Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Czy coś się dzieje w sprawie suni? Czy plakaty porozwieszane? Trzeba powiesić apel z pomoc dla suni w gabinetach weterynaryjnych.
  2. Wysłałam do Rudaska umowę adopcyjną, w której jest punkt o zobowiązaniu do wykastrowania adoptowanego psa. Podpisać koniecznie.
  3. jutro o 14 marmur vel salem wyrusza w drogę. wszystkie szczegóły zostały już iustalone. trzymajcie kciuki.
  4. Dzisiaj byłam u Soni w odwiedzinach. Ta sunia jest naprawdę fajna. ma takie mięciutkie , puszyste futerko i jaki śliczny pysczek. Zwłaszcza oczy są ujmujące, czarne ,wypukłe. I cały czas liże człowieka po rękach, dekolcie, gdzie się da. Prosi o głaskanie i miłość. Naprawdę ktoś będzie miał fajniutkiego pieska. Tylko te guzki... Są trzy, operację trzeba zrobiCć na dwie raty a potem trzeba zbadać to świństwo pod mikroskopem. Dowiedziałam się dzisiaj, że te guzy są w 60% złośliwe. A więc mamy szansę, że będzie dobrze. Wyciąć to trzeba tak czy tak. Czekam na ustalenie terminu przez wetkę.
  5. Marmurek został zaszczepiony przeciwko ... jakimś tam chorobom kocim. Zostało jeszcze szczepienie przeciwko wściekliźnie , ale to już zrobi pani Laura. Teraz Salem musi spakować walizkę i wio...
  6. Sonieczka w poniedziałek pojedzie do weta na oględziny guzków. a we wtorek pewnie zrobimy zabieg. Oby domek nie zrezygnował.
  7. Szopen będzie z koleżanką uszatą, żeby się mu nie nudziło samemu w weekendy. To chyba dobrze, prawda? Cieszę się , że udało się poprawić los 2 zwierzakom.
  8. Buda dla jednego pieska już wysprątana, zdezynfekowana i odpicowana. Jutro wieczorem oba pieski czeka zapoznanie z dowym życiem. Oby było szczęśliwe. Postaram się kupić adresówki. Będę czekać jutro na wylotówce z Włocławka. trzymam kciuki za powodzenie akcji.
  9. No niestety, już nieaktualne. Razem z szopenemjedzie sunia z Żyrardowa. Ale będę myśleć o małej. Tylko co z tym okiem i sterylką?
  10. co z tym oczkiem, czy to taka wada, czy oko jest chore?
  11. Jutro Szopen z Żyrardowa jedzie do firmy we Włocławku jako pies stróż. Oni tam wymyślili żeby wziąć jeszcze koleżankę, ale musi być wysterylizowana. Mogę zaproponować sunię jak chcecie ale to daleko. No i nie wiem co ze sterylką. Ludzie tam dobrzy , będą dbać o psy.
  12. [quote name='BasiaD']A propos kaski - zgłaszam pomoc, poproszę o namiary na Pw[/quote] basieńko, właśnie dostasłam pieniażki od ciebie (100zł)- bardzo, bardzo dziękuję. teraz napewno wystarczy na transpost i szczepienia dla marmura vel salema. rozliczę się po zakończeniu akcji KOT. JESTESCIE NIESAMOWICI
  13. Tak. płatny transport dzięki mrowa23. Przewidywany koszt ok.100 zł. Ale za to w 4 godz., bezstresowo Salem będzie w nowym domu.
  14. A jaka ona jest dla ludzi, psów, kotów?
  15. Uda się. Napewno.
  16. [quote name='Szyszka']A Pani wie? O guzkach?[/quote] No właśnie nie wie. Poprosiłam Lamię żeby jej powiedziała i niech sama zdecyduje.
  17. Taki właśnie wyałałam mail: Witam raz jeszcze, właśnie dostałam wiadomość, że Salem wyjedzie z Włocławka we wtorek ok. 12, a w Lesznie będzie ok. 16 , 17. Czy może pani wyjechać po niego na wylotówkę? Pozdrawiam Agata może w końcu się uda.
  18. Pani o której pisałam to IMP, zalogowana nowa dogomaniaczka. Pani Iwono zapraszamy na wątek serdecznie! witamy w gronie wielbicieli Cyganka!
  19. Sonia bardzo spodobała się pani z Warszawy, która chce ja zobaczyć. Niestety pani nie może przyjechac. I tu mamy następny problem transportowy (patrz Marmurek). Są jeszcze te guzki, które mogą się okazać nowotworem złośliwym....
  20. Dzisiaj mailowała pani Marmurkowa/Salemowa. Nadal czeka z niecierpliwością. Kurcze taki dobry domek, a tu nic na horyzoncie.. Ludzie pomóżcie...
  21. Czy Szopen już na wolności?
  22. Trzymam kciuki i jestem z wami.
  23. [quote name='michaśka']dobra, ja pogadam z mamą, może mi pozwoli jechać.[/quote] Nawet się nie waż...
  24. [SIZE=5]czy ktoś mógłby wsiąść w pociąg i odwieźć kota do Poznania?[/SIZE] Zwracam wszystkie koszty.
  25. Ile Misia ma lat? Właśnie wstawiłam ją w Przygarnę psa, pani szuka starego, chorego pieska.
×
×
  • Create New...