Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Jeśli trzeba pokryć jakieś koszty ogłoszeń to daj znać, bo ja to matoł informatyczny jestem, ale pomogę jak mogę :) finansowo
  2. Zapraszam na poprawiony zimowy bazarek http://www.dogomania.pl/forum/f99/zimowy-mini-bazarek-na-umierajacego-kaukaza-do-11-01-a-128610/ i też poproszę o adres, bo mam opakowanie essenciale i dwa i pół listka heparegenu.
  3. Zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szklany-bazarek-do-18-01-09-dla-fpr-zwp-128781/[/url]
  4. Zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szklany-bazarek-do-18-01-09-dla-fpr-zwp-128781/[/url]
  5. Nic nie ma :(, a taki piękny pluszak.
  6. Poproszę numer konta na pw. Zrobiłam dla niego bazarek - na razie taki trochę kulawy :roll: http://www.dogomania.pl/forum/f99/zimowy-mini-bazarek-na-umierajacego-kaukaza-128610/
  7. Siedem miesięcy temu odeszłaś Kochanie. Wierzę, że po tamtej stronie kiedyś się spotkamy :-(
  8. Biedny, zapomniany przez wszystkich Keks :shake:
  9. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  10. Małgośka wie wszystko o Grasi i wymagluje adoptujących ;)
  11. Było na dogo ogłoszenie o zaginionym west terrierze w zgierskich Łagiewnikach w czasie mniej więcej wszystkich świętych. Na drzewach przy stadninie w Zgierzu też widziałam takie ogłoszenia. Chory - nagroda 5000,00. Może zapytać w Medorze i zgierskich lecznicach ?
  12. A ja ciągle po Tobie płaczę :-( Kochanie
  13. Wiem. że należy mi się łomot :oops:, ale porządny internet mam tylko w pracy, z domu nie dam rady (orange :angryy:), a w pracy mam teraz kocioł. Postaram się jak najszybciej, pamiętam o Grasi.
  14. Nigdy tego nie robiłam, nie wiem czy potrafię :oops:, ale spróbuję.
×
×
  • Create New...