Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Boisz się mnie jak wszyscy :diabloti:
  2. [quote name='malawaszka']ano dokładnie... ja jestem taka zła, że nie wiem co... moja siostra zresztą też, wczoraj przepłakała wieczór, dziś ciut lepiej ale ja nie wiem.... to są trudne psy dla ludzi, którzy mają doświadczenie;[/QUOTE] No ja Ci współczuję bardzo. Coś Ci potem opowiem, z kim się umówili? I wydaje mi się, że jak nie będzie trwałych efektów pracy, to niech się nie boją poszukać mu odp. domu. Moim zdaniem jeśli pies gryzie, to coś jest nie tak i on też się męczy, a tu mowa o poważnym problemie. Lepiej teraz niż za pół roku jak się przyzwyczai.
  3. [quote name='Saththa']Zerce - jak się do mnie mówi jak do człowieka to ja nie widzę problemu. Ale jak się wali we mnie wózkiem (wypakowanym po sam dach jak ja mam 5 produktów), straszy facetem to w dupie mam taką uprzejmość i wysyłam do kasy z pierwszeństwem. A inaczej mi się nie zdarza niestety. ZAWSZE jest agresja i BO MI SIĘ NALEŻY. Kiedyś podejście było inne bo i inna była trochę postawa a nie taka roszczeniowa jak teraz :shake:[/QUOTE] No i o tym piszę, że teraz się trza prosić, a i to czasem nie pomaga i po którymśset razie z kolei to już masz w dpie normalną rozmowę :eviltong: Tym bardziej jak się jest na hormonalnym dopalaczu, czasem sama siebie się boję :diabloti: Także jak komuś trza miskę wyklepać - dajcie znać :eviltong: To żenujące jak dla mnie, po co mówić o oczywistościach. A powiem Wam w tajemnicy, że mogę spokojnie zacząć kraść :eviltong: Jak tylko się pojawiam w okolicy kasy, to wszyscy łącznie z kasjerką i ochroną mnie nie widzę :eviltong: Oj, też kiedyś nie byłam w ciąży i nie rozumiałam pewnych rzeczy. Jeszcze niedawno chciałam pracować ostro ;) Wszystko odwołuję, wszystko :eviltong: No ale jak to pewien pan ujął <nie do mnie tekst> cza było się nie pdolić :loveu: Dobra, już nie marudzę Wam młodym i nieświadomym ;)
  4. [quote name='malawaszka']No właśnie spaniel zaczął pokazywać kto zacz... :shake: cholera wtłuc tylko mojej siostrze, że wymyśliła spaniela :angryy: zaczął na nich warczeć, wczoraj nie chciał wpuścić do pokoju szwagra, a dziś ugryzł moją siostrę, w którą był wpatrzony jak w obrazek... zrobiło się nerwowo i niemiło, a nie rozpuszczali go, nie spał w łóżku, nie było wolno mu wchodzić na kanapy... a dziad pokazuje rogi... pomyśleć, że moja siostra poczytawszy o spanielach co ludzie o nich piszą mówiła, że przesadzają - no to się zemściło choleraaa - co za beznadziejne psy; póki co chcą z nim pracować, zadzwonią po behawiorystę, ale strach o dzieci więc lekko nie będzie[/QUOTE] Ja pidolę :shake: Beznadziejne psy, ale kurde... ludzie je biorą, bo tak słodko wyglądają. Moja matka tez chciała spaniela, dała się odwieźć, to wzięła mix sznaucer i tez były akcje z gryzieniem młodej :shake: Taka kara za wybieranie psa po wyglądzie, nie patrząc na charakter i warunki jakie się ma.
  5. [quote name='Saththa']Jeśli mnie się kobieta awanturuje to musi być z pierwszeństwem. [/QUOTE] Nie musi ma pierwszeństwo w kolejce, to samo kobieta z dzieckiem na ręku. Kiedyś tak było, tewraz trzeba się awanturować,
  6. [quote name='Saththa']o przepraszam :) Jak stoję w kasie z pierwszeństwem to przepuszcze;) ale jak mi sie ktoś pcha przy zwykłej żądając to wysyłam do kasy z pierwszeństwem zasadniczo ;) [/QUOTE] A to już musi być kasa z pierwszeństwem żeby kogoś przepuścić? Ja to nawet przepuszczam jak ktos ma dwie rzeczy, a ja zapakowany wózek. No to jest właśnie to o czym piszę - nie te czasy ;) Mi to wstyd w sumie, że musiały takie kasy powstać. Marako - jak nie ma zmian nowotworowych to najważniejsze! No kończcie już te watki szpitalne i niech psiaki nie chorują wcale.
  7. Może źle wycięty :eviltong: Jednego kocura wycieli nam połowicznie, znaczy jedno jajko, a drugie w brzuchu... to za dużo roboty chyba :shake:
  8. No bo to trzeba chodzić, chodzić, chodzić i jak się cokolwiek fajnego znajdzie, kupić. Dziś np. była fajna sukienka, no jak znalazł na sylwestra - jak nic mi potrzebna ;)
  9. To trzeba nie pracować, żeby sobie chadzać po lumpkach jak jest dostawa ;) Zresztą ja nie wiem skąd się biorą fajne lumpki, byłam akurat dziś w kilku i nic bym tam nie kupiła :shake: [quote name='AnkaG']Kobieta w ciąży poza kolejką to chyba pierwsza będzie :)[/QUOTE] Nie te czasy, nawet w kasie pierszeństwa w markecie nikt nie przepuści.
  10. [quote name='malawaszka']spoko loko - tak czy inaczej w tym domu jajec żaden pies mieć nie będzie i basta :grins: nie wiem czy mnie nie znacie na tyle czy co, że nie wiecie, że nie traktuję kastracji jak lek na nieposłuszeństwo czy inne odpały :lol: nakręca się szybko na większość psów, nawet Bryzie chciał dzieci robić (czy tam sorry - walczył z nią o przewodnictwo :eviltong: ) i po co mu to?[/QUOTE] Dupa, to hormony i rozładowywanie nagromadzonych emocji. Nikt mi nie wmówi, że to jakieś akty dominacji czy co tam. Po odcięciu jajów przechodzi i Boltosław tego będzie dowodem :p Sadie przed sterylką walczyła o przewodnictwo z kocykiem :roflt::roflt::roflt:
  11. [quote name='Saththa']Zerce ja zamawiałam stąd... [URL]http://goodlookin.pl/dla_niej/kurtki_i_plaszcze_zimowe.html[/URL] mają niektóre modele do 7XL do 200 zł...[/QUOTE] Ale to nie może być 7xl bo wyglądam jak po koksach, znaczy bary mi się takie robią ;) Albo jak E.T. - rękawy do kolan :lol: To musi być specjalny krój, a w H&M nie mają już kurtek zimowych :crazyeye: No i 200 to jednak dużo jak na 3 miesiące :shake:
  12. Tak to zawsze jest, jak na początku się mało zapłaci, to potem trza non stop dokładać :] Sandra, jak mam nie wydawać, jak nie umiem znaleźć tańszej tak DUŻEJ :eviltong:
  13. [quote name='malawaszka']Ruda ma zrytą banię i oni nie chcą się z nią bawić bo jest napastliwa :lol: Dropsa wkurza bo próbuje go łapać za brodę a to niedopuszczalne :lol: a Furia jest ostrożna o łapkę i nie daje się rozbawić; w domu zabawa z Dropsem jest rano na naszym łóżku - jak się obudzę i oni się cieszą z tego powodu to zaczynają po mnie skakać i się bawić :lol:[/QUOTE] Jakbym się umiała doteleportować do Cię, to bym Ci tej karmy, płotku i Bolta do wybawienia rudej przytachała. Co tak daleko mieszkasz :shake:
  14. [quote name='Saththa']nie rozumiem kurde :lol: Gdzie pisałas ze sie w kurtke nie miescisz bo się chyba nie odniosłam do tego kurde :lol: Nowa trza kupic;)[/QUOTE] No jak stwierdzisz, ze potrzebujesz ostatniej wizyty, to Ty tez masz gratis? :diabloti: O kurtce gdzieś pisałam... szkoda mi kilku stów na 3 miesiące, jak mam dobrą :shake: a tej już nie założę NIGDY więcej :eviltong:
  15. Cza było weta spytać czy się rabat nie należy ;) Jakby tak moje teraz, tfu, to bym chyba musiała kredyta wziąć :shake: Nawet kastracja Bolta musi poczekać :roll:
  16. [quote name='malawaszka']oby tak dalej dziewczyny!!!!! u Viki niestety po wprowadzeniu kolejnego silnego antybiotyku poprawa jest dość słaba - jest owszem, ale mogłoby być lepiej kurcze... kicha, smarka - beznadziejna sytuacja... ale walczymy[/QUOTE] Może trzeba jeszcze poczekać?
  17. Ale szczurek po kąpieli :lol: Za domek kciuki!
  18. Ale oni są słodcy :) Bardzo dobrą tradycję wprowadzasz do swojego wątku - systematyczne foto :)
  19. A znasz kogoś kto ma piekarnik zelmera?
×
×
  • Create New...