Mam nadzieję, że się nie pogniewacie,że wtryniam sie na tym wątku, ale proszę zajrzyjcie jeszcze na ten wątek :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117270"][COLOR=black]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117270[/COLOR][/URL]
Pies w typie briarda, potrzebuje pomocy, schronisko jest w likwidacji, lada moment zostanie zamknięte. Wolontariuszka, która zajmuje sie tam psami straci z nimi kontakt. Szkoda, żeby taki piękny i młody pies skończył gdzies na łańcuchu albo i gorzej.:shake: