-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Na razie czekam na odpowiedź p.Wojtka. Jeżeli Aman nie zostanie zaakceptowany, trzeba będzie go gdzieś umieścić w przyszłym tygodniu, nie chciałabym żeby to było schronisko. On nie może zostać tam gdzie jest, bo po wyjeżdzie Agi napewno go zabiją. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pan się odezwał wczoraj, dzisiaj wysłałam mu nowe zdjęcia Amana. Pan wydaje się b. w porządku. Ze spotkaniem czekamy aż pan odbierze wyniki badań suni, bo pan boi się żeby mała czegoś nie złapała. Jesteśmy w kontakcie. Tymczasem Aman ma mało czasu, Aga wyjeżdzę za tydzień. Czy ewent. ktoś może zaklepać jakiś hotel? -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyszka'] Od piątku wkraczam spowrotem na dogo. Pa,pa[/quote] Szyszka, miłego odpoczynku i owocnego powrotu na łono forum. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Aman ma od dzisiaj ogłoszenie tu: [URL]http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=107070[/URL] Co prawda ja mam nadzieję, że trafi do pana Wojtka i stanie się przyjacielem Małej, ale strzeżonego... -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
amanek ma nadal propozycję na łańcuch. dziwne to jakieś, że jedni już wiedzą że to barbarzyństwo, a inni ciagle wierzą że to dobrodziejstwo. Z całą stanowczością : Aman nie pójdzie na łańcuch. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Aga jeszcze dzisiaj ma podać nr konta, bardzo prosimy o pomoc, nawet drobne sumy. -
BIDULEK 8-letni skrzywdzony psiak... za TM [*] ;( ;( ;(
Agata69 replied to _ChiQuiTa_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mogę tylko trzymać kciuki... i podnieść.. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']gdyby to było we wtorek albo w poniedziałek to ok ,ale w środe jestem juz w pracy :( dołożyć sie moge symbolicznie 10 zł bo czeka mnie batalia o Altera :([/quote] jeslimasz wydatki na altera to daj spokój, jakoś sobie poradzimy, i tak dużo nam pomagasz. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Przede wszystkim jak spotkasz debila to mu powiedz że strzelanie w miejscu zabudowanym jest karalne i jak nie chce żeby go "przecwelowali za drutami" to niech lepiej się wstrzyma. PS. Nawet nie pytaj co znaczy to w cudzysłowie (on zrozumie) :-)[/quote] Strasznie lubię takie męskie wejścia. Ja też uważam że z takim gnojem trzeba ostro. Propozycja, a właściwie przymiarka pana wojtka wygląda rozsądnie. pan chce najpierw poznać amana, skonfrontować ze swoją sunią, dopiero potem podejmować decyzj.ę. dlatego pierwsza wizyta będzie typowo zapoznawcza. [SIZE=4]Potrzebna jest pomoc Adze, towarzyszenie jej w drodze z amanem (psem który nie wiadomo jak podróżuje), oraz podczas wizyty w Warszawie. Może mógłby ktoś z was jej pomóc, ktoś z Łodzi lub z Warszawy. Bardzo proszę o odzew!![/SIZE] Poza tym przed nami wydatki. Aga co prawda finansuje transport z łodzi do Warszawy i z powrotem, ale psu trzeba kupić obroże, smycz i kaganie (musi jakoś podróżować zgodnie z przepisami), potrzebna jest profilaktyczna wizyta u weta i tak dalej. To wszystko kosztuje, a wiem że Adze nie jest łatwo. Przypominam, że u niej nadal jest 7 psów, w tym tylko (!!) 4 jej osobiste. Pomyślałam, że jakbyśmy się złożyli po 10, 20 zł to pomożemy jej chociaż częściowo. Bardzo proszę! Konto podam w następnym poście. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
JEeżeli to pan wojtek, to do mnie też się odezwał, na razie nie ustaliliśmy nic konkretnego. czekamy na decyzje. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ktoś się Amanem interesuje, trzymajcie kciuki, módlcie się, albo co tam chcecie... -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Szukamy dobrego, ciepłego domu dla amana -
Malutka DOSIA - przepiękna sunia - teraz już z Aniołami...
Agata69 replied to Asia_M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tosię wypatrzyłam już dawno i bardzo mi było żal takiej ślicznej suni skazanej na schron. Szukałam w Pyzygarnę psa szansydla moich podopiecznych a tu taka wiadomość. Strasznie się cieszę. Takie wiadomości sprawiają że znowu mi się chce... -
Poprosimy o przeniesienie wątku do działu W nowym domu.
-
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
aman potrzebuje choćby tymczasu!!! -
BIDULEK 8-letni skrzywdzony psiak... za TM [*] ;( ;( ;(
Agata69 replied to _ChiQuiTa_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
maleństwo do góry