Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Może ktoś mógłby zrobić banerek cygankowi, z tym zdjęciem pyszczka?
  2. Bardzo proszę o porady jak nauczyć chodzenia na smyczy psa który raz że tego nie potrafi, a dwa wyraźnie się jej boi. Sprawa jest o tyle ważne, że ta umiejętność i opanowanie strachu, być może da mu szanse na adopcję. Chodzi o psa który żyje na skraju parku niedaleko mojego osiedla. Teoretycznie ma właścicielkę, ale praktycznie jest bezdomny, bo ona nie wpuszcza go na posesję ani w dzień , ani w nocy. On jest b.przyjazny i łagodny. Spał u mnie jednej nocy, jest b.posłuszny i czysty (w sensie załatwiania się , bo brudny i zapchlony jak święty turecki). Przyjaźnie nastawiony do psów i dzieci. Widać u niego początki zwyrodnienia stawów albo kręgosłupa, dlatego należałoby go zacząć leczyć. Wyraźnie był karcony. Został przeze mnie odpchlony i wyleczony (zapalenie spojówek z dużą ilością ropy, rany na ciele). U mnie na dzień dzisiejszy nie może zostać, ale być może jest szansa że to się zmieni. Tak czy tak będę szukać mu domu. Warunkiem jest jednak chodzenie na smyczy ponieważ: 1. jesli zostanie u mnie nie może biegać samopas bo mieszkam na osiedlu gdzie psy MUSZĄ chodzić na smyczy, poza tym mam małe dziecko i muszę mieć pewność że pies nie przyniesie pasożytów. 2. nikt nie zdecyduje się na psa z którym nie może iść na spacer, do weterynarza itd. Bardzo proszę o pomoc. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4268/tata035fp9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1742/tata034qb2.jpg[/IMG][/URL]
  3. Aga, trzymaj się, Będzie dobrze. Pozdrowienia dla pani Zosi.
  4. [quote name='lemniscus']hej wszystkim a jak cyganek zachowuje sie w stosunku do dzieci ( 13 miesiecy) i czy potrafi zostawac sam w domu na ok 8 h??[/quote] Czy masz jakieś mgliste propozycje? Podziel się z nami ,będziemy sprawdzać.
  5. nie jesteście same, ale dzisiaj to mi już ręce opadają. Znaleźcć dom dla psiaka graniczy z cudem. Jak mi przejdzie depresja zacznę działać , ja tak już mam, odradzam się jak feniks.
  6. Facet od weterynarza, owszem bardzo sensowny, ale koniecznie chce dużą sukę. Ma już dużego psa ze schroniska, 1200 m dla psów do biegania, ale jak wyżej. Szkoda, była nadzieja.
  7. No i wreszcie dostawa nowych fotek :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/589/dscf2246ti8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3097/dscf2245xe3.jpg[/IMG][/URL] Kto by niechciał takiego przystojniaka ;) .
  8. biedny, nikomu nie potrzebny Atos. Biedna Agnieszka o złotym sercu.
  9. śliczne zdjęcia, jutro wkleję bo dzisiaj nie ma mojego syna, który mi takie rzeczy robi, ja niestety nie mam czasu się nauczyć. Właśnie wróciłam od pieska którym się opiekuję i którego leczę. Grozi mu schronisko. Niestety nie mogę namówić go do wejścia do mieszkania. Padam na twarz. Może ktoś przygarnie naszego Cyganka. Nie bądźcie obojętni. Na świecie musi być równowaga, inaczej przepadnie. Jest tylu skur....., ze ludzi robiących coś dobrego dla tego niedoskonałego świata musi być coraz więcej. I to nic, że nazwą Ciebie głupcem... Trzymam kciuki za wszystkie bezdomne, i skrzywdzone stworzenia, za te którym się uda, i za te który się nie uda. Mam nadzieję że za naszą sprawą Cyganek będzie w tej pierwszej grupie. Pozdrawiam
  10. Zdjęcia jutro bo wkleja mi syn, ale dzisiaj jest w kinie na jakimś maratonie. Amanek cudny!!
  11. [quote name='Betbet']no ja jakoś nie jestem sceptyczna, bo jakbym zaczęła być sceptyczna, to rzuciłabym to w cholerę... Ostatnio kiedy szukałam domu dla takiego właściwie zwykłego psiaka, którego miałam na tymczasie to najlepszą robotę zrobiły ogłoszenia porozwieszane na mieście. Wielu dorosłych ludzi nie operuje internetem, nie ma czasu na allegro itp.[/quote] Zgadzam się z tym
  12. aga dawaj zdjęcia, najlepiej całej watahy
  13. [quote name='iwop']jola moi wszyscy znajomi są zapsieni ... .:( małe szanse żeby znaleźć dom na dogo... Może jakas adopcja zagraniczna? Po tym co sie stało z ta sunia w Warszawie to ja juz nie wierze w ludzi...:shake:[/quote] Co się stało z sunią w warszawie? Ja też mam zawsze duszę na ramieniu jak szukam domu dla psa.
  14. zobaczcie jaki cudny... i jaki mądry, wiedział gdzie iść...
  15. o KOTACH NIE WIADOMO, ON MIESZKA NA TEJ KUPIE PIACHU I JEST SERDECZNY DLA WSZYSTKICH STWORZEŃ, ALE NIC PEWNEGO. w RAZIE POTRZEBY MOŻNA SPRAWDZIĆ.
  16. [SIZE=4][COLOR=darkred][B]Kto z odpowiedzialnych dogomaniaków podjąłby się opieki nad Atosem?[/B][/COLOR][/SIZE] Musimy zdawać sobie sprawę że tylko tacy ludzie jak my mogą wziąć Atosa i nie czuć się rozczarowanymi...
×
×
  • Create New...