Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Użytkownik Dorota_Phoenix - czy ktoś ma jakiś kontakt ? 05-07-2008 zalicytowała na moim bazarku i od tego czasu nie logowała się na dogo i chyba nie odbiera również maili, bo jakiegokolwiek kontaku brak.
  2. :hmmmm: A konkretnie o co chodzi, czy można jakoś pomóc ?
  3. Zdjęcia mi się nie otwierają :shake:
  4. Ta sunia ma swój drugi wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117831[/url] czy się mylę ?
  5. Dziękuję za wszystkie informacje i fotki :)
  6. Dzięki :) A ile mniej więcej ma lat ?
  7. Dziewięć tygodni temu moje serduszko odeszło :-(
  8. Czy jest uległa czy raczej dominantka ? Przede wszystkim jaki jest jej stosunek do innych (dużych) suk, ile ma lat, czy jest wysterylizowana ? Czy jest bardzo duża i czy są jeszcze jakieś jej foty, bo na tych słabo ją widać ? Uff, na razie więcej nie przychodzi mi do głowy :)
  9. [quote name='giselle4']...Dana,wyczesana i wykąpana spokojnie czeka na ludzi ponoć kaukaska bardzo grzeczna i łagodna. [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac3e650c3872cec1.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca30719495c499e3.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcd1363a806e28b0.html[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcd1363a806e28b0.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/248/fcd1363a806e28b0m.jpg[/IMG][/URL][/quote] Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o tej suni ?
  10. Pamiętamy :roll:, zastanawiam się tylko co ją może ożywić ? Ludzi nie lubi, psów nie lubi, przestrzeni nie lubi, smakołyków nie lubi..., czy jest coś co lubi ?
  11. A dzisiaj dwa miesiące :placz:. Nie wiem jak ten czas leczy rany :-(, bo ciągle boli jak cholera :placz:
  12. A czy ona z innymi psami chce się bawić czy jest tak zupełnie wycofana ?
  13. No i, wiadomo już coś ?
  14. Był ktoś u niej dzisiaj, widział ?
  15. Luka, a jakie plany macie ? Takie fundacyjno - hotelikowe ? Możesz zdradzić jakieś szczegóły ?
  16. Jak ma otwarte rany to w taki upał czarno to widzę :shake:
  17. No a jak finanse ? Szukać jeszcze czegoś na bazarek ?
  18. W jakim mieście jest sunia ?
  19. I czy duża jest ?
  20. Czy ona nadal siedzi w tej klatce ?:shake:
×
×
  • Create New...