[quote name='Saththa']A jak pies nie rpzynosi to Ty dobiegasz pierwsza i pokazujesz jaka ładną masz:lol:[/QUOTE]
Tylko moje psi nie przynoszą, ale i nie zostawiają ;)
Bosz, ja to wsio wiem co piszecie, ale dalej mi nie wychodzi :placz:
[quote name='Margi']
Zerduszko jesteś bardzo ambitna.;)[/QUOTE]
Żebyś wiedziała, że za bardzo ;) Ale sobie nie wyobrażam mieć po prostu psa i go tylko karmić i wy..spacerowywać ;) Każdy jeden coś robił ze mną, nawet gadzina stara :D
Alee czy się chwaliłam najważniejszym? Bolcik obejrzany został pod wglądem anatomicznym , jakieś kąty itp. i wychodzi na to, że rokuje całkiem przyzwoicie :multi: Głupi ma zawsze szczęście, znaczy Damian ;)