Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. I to jaaaaak!!!:loveu::loveu::-o:-o SUPER! [SIZE=1]tylko co mu się stao w lewe oczko??[/SIZE]
  2. oooo nasza forumowa Buba :multi::multi:
  3. Dla mnie amerykaniec za ciężki ta jest cudna:loveu::loveu::loveu: [url]http://img48.imageshack.us/img48/673/dscf2311ro6.jpg[/url]
  4. To dobrze,że pozory mylą:-D czasem, ale czemu tylko jedna fotka:-(:-(
  5. Jak da radę to wazi, ale to było jkieś krzywe i dlatego taki pogięty stoi(bo nie dobła pańcia kazała zostać) szczerze nie mogłam znaleśc tego, na którym kiedys pozowały Sikra, Vic i Happy Eli ale może next time znajdę;-)
  6. Tyż fajnie mimo,że nie Cavano ale też znajomi,fajny klub:-D
  7. [quote name='Tinka:)']chyba nie russelka:diabloti: ale dzięki:loveu:[/quote] Oj sorki wy obie jackowe ,nie??? :oops::oops: Sorki
  8. Mi też się ta fota straszniście podoba lecim dalej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/333/b9fb3ebe139a2b1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/258/90698e598b5ac4f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/341/7a1d7173610f02ae.jpg[/IMG][/URL] Delik nadrzewny:evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/259/a8211994f4a886b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/258/fa316a8fb2a4396a.jpg[/IMG][/URL]
  9. Hihihihi właśnie jedno w tym jeszcze fajowe,że właściwie nie kosztuje(dwa psy plus dwa noclegi to 34 euro czyli około 112 zeta:multi::multi::multi: drugie tyle to pks-y do Katowic, stamtąd jadę a ludzmi samochodem(to już tylko 80 km) I Tylko ja i oni (collie krótkowłose) są z Polski reszta czeska)
  10. Gdyby nie ten mega jęzor to cały tata z tej foty którą rysujesz,nie:cool3::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/258/c22619144e2ffcf3.jpg[/IMG][/URL] to jeszcze akitka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/259/003a2323a053f253.jpg[/IMG][/URL] ...a takie ładne zdjęcie w ruchu by miał:placz:, ale nos ucięłam:placz: samojed z Chatangi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/260/0a81adaaf3a99739.jpg[/IMG][/URL] Vic [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/258/d95943ec1b2e494d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/340/28813f5e3a615f9b.jpg[/IMG][/URL]
  11. Betty nie bądź tak ja chcę czarnego mudika a nie blue:-/ Ten wypad do Czech to seminarium agilitowe, ale owszem małe zwody na koniec też będą(juz się tego wyjazdu nie mogę doczekać:multi::multi::multi:)
  12. [quote name='viv']dzieki Magdo :kiss_2: nic tak oczu ne cieszy jak 3 mudikowe kundle :eviltong:[/quote] Hej,hej dzięki Aniu:loveu::loveu: Zaraz zacznę ładować filmik Delika z drapania się na ścianę(na razie włazi na mły gzymsik,coć czasem z rozpędu tupnie wyżej:multi:,a jak na wyższy murek go łapnie wprowadzę to sam się ustawia tak,że stoi na przednich łapach tylko to słabo na tym filmiku widać bo ucięłam kadr:angryy:) Pozdrówka Zarasz to puszczę na mudikowe(fotki of korse)
  13. Fajnie jakoś nie dotarło do mnie (a moze nie mówiłaś) super a jaki klub planujecie??:cool3::cool3::cool3:
  14. To super,że było fajnie (a ja nawet nie wiedziałam, bo nie zaglądałam ostatnio:-(:oops: i nie trzymałam kciuków:roll::oops:). Ale to dobrze,że tak fajnie poszło, my też mykamy zagramanicę do Chech na 3 dni(14 tego) Czekamy na fotki:lol::lol::multi::loveu:
  15. [B]Russellka[/B] mam jeszcze jedno :-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/333/34db4ce2057be1b2.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='betty_labrador']dziekuje Russelka :P i takie kolory zostana :diabloti: a moze bijesz :siara: Mudik czy w tym roku na w Warszawie sa zawody frisbee?[/quote] Tylko spróbuj :diabloti: zdaża się rypnąc w tyłek a co ale po głowie nie biję:diabloti:
  17. [B]Ola,[/B] [B]Jupi[/B] dzięki[B] Ewa[/B] juz daję foty Długowłosa akitka ze spacerku na PM [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/259/6210c4c2d8e0947e.jpg[/IMG][/URL] Delik tyłem;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/340/ddd41b89e896a09f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/333/f6e1f2e5401c2157.jpg[/IMG][/URL] Delikowaaa głowa i jack [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/259/03ca41e4861c8518.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/333/55ac376ece16940e.jpg[/IMG][/URL]
  18. [B]Russellka [/B]Deli jest WIELKI:-o:-o:roll::cool1:, [B]Betty[/B] te oczy Victora Aaaaachhhhh:loveu::loveu::loveu:
  19. Spałam dziś tylko 4 godziny i zasypiałam na siedziąco:diabloti::cool1: więc o 17 tej się położyłam i dopiero jakieś pół godziny temu wstałam (obudzona telefonem na szczęście bo by w srodku nocy jadły:roll::diabloti:)dać papu psiom. Zdjęcia się wgrały zaraz dam, Vicowy rysunek:loveu::loveu::loveu: tylko wygąda jakbym go biła tyle sińców ma:eviltong::eviltong::p:cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='viv']pamietasz o takim ladnym zdj ktore zrobilas wczoraj :loveu:[/quote] Piszesz , masz;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/258/e1e5c1b4bd5b21ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/341/97a3e025ad057fd5.jpg[/IMG][/URL]
  21. dziamanie to darcie japy czyli jazgotanie czyli potocznie tak zwane szczekanie:diabloti::angryy::evil_lol::evil_lol: Zaraz poszukam(bateria się załadowała to wstawię kilka fotek i filmik) Victor [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/245/7cd54c5870b622cf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/1f09ab77d8f1bc26.jpg[/IMG][/URL] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"]Sikra[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/228/af763eaa408b64f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/285/1a65c29f74eef030.jpg[/IMG][/URL] Aniu Pamiętam ale dopiero bedę je fotosikować:-)
  22. Oj dziś początek Vicowego treningu nie był fajny, nie chciał zostać na starcie i miał spory problem z ćwiczeniem z wysyłania na przód i ... tak mnie wpienił,że kiedy juz pobiegł to cały czas z ogonem w dół,jeden wielki CS:oops::oops::oops::placz::placz::placz::placz: Naszczęście udało mi się uspokoić moje cholerne nerwy i śłicznie pobiec tor na koniec, miło spokojnie i pies ślicznie biegł pełen relaks:loveu::loveu::loveu: A Deli mnie zaskoczył pozytywnie ślicznie robi strefki na kładce:loveu::loveu::loveu: i SAM ! robi rękaw:multi::multi::multi::multi: i jeszcze wczoraj pierwszy raz złapał dysk w powietrzu, a dzis wchodziliśmy tyłem na ścianę(mam filmik:cool3::cool3:) Poza treningiem Vic chodzi bez smyczy w namordniku i nawet na delikatne odwołanie odwołuje się od ludzi i idąc przy nodze grzecznie mija z psami gorzej , ale nie od razu Kraków zbudowano:eviltong::cool3: Więc ogólnie jestem z chłopców zadowolona(z Sikry zazwyczaj poza jej dziamaniem:diabloti:, bo to gzecna dziefcynka;):lol:)
  23. To miło,że dobrze mi życzysz,bardzo bym chciała 1 4 dni a nie tylko 3, ale o tym mogę na razie pomarzyć, dobranoc,zmykam się kąpać bo juz godzinę się tam wybieram a rano na 8-mą mam trening. ;);)
  24. Tak bo okrągła powiększyłaby i tak dużą głowę,jemu to pasuje(to juz wypróbowana i zaakceptowana przez panią fryzura,kiedyś miał większe portki ale tak mu ładniej:-) )
  25. [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1934/p1040812sy1.jpg[/IMG] W trakcie [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3463/p1040815nn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/9825/p1040814tq9.jpg[/IMG] Po [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3261/p1040819fh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/9618/p1040817ye2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...