-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Czy coś się dzieje w sprawie suni? Czy plakaty porozwieszane? Trzeba powiesić apel z pomoc dla suni w gabinetach weterynaryjnych.
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Wysłałam do Rudaska umowę adopcyjną, w której jest punkt o zobowiązaniu do wykastrowania adoptowanego psa. Podpisać koniecznie. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłam u Soni w odwiedzinach. Ta sunia jest naprawdę fajna. ma takie mięciutkie , puszyste futerko i jaki śliczny pysczek. Zwłaszcza oczy są ujmujące, czarne ,wypukłe. I cały czas liże człowieka po rękach, dekolcie, gdzie się da. Prosi o głaskanie i miłość. Naprawdę ktoś będzie miał fajniutkiego pieska. Tylko te guzki... Są trzy, operację trzeba zrobiCć na dwie raty a potem trzeba zbadać to świństwo pod mikroskopem. Dowiedziałam się dzisiaj, że te guzy są w 60% złośliwe. A więc mamy szansę, że będzie dobrze. Wyciąć to trzeba tak czy tak. Czekam na ustalenie terminu przez wetkę. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sonieczka w poniedziałek pojedzie do weta na oględziny guzków. a we wtorek pewnie zrobimy zabieg. Oby domek nie zrezygnował. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Szopen będzie z koleżanką uszatą, żeby się mu nie nudziło samemu w weekendy. To chyba dobrze, prawda? Cieszę się , że udało się poprawić los 2 zwierzakom. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Buda dla jednego pieska już wysprątana, zdezynfekowana i odpicowana. Jutro wieczorem oba pieski czeka zapoznanie z dowym życiem. Oby było szczęśliwe. Postaram się kupić adresówki. Będę czekać jutro na wylotówce z Włocławka. trzymam kciuki za powodzenie akcji. -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Agata69 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
No niestety, już nieaktualne. Razem z szopenemjedzie sunia z Żyrardowa. Ale będę myśleć o małej. Tylko co z tym okiem i sterylką? -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Agata69 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
co z tym oczkiem, czy to taka wada, czy oko jest chore? -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Agata69 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Jutro Szopen z Żyrardowa jedzie do firmy we Włocławku jako pies stróż. Oni tam wymyślili żeby wziąć jeszcze koleżankę, ale musi być wysterylizowana. Mogę zaproponować sunię jak chcecie ale to daleko. No i nie wiem co ze sterylką. Ludzie tam dobrzy , będą dbać o psy. -
[quote name='BasiaD']A propos kaski - zgłaszam pomoc, poproszę o namiary na Pw[/quote] basieńko, właśnie dostasłam pieniażki od ciebie (100zł)- bardzo, bardzo dziękuję. teraz napewno wystarczy na transpost i szczepienia dla marmura vel salema. rozliczę się po zakończeniu akcji KOT. JESTESCIE NIESAMOWICI
-
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Agata69 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
A jaka ona jest dla ludzi, psów, kotów? -
Uda się. Napewno.
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyszka']A Pani wie? O guzkach?[/quote] No właśnie nie wie. Poprosiłam Lamię żeby jej powiedziała i niech sama zdecyduje. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sonia bardzo spodobała się pani z Warszawy, która chce ja zobaczyć. Niestety pani nie może przyjechac. I tu mamy następny problem transportowy (patrz Marmurek). Są jeszcze te guzki, które mogą się okazać nowotworem złośliwym.... -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Czy Szopen już na wolności? -
Trzymam kciuki i jestem z wami.
-
Ile Misia ma lat? Właśnie wstawiłam ją w Przygarnę psa, pani szuka starego, chorego pieska.