Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer021-3.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer021-3.jpg[/IMG][/URL] Pozowanie, tak to na ogół wygląda :mad: [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer025-1.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer025-1.jpg[/IMG][/URL] Dałniątko ;) [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer028-1.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer028-1.jpg[/IMG][/URL] Oblizywanie się synchroniczne :lol: [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer033-2.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer033-2.jpg[/IMG][/URL] No, udało się! Urósł :loveu: [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer041-1.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer041-1.jpg[/IMG][/URL]
  2. Lizka się szykuje na wycieczkę. [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer001.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer001.jpg[/IMG][/URL] No to w drogę! [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer003.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer003.jpg[/IMG][/URL] Piła musi być! [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer010-1.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer010-1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer013-1.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer013-1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Spacer014.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer014.jpg[/IMG][/URL]
  3. Tez mnie to jakoś nie przeraża, ale wtedy nie pracowałam i nie musiałam robić pińciuset rzeczy, które muszę teraz. Żeby tak mieć tyle czasu i energii co wtedy ;) ale więcej cierpliwości.
  4. Może teraz ona zajęta. Myślmy pozytywnie!
  5. Niektórzy lekarze to porażka na całej linii :shake:
  6. Moja tez o 14 i dokładnie mam do niej taki stosunek jak Ty. Tym bardziej, że jak była maluchem, to się musiałam nią sporo zajmować. Także jak jest brudna robota, to muszę być jak matka, ale jak do mamusi, to idzie do tej drugiej ;)
  7. Przywiąż ją do patyka ;)
  8. Dobrze, że juz dobrze ;) Watacha, można iść i rzucać :]
  9. [quote name='Saththa']to po 1 po drugie skolioza i mam stany zapalne, i zapalenie stawu biodrowoledziowwego albo krzyzowego szlag wie nie pamietam i lekką dyskopatie albo dysplazję :shake: pomerdało mnie sie już wszystko :splat:[/QUOTE] To polecam znaleźć mądrego lekarza, dobrać sobie odpowiednie ćwiczenia i odstawić leki. Ja się wyleczyłam z kręgosłupa dopiero jak się zatrułam lekami p. zapalnymi i wylądowałam w szpitalu. A zastrzyki w staw też przerabiałam, tylko w kolano. Buła z masłem :P
  10. [quote name='Saththa']ejjjj ale siostra się nie liczy bo to było :lol:[/QUOTE] Moja mama do mnie dzwoni dziś z pytaniem "Twoja córka się pyta czy może w patek jechać autobusem do Katowic" :hmmmm: Także błagam nic mi nie mów i uwierz, że jestem mama dwóch nastolatków i oboje są tak wyszczekani jak ja :diabloti: :evil_lol: Gratulacje ciociubabciu ;) A mój brzuch rośnie i się rozpycha coś tam w środku ;)
  11. Chyba w trakcie :/ Raz, że Bolt, dwa moja siostra :shake: A to chyba jeszcze gorsze niż dorastanie własnego dziecka :diabloti:
  12. A co Ci jest w plecy? Praca siedząca?
  13. Ciężko, to być mama nastolatka :smhair2:
  14. Kupiłam im kamę dla psów aktywnych i dogonił Lizkę, ale dalej wygląda na chudzielca :shake: Zapomniałam na niego naskarżyć. Wali mu do głowy nieźle, niech już dojrzeje :lol:
  15. Odkurzyłam aparat, wybrałam się w weekend pofocić mojego synusia. Ale się tak wybierałam, ze mi słonko zachodzić zaczęło, a jak już zrobiłam pierwsze foto i chciałam przestawić ustawienia... to mi bateria odmówiła współpracy :p Nie dane będzie synusiowi mieć sesji. Ps. Mam wrażenie, że mi photobucket psuje foty przy zmniejszaniu :( [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Boltpileczkowy003.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Boltpileczkowy003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Boltpileczkowy005.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Boltpileczkowy005.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Boltpileczkowy008.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Boltpileczkowy008.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Boltpileczkowy009.jpg.html][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Boltpileczkowy009.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='marako']Fajnie, że w garażu u Was zimuje kot. U nas tylko myszy niestety i to bezimienne. Ale jeszcze nie wróciły.[/QUOTE] Mozesz je nazwać garażanki :lol:
  17. A Elmo? Wiem, że to nie ten kolor ;) ale proste i fajne. Ew. Pluto mało oryginalnie, ale mi pasuje do niego. Poza tym pusto w głowie :/
  18. [quote name='malawaszka']no to dawaj ogłoszeniowe - on się jeszcze nie naumiał Szamana! przy psie w tym wieku to każde imię i w ogóle wszystko jest nieogłoszeniowe :flaming:[/QUOTE] Musi się nazywać jak maskoteczka, bo tak wygląda. Daj pomyśleć.
  19. [quote name='malawaszka']ja jestem w stanie ciazy urojonej od czasu pierwszej ciąży mojej siostry :-D więc to już stan permanentnej burzy hormonów :-D[/QUOTE] Może ktoś powinien porozmawiać z J.? :diabloti: [quote name='agaga21']a ja jestem strzępkiem nerwów przez mojego pierwszoklasistę. dziś podczas odrabiania pracy domowej mieliśmy taką scysję, że to cud, że obyło się bez ofiar:shake: kamil mi się na koniec tak rozhisteryzował, że mam po prostu dość. [/QUOTE] Przeczuwa chłopak co go czeka ;)
  20. Duża dziewczyna, wydawało mi się, że ma więcej :)
  21. Też teraz jestem na etapie chorób zakaźnych i szczepionek. A na świnkę nie chorowałam, chyba ;) Moja mama za to była teraz chora ospę i jakie ona ma powikłania! A ja tyłkiem trzasłam, coby się nie zarazić, bo wirus "ospy" wywołuje też półpaśca. Coś jeszcze? :lol: Garaż to bardzo oryginalne imię dla kota :lol: A kiedy się wyprowadził?
×
×
  • Create New...