-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Od Nowa skąd wniosek,że się smucę? EDIT: Oj ja gupia, ups przez pewną osobę zapomniałam co pisałam i smuteczki troszkę poszły, ale za Twojew pocieszki też dziękuję!:-) crazydaizy to pytanie do właścicielki Kali czyli Ani, Kalina jest mała to jej łatwiej ,ale i gończa polska to umie i bordery, tylko mój Deli ciągle ma etap, siadania tyłkiem ,ale np już na słupku który ma powierznię może jednej cegły umie ustać, ciekawe:diabloti::p:cool1: -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
U mnie też był dziś parsonek, przyszedł w wersji grzywacz, a wyszedł elegancki, zgrabny chłopak:loveu: -
Ach, buzi tak przy wszystkich, ludzie patrzą wstydzę sie:p:loveu::evil_lol: [url]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/DSC00345.jpg[/url]
-
Swietne!:evil_lol::evil_lol: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/zima25.jpg[/url] Delik też nie chciala podnosić dzisiaj dysku, bo zaraz miała go cały oblepiony śniegiem:diabloti::cool1:
-
Żebym w googlach waszej galerii szukała, nie ładnie:mad:;););), to i mudiki się meldują, pozdrawiamy! A jakieś fotki z Kielc masz?
-
Świetny!, ja dziś próbowałam uczyć Delika A kuku!, ale on jak już oprze łapy i pokaże mu smaka pod r.ęka to je zdejmuje , no czasem moment je utrzyma, ale ciężko idzie, Tobie też tak robił Mickey?
-
Jkoś nie ma nastroju pisać, czekam na wiadomośc od bliskiej osoby, i jeszcze dziś dwa psy znajomych, jednego znałam drugiego nie odeszły dzisiaj, smutno mi jakoś.:-(:-(:-(
-
Popłakałam się Klaudia, jesteś dzielna, ja tą samą decyzję podejmowałam kilka dni, i doskonale wiem , co czujesz, Bambo był moim pierwszym wymarzonym psem, miałam go od końca podstawówki, przez liceum i całe studia prawie 15 lat, trzymaj się , potrzeba Ci teraz czasu, by żyć na nowo, inaczej, bo już nic nie będzie takie samo, ale dla kolejnej psiej duszyczki, przed którą całe życie jeszcze. Jestem z Tobą myslami. Wiem, jak to ciężko.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dobre, hahahahhaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, uznali już przydomek, dostałaś odpowiedź? -
Zawody są 14-15-16-17 to jest długi weekend zaczynający się Bożym Ciałem,więc myśle, ze spokojnie dostaniesz urlop.;);)
-
ON-ki kiedyś były i merle i czarne(dziś prawie ich nie ma . Wzorzec z 1891 roku podaje następujące maści: czarna, stalowo szara, popielata, rudożółta, jednolita lub z regularnymi żółtymi lub szarobiałymi znaczeniami na kufie , powiekach i łapach(chodziło pewnie o podpalania), także biała, również biała z dużymi ciemnymi łatami, ciemno pręgowana(ciemne pręgi na brązowy, zóltym lub niebieskoszarym tle), z żóltymi znaczeniami lub bez nich" Więc kiedyś ON-ki były bardzo kolorowe, to był wzorzec pierwszego zwiazku owczarkó niemieckich, potem się skupiono na innych kolorach.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tak Aniu dobrze widzisz, ja Ani zazdroszczę tego,ze Kali tak cudnie obiega, zacięłam się tego nauczyć, dziś ćwiczyliśmy targetowanie i wysyłanie na miejsce(wycieraczka), -oba psy sobie radziły, z tym, że Delik nie ćwiczył targetowania tylko inne sztuczki, za to Vic cudnie targetuje rękę:loveu: Ten szkot, to szkotka Mamy TŻ-a Ani,-Tomka, on sam ma erdela. -
Swietne:loveu::loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/zima4.jpg[/url] i w ogóle bardzo ładne wyszły, brawo, Bzik dużo lepiej wyglada wytrymowany, ale tego Ci nie muszę mówić;):eviltong::eviltong:
-
Ależ ona słodka kruszynka przy nim:loveu::loveu: [url]http://img353.imageshack.us/img353/4112/dscn4054so2.jpg[/url]
-
[quote name='Kinga&Wenka']Bzikowa - dzięki! napiszę do niej. ;)[/quote] Tu masz numer do lecznicy, ja też tam leczę psy;) 022-844-17-93 pn-sb od 8-22, niedziele 10-20 jakoś tak mogłam godziny otwarcia momylić ale na pewno w tygodniu do 22 giej , a w niedzielę do 20 tej.
-
Ja też ,ale wczoraj nie było mnie przy swoim domowym komputerze(byłam w gościach), a dziś od rana w pracy i jakoś tak przysypiam, czekajac na kolejnego klienta;):evil_lol::evil_lol::eviltong:, ale trzeźwa jestem:eviltong:
-
Michał lepiej zgłoś teraz, bo potem może być za późno, zawsze do 1 kwietnia mozna zmienić, wycofać..., a co się stało ze starym nickiem?;) Może być na PPPW coby nie offować;)
-
Klaudia jestem myślami z Tobą , tak, nagle, tak nagle, ale była szcześliwa z Tobą i zawsze zostanie w Twoim sercu! Mikunia [`] [`] [`]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Na dzień Dobry:lol::lol: [url=http://pl.youtube.com/watch?v=nvGrRynmRr8]YouTube - Tricks of Kali & Raja[/url] :multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
To tak jak ja:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, dobra ja spadam spać, Dobranoc! -
U mnie na szczęście wszyskie 3 są ok do sylwestra, tzn, w domu Vic się denerwuje(drze japę na strzały, zwłaszcza dziś, jak sa rzadkie, nieregularne), Sikra w domu i Delik, zero reakcji, na dworzu Sikra zachwycona nie jest ,ale zero paniki, nawet jak przez ulicę strzelali. Ogonek do góry i idziemy do przodu, a Delik, Delik jak np. coś wąchał ,a wlanęła petarda, nie raczył głowy podniesć:evil_lol::evil_lol:, wychodziła cała trójka, za 20 przed północą w Sylwestra(Vic na smyczy-standart, ale reszta luzem i zero problemu, ale wiem co to panika na strzały, bo mój mix Bambo tak miał, on się siny robił ze strachu:placz::-(
-
I za mnie też:eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Aniu post skoczył:angryy::angryy: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Aniu pisała,że jeszcze ich nie ma,ale hodowczyni kali napisał mi,ze jakieś psy z jej hodowli napewno będą, moze z Niemiec, moze z Węgier(w Czechach też chyba jakiś, czy na Słowacji jest), jak tylko będę wiedziec kto bedzie to zaraz go kooptuję do pary, u nich nie ma zerówek, więc to będą openowe psy:multi::multi:, a co do Ciebie, poczekaj moze jakiś Czech się zjawi, skoro nawet cziłka jest:eviltong: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
W taki ziąb , ależ skąd, Puchar ras jest zawsze w czerwcu, w tym roku jest podczas długiego weekendu, zaczynającego się Bożym Ciałem, będzie łatwiej o wolne:multi::multi::multi:, czyli 14-15-16-17 czerwca, każdego dnia po 6 biegów(3 na każdego psa), ale bedzie zabawa,zjuż się nie moge doczekać!:multi::loveu::loveu::loveu: