-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
Agata69 replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jages']Dziękuję Ci Dasiu za wspierające słowa i tu, i za te w realu. Wiem, że masz racje... ale my się czujemy wciąż za niego odpowiedzialni, to my go z ulicy do domu wciągnęliśmy, pokazując domowe ognisko, okazując czułość, a nawet miłość. Nie wiem, co sobie tam Max-Kłopotek myśli, ale my się niestety czujemy, jakbyśmy go zawiedli... Wiemy też, że uczyniliśmy dla niego wszystko co tylko możliwe. Nadal się nie poddajemy, szukamy, pytamy, dajemy kolejne ogłoszenia, wciągamy w to całą Polskę. Efekt... zerowy :-( - Aguniu, czy naprawdę nie istnieje dom, który by był dla niego?? Takie pytanie wiele razy Adaś mi zadawał... Jest... Nasz... Tyle, że i my własnego nie mamy... :-([/QUOTE] Bardzo was rozumiem, tez kiedys wziełam staruszka z ulicy i walczyłam z całym swiatem , zeby mógl ze mna zostac. I został - 3 lata, 3 miesiace i 4 dni. Mysle, ze trezba szukac domu dla tego psa. Moge go ogłosic w Torunskiej gazecie, ogłoseznia ze zdjeciem. Tylko trzebaby go ew. dowieżć gdyby znalazł sie ktos sensowny. Gdzie on teraz jest, jakie to miasto? -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Oj jak szkoda tych psiaków. Potrzeba tu chyba swiezej krwi do ogłaszania. Ja niestety daleko jestem, nijak pomóc, sama na swoje podopieczne psy zarabiam bazarkami i ledwo starcza. Nowe zdjęcia, nowe teksty, jakies nowe kanały ogłoszeniowe. Nie wiem jak mogę pomóc... -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/1005689q.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2042/1005689q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/1005692u.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4701/1005692u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[quote name='luka1'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=fcIqgYDOmXM[/URL][/QUOTE] Dzieki Luka.
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Jaki jest w tej chwili status Szopena? Czy jest psem bezdomnym ? Pytam, bo nie wiem, czy mozna dla niego zrobic bazarek. Troche przeczytałam watek, wnioskuje, ze to BDT, a Agata dostacza tam pozywienie i leki, tak ? Strasznie biedne te psiaki i smutno tu jakos...:-([/QUOTE] Szopen został wyadoptowany do tej firmy 6 lat temu, Dodę przygarnęli z odciętą od sznura skóra wokół szyi. Oba psy zostały z cała pewnoscia uratowane od smierci. Warunki jakie maja to nie jest szczyt marzen, ale wspólnymi siłami finansowymi i fizycznymi staramy sie tak urzadzic im zycie , zeby było znosne. Psy maja kupione przez nas budy, sa leczone, dokarmiane przeze nie, wychodza na spacery, sprzatam im. Wiem, ze obecnie za leki płaci TOZ. Szopen jest zbyt stary i chory by szukac mu domu, byly juz takie pomysły ale ja balam sie stracic go z oczu. Doda jest towarzyszka zycia Szopena, nie wiem co z nia będzie jak Szopen odejdzie. Tak to wyglada. W nowym roku bylismy juz w lesie, wszystko na razie po staremu. -
Czytam watek od poczatku, bardzo mnie przejmuje los tej suni. Mam domek na wsi, taki letni, znam los tych biednych łańcuchowych suczyn. Całe zycie od szczeniaka na uwięzi, przy rozwalajacych się budach lub w ogóle bez, jedzenie to jakies zlewki jak dla swini, i to nie za często, za to dobrego słowa nigdy. Ciąża co cieczka, miot do dołu. Brud, głód i nędza. Ich zycie nic nie znaczy. Ta sunia jakimś cudem prawdopodobnie urwała sie z tym łańcuchem, chłop jak by chciał psa wyrzucic to pewnie by powiesił w lesie albo dał w łeb szpadlem, napewno odpiął by łańcuch bo szkoda. Teraz sunia siedzi w tym strasznym miejscu. Dajcie jej szanse jak najszybciej, kazdy dzień to dzien stracony. Jak mam dośc duze obciazenia, ale jak będzie trzeba to napewno wesprę suczynę.
-
[quote name='luka1']na razie nic nie wiadomo. Sunia jest w gabinecie - może tam zostać do poniedziałku. Jest nie wysterylizowana więc może jeszcze tam posiedzi. Mam natomiast kłopot z Panią, która zażądała jej powrotu. Nie wyobrażam sobie zawiezienie jej z powrotem do tej ciemnej i zimnej komóry. Dwa dni w gabinecie całkowicie odmieniły sunię, jest śliczna.[/QUOTE] Powiedz pani, ze sunia ma nowotwór i nalezy jej sie kosztowne leczenie, albo ze uciekła. Cos wymyslisz, madra z ciebie dziewczynka.
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Wczoraj ostatni spacer w tym roku. padal deszcz więc psy biegały prawie cały czas po lesie, dzieki czemu moj kręgosłup jakos dał radę. Szopen chudy jak nieszczęscie, oczy metne, ale jak zawsze pełen energii szczenięcej. Dostaly sporo róznego jedzenia (jadły bardzo chętnie jak zawsze), zawiozłam tez nowa porcje, okolo 1/3 worka, suchej karmy. Posprzataalismy na ile pozwoliła pogoda. psy maja duzo słomy w budach, więc nie zmarzną. dziekuje wszystkim za kolejny rok z nami, mam nadzieje, ze nas nie opuscicie w Nowym Roku. -
Ale szczesciarz , tylko co z tym transportem....
-
[quote name='luka1']wczoraj zabrałyśmy kolejne psiaki z Młodzieszyna. Panowie od piwa złapali Rysię. Niestety, musiałyśmy zabrać również Polo bo trwał przy pudełku z Rysią i dzielnie jej bronił. Oba psy pojechały do DT. No i to sie nazywa rycerz. Az szkoda ze pewnie niedlugo jajka straci...
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Psy dostaly słomę do bud, teraz będa miały sucho i ciepło!! -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Nie przebialcze psów jednym duzym jogurtem raz w tygodniu, to tylko dobrze wplynie na ich uklad pokarmowy. A parowki to głównie tłuszcz i to byle jaki, a Szopen tłuszczu nie powinien w ogóle. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie rozliczylam bazarku, ale juz kupilam nowy worek karmy, tym razem Josere, zabacze jak beda jadly. w tym tygodniu jeszcze nie bylam i nich, czas strasznie mnie goni. -
[quote name='luka1']Szczeniaki są w Azorku, czyli nie tam gdzie Kama. Gdzie by nie były to jednak schronisko. A ta Mali to nawet troszeczkę do Kamy podobna. Świetnie że jej się udało.[/QUOTE]tak, Mali ma fajnych ludzi. To wyksztalceni mlodzi ludzie, ktorzy osiedlili sie na wsi. maja jeszcze jedna suke i kotke, towarzysstwo wysterylizowane. Zwierzeta mieszkaja co prawda na zewnatrz , ale maja dobre warunki, wolnosc, spacery, sa czlonkami rodziny. chcialabym zeby psy trafialy do takich domow. A Ta Mali to byla od poczatku fajna suczka. Masz fotki tych maluchow? Warto impomoc na starcie....
-
Luka, ta suka z maluchami mi chodzi o glowie. czy ona jedzie do tego schroniska gdzie byla Kama? Boze szkoda mi jej. A tu masz fotke dzieciaka Kamy, MALI. Pan wyslalam mi wiadomosc: [I]W załaczeniu zdjęcie Mali - z wiosny tego roku. Dziwne, ze nie mam nowszych ale w zimę myślę, ze plenery bedą na tyle ciekawe, że coś ciekawego w dziedzinie fotografii zwierzęcej się urodzi. Mali jest wspaniałym psem - uwielbia cały czas sie bawić a stałym fragmentem spacerów jest polowanie na koniki polne bądź myszy. Zresztą w tej dziedzinie odnosi co jakiś czas sukcesy (przyniosła mysz).niestety nie upolowała kreta, który daje się nam we znaki (poprzedniczka była mistrzynią w dyscyplinie kreciej) ale myślę, że i na to przyjdzie czas.[/I] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/dsc6124y.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1792/dsc6124y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Wlasnie wplynelo 20 zl od lemoniady, dziekujemy.Jak tylko wplyna pieniazki za bazarek zamowie karme. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Lemoniada, dziekuje. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Fotki pogrubiaja, ale na jednym zdjeciu widac zebra szopena i stan siersci. I jaki one tam maja syf. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Wczoraj spacerek po lesie, bylo nerwowo bo duzo ludzi sie krecilo, zaczynamy tesknic za blotem i deszczem, bo wtedy przynajmniej jest spokoj. Psy jak zwykle szczesliwe. Szopen wraz z wycieciem jajek zrobil sie bardzo zdziecinnialy, szalal wczoraj strasznie, skakal, zachecal do zabawy Dode, podgryzal nas, jak kucnelam do sznurowadla to na mnie wbryknal tk sie stesknil. Ja i moj kregoslup mowimy Nie. Brudne sa strasznie i zaniedbane, sicha wychodzi z Szopena garsciami, przez to wyglada jak liszaj. Wczoraj zawiozlam im po kielbasie i po jogurcie, zdecydowanie za malo. Z bazarku kupie nastepny worek karmy. Nie chcialy nas wczoraj wypuscic. smutne to jak musze je zamknac w tej ich betonowej klatce, w dodatku zagraconej i zasranej. Troche wczoraj posprzatalam guwien. Fotorelacja po spacerze. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/004rjt.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2705/004rjt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Sprzatam gowna. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/002pil.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3513/002pil.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/001aha.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4115/001aha.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Zaczynamy jesc jogurty. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/006jj.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6176/006jj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/007anl.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2587/007anl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Za malo tej kielbasy... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/248/005blq.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9688/005blq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/7160/83055963.jpg[/IMG] Cudo!
-
[quote name='Lemoniada']Śliczna kotka, ma przepiękne, mądre oczy :) Gdzie ją ogłaszasz? A może znalazła już dom?[/QUOTE] Kotusia nadal w dt, chociaz bylo naprawde duzo chetnych, ale jakos nie doszlo do adopcji. Glownym powodem jest jej paniczny strach przed psami, staje sie agresywna wobec nich, a dzwonili glownie ludzie posiadajacy psa lub kilka. Inne domy mi sie nie podobaly. Koko jest pod moja opieka tak dlugo, ze szukam naprawde dobrego domu.
-
[quote name='Pipi']Dobra wiadomosc, dziekuje i ciesze sie bardzo. Łatek w pore wyjechal i sie udalo. U mnie jest jego braciszek Pietrek i tez zdrowy.[/QUOTE] Parwo to totalne swinstwo.