Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. . Martwi mnie tylko czy Dyzio nie bedzie sikal w domu bo domek wypieszczony, czyciutko i przyjemnie. Czekam na cud ! Wiecie jaki ?[/quote] Oj Baśka, Baśka, ja też mam nadzieję że się nie przeliczysz
  2. Sunie były dziś pierwszy raz na spacerze osobno. Lusia OK, Pusia bardzo zestresowana, trzeba cały czas mówić do niej, zachęcać do pójścia naprzód. One dojda do siebie ale trzeba ćwiczyć, ćwiczyć,... Myślę że powinny się rozdzielić, iść do adopcji osobno, żeby do końca złapały kontakt z ludźmi. Teraz są jak naczynia połączone, Jestem dobrej myśli, tylko żeby cos sensownego sie znalazło.
  3. [quote name='ANETTTA']najlepsza jaka mogłabyc ...jestes wielka[/quote] No o tym to ja już wiedziałam dawno...
  4. czy mam już zmieniać tytuł, czy jeszcze poczekamy do ostatecznej decyzji pani Ani?
  5. Chwila szczerości: Jest tak sobie. Chwilowa aktywność osób opiekujacych się suniami spadła, wszystko spada na mnie. Dzisiaj spacerowałam z suniami o zmroku w kabaretkach, zamszowym płaszczu i adidasach (byłam prosto po pracy i zmieniłam tylko obuwie). Nie mogę darować sobie i nie wyjść, zwłaszcza z Pusia, która robi kupę tylko poza kojcem. Jeśli nie wyjdzie to trzyma nawet 2 dni. Do tego jeszcze obie mają sraczkę, nie wiem od czego, ktoś przyniósł mleko, bo zauważyłam brudną butelkę. Lusia nie umie chodzić na smyczy, spacer z nią to koszmar. Tak ciągnie , że ja, 60 parę kg przewracam się na pysk. Ja trzebaby uczyć a ja nie mam kiedy. Jestem zawalona robotą. Sunie maja allegro, Szyszka obiecała cały wachlarz ogłoszeń. Zobaczymy co się będzie działo w sprawie adopcji. Ale tak długo być nie może. Żal mi ich. Pusi i Lusi, każdej inaczej. Zal mi siebie bo nie daje rady tak jak bym chciala.
  6. [quote name='Kasia']Aukcja [B]Pusi :lol:[/B] [B][URL]http://www.allegro.pl/item345024725_pusia_wisiala_na_metrowym_krowim_lancuchu_.html[/URL][/B] i[B] Lusi :lol:[/B] [B][URL]http://www.allegro.pl/item345034313_lusia_pomoz_mi_zapomniec_koszmar_z_dziecinstwa.html[/URL][/B] Jeśli mam cos zmienić to piszcie.[/quote] Kasiu, naprawdę pięknie!
  7. [quote name='ElzaMilicz']Cudne są. Mam kogoś kto chciałby (ale w przyszłości , kiedy ???) dwa owczarki do pilnowania posesji. To dobrzy ludzie, ale najpierw muszą zbudować kojec, a ja nie moge ich popędzać.[/quote] To oczywiste. Elza, ty spać nie mozesz? Super wiadomość: Elza, siostra Lusi, ta ze zmiażdzoną łapką [B]znalazła dom![/B]
  8. [quote name='basia0607']Dzwonilam do Elzy . Wrzystko dobrze. Spala przy lozku pani Ani. chce wzchodzic na dwor. Narobila w domu , ma biegunke. Pani Ela nie zalamuje z tego powodu rak i to mnie cieszy, mowi, ze to madry kochany pies.[/quote] Ja tu wstawiam zdjęcia, nie czytam wątku, bo myślałam że wszystko po staremu, a tu taka wiadomość:multi:. Basia, tu jesteś cudotwórczyni! Jeśli pani Elzy będzie potrzebowała na rehabilitację to wspomogę finansowo w miarę możliwości. Uwaga, Lusia demoluje kojec, pewnie obie maja na drugie Demolka. Trzeba je szkolić! Baśka, kocham cię!
  9. Pamiętacie siostrę bliźniaczkę Elzy? Ciekawa jestem czy Elza też tak wyrosła. Lusia nadal czeka na dom. A wygląda tak: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3636/b300ey3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6898/b298mt0.jpg[/IMG][/URL] a to Pusieńka, moja ulubienica. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6782/b310im6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2990/b315ek3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1232/b316pg7.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie jak one są zwiazane! Jedna może biegać luzem, bo i jak wiadomo, że nie ruszy sie bez drugiej.
  10. dzisiaj u nas padało całą noc, kojec pusi i Lusi pewnie tonie w błocie. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4665/b323oq5.jpg[/IMG][/URL]
  11. Kasiu pisz co chcesz, byle tylko zadziałało. Chciałabym żeby były aukcje osobne. [B]Sunie MUSZĄ znaleźć domy jak najszybciej![/B] Zmieniła sie sytuacja, zresztąto przytulisko to wyjście awaryjne, a one są tam już 1,5 miesiąca.
  12. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6782/b310im6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2990/b315ek3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1232/b316pg7.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie jak one są zwiazane! Jedna może biegać luzem, bo i jak wiadomo, że nie ruszy sie bez drugiej. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8366/b318gi1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=510&i=b318gi1.jpg][IMG]
  13. Kasieńko, jeszcze jedna prośba. Allegro dla kota, tu wątek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109075[/URL]
  14. Kasia wysłałam 3 lub cztery maile, dpszły wszystkie? Może zrób te allegro z tego co jest na razie. Czas ucieka a ja nie mam żadnej opcji jak na razie. Dorobię zdjęć w weekend. To jest prpblem bo one są razem stale, jak bliźniaki syjammskie.
  15. Fotki Lusi super, Pusi słabe. Kasiu dorobić coś? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3636/b300ey3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6898/b298mt0.jpg[/IMG][/URL] reszta zdjęć wieczorem
  16. Wysłąłam 2 razy. Idę robić nowe fotki.
  17. [URL]http://img90.imageshack.us/img90/1496/pusia2hl9.png[/URL] No nie uda je mi się z tymi zdjęciami. Nie wiem o co chodzi.
  18. Tylko takie małe udaje mi się wstawić. A maile do ciebie Kasiu poszły.
  19. [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/4517/pusia1jm2.png[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
  20. Kasdiu, wysłałam zdjęcia Pusi, ale w jakimś koszmarnym rozmiarze. Ja nie mogę nic z nimi zrobić, moze tobie sie uda. Zaraz prześlę tez lusine fotki.
  21. Dziewwczyny, ja idę na cały dzień do szkoły. Pamiętajcie o dziewczynkach, prosimy o pomoc w adopcjach, bo tracę wiarę.
×
×
  • Create New...