Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. O tej suni [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=762[/url] Selinka była wystraszona, ale te dwie to latały i dawały buziaki jak szalone :lol: Widać nawet jak jej ogonek wiruje :)
  2. [quote name='missiaa']diabeł wcielony, szczeka okropnie i trochę taki dzikus:mad:[/QUOTE] To dziwne bo była wielka przylepka i całuśnik!
  3. Teraz to nie wiem czy dalej jest słodka :D
  4. Pięknie wyrosła, a był taki wypłosz [url]https://lh6.googleusercontent.com/-TWoXJ8C-_Cc/UIRh30kq6CI/AAAAAAAAFgk/tzou3r5ahSY/s720/PICT0187.JPG?gl=PL[/url] A Sawcia, taka słodka z niej psinka była :( Az mi serce pęka jak sobie je przypomnę.
  5. Bez zebów nic jej nie będzie, sporo kotów tak żyje :)
  6. Teraz na pewno się telefon rozdzwoni!! :)
  7. [quote name='Saththa']No i co plujesz na mnie?:smile:[/QUOTE] Na los! nie na Cię :) [quote name='Saththa']Zerduszko jaką Sandrę i o co tam prosisz o helpa?:smile:[/QUOTE] Racje mi przyznaj :P [quote name='Ziutka']Coś ukrywacie przed nami ? Dzwonił ktosik o Klemensową ?[/QUOTE] Plujemy żeby i tym razem magiczna deklaracja Sandrowa przyniosła szczęście kolejnemu psiakowi :)
  8. Kotka jest w DT, ale bardzo awaryjnie w łazience bez okna. Przebywa w Rybniku, woj. śląskie. Na pewno przydałoby się jej inne lokum.
  9. Oby psiak znalazł w końcu dom do końca swoich dni!
  10. [quote name='Saththa']Malawaszko, zapisz mi tutaj proszę deklarację 20 zł/miesiąc z tym, ze od listopada proszę :)[/QUOTE] Tfu, tfu, tfu :kciuki:
  11. [quote name='malawaszka']Sandra bardzo proszę - zadeklaruj się chociaż z 1zł na Klementynkę i przynieś jej szczęście!!! :modla: [/QUOTE] Sandra, graj w totka jak masz taka ręka i pobuduj nam DT :evil_lol: A Onyxowi - powodzenia!
  12. Las fajny, ale coś za mało psa :P A może byś coś opowiedziała? Nie odgryzła Ci czegoś? :lol:
  13. Tylko kiedy? Ona siedzi w łazience bez okna, pilnie trzeba jej czegoś! Ach, zapomniałam - 2,45 kg waga z wczoraj i pięknie wygląda :)
  14. Kotka wczoraj została zaszczepiona :multi: Na ostatniego ma umówiony zabieg :kciuki: Przydałby się jej dom, bo co potem :roll: ?
  15. Wyjątki potwierdzający regułę :lol: A chłopaki czworonożne - nie?
  16. [quote name='wilczy zew']myślisz,że to od płci zależy???[/QUOTE] No tak :lol: Powszechnie wiadomo, ze faceci to goopki od urodzenia do śmierci :diabloti:
  17. Ale ona mnie zachwyca nieustannie :loveu:
  18. [quote name='malawaszka']a nam się zerduszko zepsuło :placz:[/QUOTE] Zawsze byłam zepsuta :smokin: Jakie te chłopy są goopie :nonono2: Miziam dziewuszkę, mruczy, łasi się... a chłopak obserwuje. Sie wziął przemógł, podszedł i położył łebol na brzuchu siostry, nadstawiając mi go do głaskania ;) Ale jakbym tak jego chciała pogłaskać, to syczy i ucieka :lol:
  19. Po Ryjcu powiedziałam i słowa dotrzymuje :eviltong:
  20. Lizce chyba brakuje robaczków, bo jak Jadzia jest to nie żre! Ale pusto się zrobiło.... było ich 6, zostały 3.
  21. [quote name='malawaszka']2 tygodnie, Lizki bym nie odrobaczała chyba, że jest świnią jak Zgred i zjada kocie kupy :angryy:[/QUOTE] Nie jest świnką, tylko uczynnym pieskiem i pomaga mi sprzątać kuwety. Przy 6 kotach czy srakulcu wiesz ile było kup do wyrzucenia? :snipersm:
×
×
  • Create New...