-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
DUŻA Czarna Montana - piękna imponująca suka z Olkusza MA dOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Chyba nie. Ja nie lubię małych psów :diabloti: Nigdy ich mieć nie chciałam :eviltong: A tego darcia ryja na duze psy, to najbardziej. Jakby moja czarna maiła taaakie wsparcie, to by robiłą co chciała :mad: -
[quote name='*Monia*'] Moja rada - posiadać piłki bez sznurka :evil_lol:. [/quote] A co z psami, co bezcelowe ganianie za piłka mają w de?? :cool3: Ja sobie tak wymysliłam: najpierw sznurek, potem piłka na sznurku, na koniec piłka.... i na myśleniu zakończyłam :p
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Luncia jest tak samo milutka jak śliczna?? :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
DUŻA Czarna Montana - piękna imponująca suka z Olkusza MA dOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Chciałabym takiego psa :loveu: Imponującego :cool3: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=755572092]!!! Czarna Montana. Duża i piękna !!! (755572092) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Boski maluch :loveu: Te zdjecia z okami, bowskie :loveu: Ps. Wiesz jak zrobić, zeby chwytała piłke nie sznurek?? Moje obie tak łapią i dostaję szalej.
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']o kutwa... to chyba musimy zrobić allegro cegiełkowe na hotel bo jeszcze posiedzi... furmanka mi się popsuła no :placz: konie pouciekały :placz:[/quote] To może na furmankę nową :eviltong: I przy okazji na ogrodzenie. A dla mnie dom, obiecuję brać na DT conajmniej dwa sznupy :grins: Kciuki trzymam. -
[quote name='malawaszka']Werwa już wysterylizowana, rozmawiałam własnie z missieek o niej - jest spokojniejsza niż na początku, robi się coraz fajniejsza, chodzi na smyczy, można z nią robić wszystko i nie protestuje - missieek maltretowała jej uszy, czyściła, zakraplała i sunia była grzeczna :loveu: nie taki diabeł straszny :loveu:[/quote] Brawo - niech sie dziewuszka rozkręca :p W tą dobrą stronę :lol:
-
Malutki łysy terierek z Olkusza - MA DOM :-))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Chcemy zdjęć :grins: Najlepiej kanapowo-fotelowych ;) Gratuluję wyboru :multi: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='mala_czarna']Coście się tak Balbiny uczepiły?? :evil_lol: [/quote] Bo bzdety pisze i wyrabia nam, właścicielom kurdupli złą opinię :obrazic: -
Po dupie ją wytrzaskaj, to jej zaraz głupie pomysły z głowy wylecą :diabloti:
-
[quote name='AMIGA']Jestem za. Choć teraz nie wiem co ma [B]jurmar[/B] na myśli. Z tego co pamiętam, to on mógłby dziewczynkę przywieźć 10 października[/quote] Mi to jak zgłoszenie się na ochotnika wyglada ;) Ja wątpię czy do 10 dostanę urlop. Jutro też pracuję, niedziela zajęta. Czyli najszybciej 10.
-
Ale zdziertus z Ciebie :eviltong: A co do zdjeć, to napisałaś, ze mamy Cię nie denerwować, bo zdjeć nie bedzie i już nikt nie denerwował :mad:Kłamczucha :obrazic:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Martens']O ile kastracja wycisza samce, to z sukami nader często bywa odwrotnie :diabloti:[/quote] Ja myślę, ze doktorat by tego tematu nie wyczerpał. Moja się znacznie wyciszyła. Nie wiem czy one maja pmsa :lol:, ale przed, w i po cieczce miała ochotę rzucac się na wsio, za to w okolicach ciąży ur. pilnowała wszystkiego. Może i jest bardziej samcza, faceci sa na ogół bardziej opanowani :eviltong: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Martens']To ja mam teraz mętlik czy moja suka jest normalna i zsocjalizowana :evil_lol: bo ona nie dzieli psów na duże i małe tylko znajome i obce. [/quote]Ciesz się. Moja dzieli na obce i swoje, na duże i małe, na uległe/miłe i nie, na jasne i ciemne, na długowłose i krótko, na suki i psay, równeiz według wieku. Czyli jest pier.... jednym słowem. Fajna zabawa jest jak leci do nas peis, a ja szybciutko musze oszacowac czy ewakuacja czy spiecia nie będzie :mad: Refleksu sie człowiek dorabia :eviltong: -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Do diabła :angryy: -
Zwykły - niezwykły Rolo czeka u missieek. MA DOM!!!
zerduszko replied to masienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']już się obawiałam czy nie jestem w ciąży, ale ufff nie jestem :lol:[/quote] Wiecej małychwaszek by sie przydało :multi: Moja sister wychodzi z wieku dziecięcego, już zaczyna się bezdomniakami interesować, tego terierka, to ona wypatrzyła i pomagała na miejscu, juz jej obiecałam, że ją do ogłaszania zaprzęgnę :eviltong: Rozmnażaj się kobieto :p -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Bajaga'][B]Zerduszko to juz chyba nie ma znaczenia kto na kogo przelewał....[/B]ważne jest , że pies i pani maja problem który pani musi rozwiązać:cool3: i jak Pani ciągle będzie miałczała , że te duże to fee a Franek to taki biedny to ja się wypisuję z tej bajki....tyle dobrych rad tu jest( niekoniecznie moich), że tylko brać się do roboty!!![/quote] Ważne - póki ona się nie nauczy opanowywać emocji, to nigdy go z lęku nie wyprowadzi. Poza tym skoro ona sobie psa popsuła, to niech sama lata po łąkach, a nie innych tam wysyła. Nie rozumiem czemu tak boleje nad niemożliwością puszczenia psa w parku, skoro innym tego zabrania?? Czemu chciałaby żeby jej mógł się wybiegać, a inne nie moga - choć są normalne?? -
Trzy suczki z Olkusza - do wyboru do koloru pomóżcie ogłaszać!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zrobię wszystkim obiecuję, ale teraz mam tygodnie urwania głowy. Jak dziś wyszłam o 7 tak po 21 wróciłam. -
[quote name='*Monia*']jeden pan podchwycił i tak na nią woła, więc niech tak zostanie ;). .[/quote] Ona to chyba w ogóle zostanie :diabloti:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='boksereczkaa']Pewnie, ze nie każdy mały się boi. [/quote] Mysle, ze bardzo dużo to kwestia wychowania. Babuszki-plotkareczki spod mojego bloku mają psy, wcześniej koondle, teraz jedna ma astke staruszkę, a druga jurczka, który się przy tej astce wychowywał. Jurczek jest kompletnie nieposkromiony, ale za to jaki radosny i odwazny, a co najaważniejsze - nie drze ryja na duże psy :multi: Aż jej zazdraszczam, bo moje obie starszki :placz: Ciekawe czy to pies bablbiny bał się innych psów, czy to ona swój lęk na niego przelała :razz: