-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
będę monitorować Szopa co jakiś czas. Jeśli chodzi o kasę , to mam wrażenie, ze obecny właściciel sobie radzi. Jednak z drugiej strony, jeśli życzliwi wpłacali konkretnie na pomoc Szopenowi, to te pieniadze powinny zostać rozliczone i przekazane na jakiś podobny cel. -
Powiem tak: gdyby znalazł się dla Beja dom taki jak mój, to znaczy z miłością i cierpliwością, taki na zawsze i pewny, to pewnie był była skłonna Beja wyadoptować. jA TEGO PSA KOCHAM, JEST TAKIM STARYM, KOCHANYM ŚMIERDZIELEM, Z WIELKIM BRĄZOWYM NOCHALEM. Moje dzieci go akceptują, dalsza rodzina ( w tym TZ) nie ma nic do gadania. Na razie dzielnie wstaję przed wszystkimi i idę na spacer , najpierw z jednym, potem z drugim. Moje rozterki wynikają nie z tego, czy ja chcę czy nie chcę żeby Bej został u nas, tylko z obawy czy na dłuzszą metę napewno sobie poradzę. Ja właściwie cały czas jestem sama z dzięćmi, do tego pracuję. Teraz w wyprowadzaniu Beja pomaga mi bardzo syn. Ale za 3 lata on wyjedzie być może na studia, zostanę z małą dziewczynką i 2 psami... Nie, chyba takie czarne wizje sa bez sensu... Dajcie mi jeszcze chwilę... Dom z Bejem jest naprawdę pełniejszy, te wszystkie zabawne chwile z Myszą w roli głównej, ich rywalizacja. Ale też ciągły bałagan i brud zaraz po generalnym sprzątaniu. Z drugiej strony kupiłam mu już łóżeczko i miske... Żeby on wiedział co ja tu wypisuję...
-
Lucek vel Misiek zostaje u mamy na stałe. Łódź
Agata69 replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
Boże , jaki biedny. Nic nie mogę dla niego zrobić, niestety. Poszukajmy tymczasu dla biedaka, tylko tak będzie miał szansę na dom. Wiewm po moim Beju. Ludzie nie wezmą psa z ulicy. Być może mogłabym zaoferować mu budę na ogrodzonym terenie ale nie wiem czy to jest jakieś wyjście. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
JESZCZE TAKIE ZDJĘCIE SZCZUPŁEGO, NIEADOPCYJNEGO sZOPENA, PRAWDĘ MÓWIĄC SAMA ZACZĘŁAM MIEĆ WĄTPLIWOŚCI CZY NIE MA TU JAKIEJŚ PODMIANKI:cool3: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8750/schron18050731sszopenyy6.jpg[/IMG] -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8608/b227ej0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2331/b231yt5.jpg[/IMG][/URL] UPRZEDAŁAM ŻE ZDJĘCIA SĄ MOCNO SREDNIE -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/2836/b228jy7.jpg[/IMG][/URL] Na pierwszym planie nos Dody, która postanowiła dać mi buzi trzeba je trzymać bo inaczej biegają i skaczą na ludzi w celach miłosnych [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6548/b232vj1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6887/b229fc3.jpg[/IMG][/URL] dla przypomnienia: [IMG]http://images21.fotosik.pl/278/e9c9fa159c266262.jpg[/IMG] I PRZYSIĘGAM ŻE PSA NIE PODMIENIŁAM -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
przepraszam, cdjęcia wieczorem. Szopen jest wielki i gruby, wygląda jak lew a myśli że jest pekinczykiem i na siłę chcę na rękę. Moje psy przy nim wyglądają jak pokurcze. Wygląda na szczęśliwego. Zachwyciłam się nim na Dogo i teraz po pół roku nie widzenia go znowu wprawił mnie w zachwyt. Ta wielka morda i wielkie serce gotowe natychmiast pokochać człowieka. Doda jeszcze większa wariatka. Fajnie że są razem, tym bardziej że większość doby są same. Więcej po południu. Marcyha też obiecała zdjęcia..... -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
dzisiaj byłam u Szopa, mam dobre wieści i kilka nieudanych zdjęć z powodu ADHD modela, wstawię później, pozdrowienia -
Boże, czym wy karmicie te psiury. Ja mam cztery spore psy wszystkie w rozmiarze wilka i kupuję kilo (3,-)ryżu kilo mięsa-1,5 gotuję to w garze i psy nie zjadają wszystkiego. Futro ładne, tkanka tłuszczowa wszędzie jak na oko weta zaduża. Taki mały Bejek to ile on zje tyle co ptaszek. Ja bym go nie oddała :lol:[/quote] Ja też.:ices_bla:
-
Na statnia droge nie wrocil do domu,Nocek za TM :(
Agata69 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zawsze sobie myślę: ktoś, kto porzuca stare chore zwierzę, też będzie stary. Pewnie ma jakieś dzieci, które patrzą na rodzica i biorą przykład... Kiedyś rozmawiałam z pania która przyniosła do lecznicy jamnika z porażeniem jamniczym. Pani przyszła go uśpić, bo pies wlókł za sobą tylnie łapy, i jak uargumentowała "dzieci na to patrzą". Tego jamnika razem z wetem udało nam się uratować od decyzji jego "pani". Ale tak sobie pomyślałam: jak ta pani, nie daj boże, dostanie jakiegoś paraliżu na starość, a przecież to się zdarza, to co zrobią jej dzieci? -
Słuchajcie ja do mojej gromady mówię czasem: mama ugotowała wam serduszek, a o wszystkich : moje nienormalne dzieci. Myślałam że Mysza nie jest w stanie nauczyć się niczego, a tu niespodzianka: nauczona doświadczeniem, że jak nie zje od razu, to Bej ją wspomoże w opr.żnieniu miski, stoi tak długo aż zje do końca. Do tej pory jedzenie stało cały dzień, czasami aż się zepsuło. Niestety Bej uczy się głupot od Myszy. Np. szczekanie jak podjedziemy autem, czy na pukanie do drzwi. Zastanawiamy się z synem czy sąsiedzi nienawidzą nas bardzo, czy bardziej. Próbuje się też cieszyć na mój widok jak Mysza; podskakuje na czterech łapach jak szczeniak, przy swoich gabarytach wygląda przekomicznie. Mysza czasami jeszcze na niego powyzywa, on jej odpowie i rozchodzą się w dwie strony
-
Na statnia droge nie wrocil do domu,Nocek za TM :(
Agata69 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pomyślałam : zajrzę do Nocka... Nie zdązyliśmy nic dla niego zrobić. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Boże i mam takie wyrzuty sumienia, bo obiecałam zdjęcia i nic z tego nie wyszło. Na moje usprawiedliwienie: mnóstwo kłopotów z chorym Bejem i jeszcze więcej obowiazków. poprawi się -
Na statnia droge nie wrocil do domu,Nocek za TM :(
Agata69 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
boże, jaki on piękny... uwielbiam takie staruszki.. wierzę żre znajdzie swojego anioła.... -
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1320/b225yc8.jpg[/IMG][/URL] na spacerze w parku, pogoda brzydka więc lampa i tu działa. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7704/b223pf1.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1353/b224ki6.jpg[/IMG][/URL] tylko tyle udało mi się wycisnąć z mojego modela. zadowoleni?