ona03 – 2a- 7,00, 2b – 6,00 = 13,00 zł.
Aldrumka – 3 – 10,00, 7 – 22,00, 41 – 10,00 zł. = 42,00 zł.
Ewa Marta – 6 – 10,00, 8 – 7,00 = 17,00 zł.
guccio – 10 – 10,00 = 10,00 zł.
Perełka1 – 11 -10,00, 26 – 4,00, 30 – 7,00, 32 – 13,00, 34 – 15,00, 38 – 16,00, 43 – 14,00, 42 – 16,00, 48 -11,00 = 106,00 zł.
Limonka80 – 12a – 10,00, 12c – 10,00, 12d – 10,00, 13 – 15,00 = 45,00 zł.
Nadziejka – 15 – 5,00, 20b – 5,00, 28 – 8,00 = 18,00 zł.
sunnynight – 17 – 17,00, 27 – 4,00, 36 – 20,00, 46 – 17,00, 45 – 9,00 = 67,00 + zaległe 3,00 = 70,00 zł.
Gruba Berta – 18a – 5,00 = 5,00 zł.
Nesiowata – 2c – 6,00, 18d – 1,00, 23 – 25,00, 29 -10 = 42,00 zł.
agat21 – 19 – 25,00, 35 – 15,00, 44 – 10,00 = 50,00 zł.
UlaFeta – 19b – 20,00 = 20,00 zł.
Poker – 22 – 25,00, 24x1 – 120,00 = 145,00 zł.
Figunia – 25 – 30,00 zł. (przekazane na kolejny bazarek)
p. Irenka z Katowic – 39 - 8,00 = 8,00 zł.
Sprawdźcie proszę czy się wszystko zgadza.
W sobotę jestem w Warszawie. Dla widujących się z Nesiowatą mogę zostawić fanty w Morach. Będę u znajomych na Słupeckiej 4 (Stara Ochota chyba). Mogę się tam umówić, jeśli ktoś chce.