Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Od Nowa skąd wniosek,że się smucę? EDIT: Oj ja gupia, ups przez pewną osobę zapomniałam co pisałam i smuteczki troszkę poszły, ale za Twojew pocieszki też dziękuję!:-) crazydaizy to pytanie do właścicielki Kali czyli Ani, Kalina jest mała to jej łatwiej ,ale i gończa polska to umie i bordery, tylko mój Deli ciągle ma etap, siadania tyłkiem ,ale np już na słupku który ma powierznię może jednej cegły umie ustać, ciekawe:diabloti::p:cool1:
  2. U mnie też był dziś parsonek, przyszedł w wersji grzywacz, a wyszedł elegancki, zgrabny chłopak:loveu:
  3. Ach, buzi tak przy wszystkich, ludzie patrzą wstydzę sie:p:loveu::evil_lol: [url]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/DSC00345.jpg[/url]
  4. Mudik

    bzik

    Swietne!:evil_lol::evil_lol: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/zima25.jpg[/url] Delik też nie chciala podnosić dzisiaj dysku, bo zaraz miała go cały oblepiony śniegiem:diabloti::cool1:
  5. Żebym w googlach waszej galerii szukała, nie ładnie:mad:;););), to i mudiki się meldują, pozdrawiamy! A jakieś fotki z Kielc masz?
  6. Świetny!, ja dziś próbowałam uczyć Delika A kuku!, ale on jak już oprze łapy i pokaże mu smaka pod r.ęka to je zdejmuje , no czasem moment je utrzyma, ale ciężko idzie, Tobie też tak robił Mickey?
  7. Jkoś nie ma nastroju pisać, czekam na wiadomośc od bliskiej osoby, i jeszcze dziś dwa psy znajomych, jednego znałam drugiego nie odeszły dzisiaj, smutno mi jakoś.:-(:-(:-(
  8. Popłakałam się Klaudia, jesteś dzielna, ja tą samą decyzję podejmowałam kilka dni, i doskonale wiem , co czujesz, Bambo był moim pierwszym wymarzonym psem, miałam go od końca podstawówki, przez liceum i całe studia prawie 15 lat, trzymaj się , potrzeba Ci teraz czasu, by żyć na nowo, inaczej, bo już nic nie będzie takie samo, ale dla kolejnej psiej duszyczki, przed którą całe życie jeszcze. Jestem z Tobą myslami. Wiem, jak to ciężko.
  9. Dobre, hahahahhaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, uznali już przydomek, dostałaś odpowiedź?
  10. Zawody są 14-15-16-17 to jest długi weekend zaczynający się Bożym Ciałem,więc myśle, ze spokojnie dostaniesz urlop.;);)
  11. ON-ki kiedyś były i merle i czarne(dziś prawie ich nie ma . Wzorzec z 1891 roku podaje następujące maści: czarna, stalowo szara, popielata, rudożółta, jednolita lub z regularnymi żółtymi lub szarobiałymi znaczeniami na kufie , powiekach i łapach(chodziło pewnie o podpalania), także biała, również biała z dużymi ciemnymi łatami, ciemno pręgowana(ciemne pręgi na brązowy, zóltym lub niebieskoszarym tle), z żóltymi znaczeniami lub bez nich" Więc kiedyś ON-ki były bardzo kolorowe, to był wzorzec pierwszego zwiazku owczarkó niemieckich, potem się skupiono na innych kolorach.
  12. Tak Aniu dobrze widzisz, ja Ani zazdroszczę tego,ze Kali tak cudnie obiega, zacięłam się tego nauczyć, dziś ćwiczyliśmy targetowanie i wysyłanie na miejsce(wycieraczka), -oba psy sobie radziły, z tym, że Delik nie ćwiczył targetowania tylko inne sztuczki, za to Vic cudnie targetuje rękę:loveu: Ten szkot, to szkotka Mamy TŻ-a Ani,-Tomka, on sam ma erdela.
  13. Mudik

    bzik

    Swietne:loveu::loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/zima4.jpg[/url] i w ogóle bardzo ładne wyszły, brawo, Bzik dużo lepiej wyglada wytrymowany, ale tego Ci nie muszę mówić;):eviltong::eviltong:
  14. Ależ ona słodka kruszynka przy nim:loveu::loveu: [url]http://img353.imageshack.us/img353/4112/dscn4054so2.jpg[/url]
  15. Mudik

    bzik

    [quote name='Kinga&Wenka']Bzikowa - dzięki! napiszę do niej. ;)[/quote] Tu masz numer do lecznicy, ja też tam leczę psy;) 022-844-17-93 pn-sb od 8-22, niedziele 10-20 jakoś tak mogłam godziny otwarcia momylić ale na pewno w tygodniu do 22 giej , a w niedzielę do 20 tej.
  16. Ja też ,ale wczoraj nie było mnie przy swoim domowym komputerze(byłam w gościach), a dziś od rana w pracy i jakoś tak przysypiam, czekajac na kolejnego klienta;):evil_lol::evil_lol::eviltong:, ale trzeźwa jestem:eviltong:
  17. Michał lepiej zgłoś teraz, bo potem może być za późno, zawsze do 1 kwietnia mozna zmienić, wycofać..., a co się stało ze starym nickiem?;) Może być na PPPW coby nie offować;)
  18. Klaudia jestem myślami z Tobą , tak, nagle, tak nagle, ale była szcześliwa z Tobą i zawsze zostanie w Twoim sercu! Mikunia [`] [`] [`]
  19. Na dzień Dobry:lol::lol: [url=http://pl.youtube.com/watch?v=nvGrRynmRr8]YouTube - Tricks of Kali & Raja[/url] :multi:
  20. To tak jak ja:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, dobra ja spadam spać, Dobranoc!
  21. U mnie na szczęście wszyskie 3 są ok do sylwestra, tzn, w domu Vic się denerwuje(drze japę na strzały, zwłaszcza dziś, jak sa rzadkie, nieregularne), Sikra w domu i Delik, zero reakcji, na dworzu Sikra zachwycona nie jest ,ale zero paniki, nawet jak przez ulicę strzelali. Ogonek do góry i idziemy do przodu, a Delik, Delik jak np. coś wąchał ,a wlanęła petarda, nie raczył głowy podniesć:evil_lol::evil_lol:, wychodziła cała trójka, za 20 przed północą w Sylwestra(Vic na smyczy-standart, ale reszta luzem i zero problemu, ale wiem co to panika na strzały, bo mój mix Bambo tak miał, on się siny robił ze strachu:placz::-(
  22. I za mnie też:eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:
  23. Aniu post skoczył:angryy::angryy:
  24. Aniu pisała,że jeszcze ich nie ma,ale hodowczyni kali napisał mi,ze jakieś psy z jej hodowli napewno będą, moze z Niemiec, moze z Węgier(w Czechach też chyba jakiś, czy na Słowacji jest), jak tylko będę wiedziec kto bedzie to zaraz go kooptuję do pary, u nich nie ma zerówek, więc to będą openowe psy:multi::multi:, a co do Ciebie, poczekaj moze jakiś Czech się zjawi, skoro nawet cziłka jest:eviltong:
  25. W taki ziąb , ależ skąd, Puchar ras jest zawsze w czerwcu, w tym roku jest podczas długiego weekendu, zaczynającego się Bożym Ciałem, będzie łatwiej o wolne:multi::multi::multi:, czyli 14-15-16-17 czerwca, każdego dnia po 6 biegów(3 na każdego psa), ale bedzie zabawa,zjuż się nie moge doczekać!:multi::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...