-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Bardzo proszę o porady jak nauczyć chodzenia na smyczy psa który raz że tego nie potrafi, a dwa wyraźnie się jej boi. Sprawa jest o tyle ważne, że ta umiejętność i opanowanie strachu, być może da mu szanse na adopcję. Chodzi o psa który żyje na skraju parku niedaleko mojego osiedla. Teoretycznie ma właścicielkę, ale praktycznie jest bezdomny, bo ona nie wpuszcza go na posesję ani w dzień , ani w nocy. On jest b.przyjazny i łagodny. Spał u mnie jednej nocy, jest b.posłuszny i czysty (w sensie załatwiania się , bo brudny i zapchlony jak święty turecki). Przyjaźnie nastawiony do psów i dzieci. Widać u niego początki zwyrodnienia stawów albo kręgosłupa, dlatego należałoby go zacząć leczyć. Wyraźnie był karcony. Został przeze mnie odpchlony i wyleczony (zapalenie spojówek z dużą ilością ropy, rany na ciele). U mnie na dzień dzisiejszy nie może zostać, ale być może jest szansa że to się zmieni. Tak czy tak będę szukać mu domu. Warunkiem jest jednak chodzenie na smyczy ponieważ: 1. jesli zostanie u mnie nie może biegać samopas bo mieszkam na osiedlu gdzie psy MUSZĄ chodzić na smyczy, poza tym mam małe dziecko i muszę mieć pewność że pies nie przyniesie pasożytów. 2. nikt nie zdecyduje się na psa z którym nie może iść na spacer, do weterynarza itd. Bardzo proszę o pomoc. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4268/tata035fp9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1742/tata034qb2.jpg[/IMG][/URL]
-
Aga, trzymaj się, Będzie dobrze. Pozdrowienia dla pani Zosi.
-
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Aman do góry -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dawaj te ogłoszenia! -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Facet od weterynarza, owszem bardzo sensowny, ale koniecznie chce dużą sukę. Ma już dużego psa ze schroniska, 1200 m dla psów do biegania, ale jak wyżej. Szkoda, była nadzieja. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Aga dostałam tylko foty cygana. -
biedny, nikomu nie potrzebny Atos. Biedna Agnieszka o złotym sercu.
-
śliczne zdjęcia, jutro wkleję bo dzisiaj nie ma mojego syna, który mi takie rzeczy robi, ja niestety nie mam czasu się nauczyć. Właśnie wróciłam od pieska którym się opiekuję i którego leczę. Grozi mu schronisko. Niestety nie mogę namówić go do wejścia do mieszkania. Padam na twarz. Może ktoś przygarnie naszego Cyganka. Nie bądźcie obojętni. Na świecie musi być równowaga, inaczej przepadnie. Jest tylu skur....., ze ludzi robiących coś dobrego dla tego niedoskonałego świata musi być coraz więcej. I to nic, że nazwą Ciebie głupcem... Trzymam kciuki za wszystkie bezdomne, i skrzywdzone stworzenia, za te którym się uda, i za te który się nie uda. Mam nadzieję że za naszą sprawą Cyganek będzie w tej pierwszej grupie. Pozdrawiam
-
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia jutro bo wkleja mi syn, ale dzisiaj jest w kinie na jakimś maratonie. Amanek cudny!! -
[quote name='Betbet']no ja jakoś nie jestem sceptyczna, bo jakbym zaczęła być sceptyczna, to rzuciłabym to w cholerę... Ostatnio kiedy szukałam domu dla takiego właściwie zwykłego psiaka, którego miałam na tymczasie to najlepszą robotę zrobiły ogłoszenia porozwieszane na mieście. Wielu dorosłych ludzi nie operuje internetem, nie ma czasu na allegro itp.[/quote] Zgadzam się z tym
-
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
aga dawaj zdjęcia, najlepiej całej watahy -
[quote name='iwop']jola moi wszyscy znajomi są zapsieni ... .:( małe szanse żeby znaleźć dom na dogo... Może jakas adopcja zagraniczna? Po tym co sie stało z ta sunia w Warszawie to ja juz nie wierze w ludzi...:shake:[/quote] Co się stało z sunią w warszawie? Ja też mam zawsze duszę na ramieniu jak szukam domu dla psa.
-
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
na pierwszą.. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
do góry... -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
o KOTACH NIE WIADOMO, ON MIESZKA NA TEJ KUPIE PIACHU I JEST SERDECZNY DLA WSZYSTKICH STWORZEŃ, ALE NIC PEWNEGO. w RAZIE POTRZEBY MOŻNA SPRAWDZIĆ. -
[SIZE=4][COLOR=darkred][B]Kto z odpowiedzialnych dogomaniaków podjąłby się opieki nad Atosem?[/B][/COLOR][/SIZE] Musimy zdawać sobie sprawę że tylko tacy ludzie jak my mogą wziąć Atosa i nie czuć się rozczarowanymi...
-
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Aman na pierwszą..