Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Nikt nie ma kontaktu z założycielką wątku, a tylko ona może zmienić tytuł. Sorry
  2. Cyganek mam nadzieję że znajdziesz domek malutki.
  3. No można na ciebie liczyć kobieto! Dzięki w imieniu Mirmura!
  4. [quote name='Szyszka']Cerber jesteś super :calus: Teraz juz spokojnie możemy szukać domku. Agata Ty to masz za swoje, ale dzionek:evil_lol: Jutro dam ogłoszenia dla Soni, tylko allegro nie umiem robić:oops:[/quote] Allegro Zrobi Bumerang tylko trzeba jej przesłać tekst i zdjęcia. Szyszka jak sklecisz coś ładnego to prześlij proszę Bumerang. Namiary na mnie: tel. 509 727 921 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (między agata a rakoca jest podkreslnik ale go nie widać) Aha, Sonia ma 3-4 lata, przed wydaniem zostanie wysterylizowana.
  5. super!!! tylko żeby nie uciekła, zawieś jej adresówkę albo przynajmniej podpisz obrożę.
  6. nikt nie szuka Marmurka, nikogo Marmur nie interesuje. Tylko pani Basia ma litość dla biednego kociny? [SIZE=4][B]Kto da mu chociaż tymczas?[/B][/SIZE]
  7. Właśnie wróciłam z akcji, na której byłam z Marysią. Marysia tak długo wołała że chce loda i pić, aż w końcu zesikała się w fotelik samochodowy. 2 psy, jeden Cerbera, drugi Sonia i Marysia z ADHD to na jedno popołudnie trochę za dużo. Jeszcze na dodatek zgubiłam klucze od samochodu imiałam już śmierć w oczach, czyli lawetę. Na szczęście klucz znalazła Cerber w swoich butach. Czy tylko mnie zdażają się takie historie. Kochani, Cerber jest świetną, odważną dziewczyną, wzięła na siebie naprawdę trudne zadanie i jeszcze mówi, że "damy radę". Super dziewuszka! Trzeba będzie jej pomóc troszkę finansowo. ale na razie powoli. Najpierw trzeba ją umyć, trochę socjalizacji, odkarmić, dać ciepełka., dopiero inne sprawy. No i sprawa najważniejsza: [B][SIZE=3]trzeba szukać suni domu[/SIZE][/B]. W wolnej chwili napiszę tekst ogłoszenia i zrobimy allegro i inne ogłoszenia. [B][SIZE=3]Bumerang wiem, że pomozesz.[/SIZE][/B] Jesteście kochani, sam fakt, że mogę na was liczyć daje mi siłę do działania. nie zostawiajcie nas nadal. [SIZE=4][B]Cerber witamy w klubie![/B][/SIZE]
  8. [quote name='bumerang']prześlijcie mi tekst i zdjęcia oraz kontakt ! zrobimy allegro!! na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Asiu, chwilkę się wstrzymajmy, bo obecnie nie jasna jest sytuacja suni. Facet , który się nią opiekuje do domu jej wziąć nie chce, ale na tymczas dać jej też nie chce. Mi już na tych ludzi ręce opadają. On by chciał, żeby pies trafił z trawnika od razu na marmury i to najlepiej 5 metrów od jego domu. No się dzisiaj zagotowałam.
  9. marmurek był wczoraj u weta, został odpchlony i dokładnie obejrzany. prawdopodobnie jest po uraziE, ma złamane, czy też wybite dwa zęby,łzawias mu oczy ale to nic poważnego. napewno był kotem domowym, albo spadł komuś z okna, albo balkonu, albo ktoś go b.źle potraktował. na razie grzecznie czeka na swoim fotelu w piwnicy, ale taki stan rzeczy nie może trwać długo. bardzo czekamy na każdą pomoc.
  10. Dzisiaj waży się DT u Cerber dla jednego z piesków, być może otrzyma szansę Sonia. Jeśli jeszcze nikt nie zrobił allegro proszę się wstrzymać do jutra.
  11. Dzisiaj bardzo pada a to maleństwo pewnie skulone leży gdzieś pod krzaczkiem... Bardzo prosimy o ogłoszenia gdzie się da.
  12. Może trzebaby zrobić jej i kotu ogłoszenia i porozwieszać po mieście. Jak zdążę to jutro zrobię, najpóźniej w poniedziałek. Ktoś się wychylał, że porozwiesza?
  13. Ona dostaje jeść a jest 3 kroki od twojego nowego domu, przy garażach na polnej, tam przy pasażu handlowym.
  14. Kto zechciałby pomóc Soni? Jest już noc a ona tam siedzi sama...
  15. Już wysłałam ci maila, mam nadzieję , że jutro znajdziesz czas po pracy, czekam na odpowiedź.
  16. Nie ma żadnego odzewu. Halo, pomóżcie dobrzy ludzie...
  17. fizia strasznie dziękuję. kibicowałam twojej dosi, bardzo się cieszę że ktoś pokochał ja nawet łysa. może soni też się uda
  18. Kogo zainteresuje maleńki futrzak, zupełnie sam w pasażu handlowym?
  19. Kto jednak woli pieski bardzo proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76509[/URL]
×
×
  • Create New...