[FONT="][/FONT] [FONT="][quote name='Ania i Kajber']
Jeśli cioteczki pozwolą, to za część zgromadzonych już pieniążków będziemy kupować Muszkieterom leki przeciwbólowo-przeciwzapalne, bo są bardzo potrzebne, a schronisko nie ma ich w przetargu.[/QUOTE][/FONT]
[FONT="][quote name='Ania i Kajber']Częściowo już korzystamy z wpływów pieniężnych. Na razie dzięki zadeklarowanym i już wpłaconym pieniążkom kupujemy im leki przeciwzapalno-przeciwbólowe.Schronisko póki co daje karmę dla nerkowców dla Atosa, jak się skończy, to też będziemy musieli kupić.[/QUOTE][/FONT]
[FONT="]Mam wrażenie, że od początku nie było mowy o żadnym hotelu, bo deklaracje nie pokrywały kosztów pobytu, nie mówiąc już o kosztach leczenia. I po co dyrekcji i wetom psy, na leczenie których nie mają pieniędzy. [/FONT]
[FONT="]Tylko trzeba było od razu postawić sprawę jasno.[/FONT]