzec pójdzie moja ostatnia płatność. Przepraszam.
×
×
  • Create New...