-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Agatko a moze to byc Twoje konto? Ty będziesz z nimi najblizej wiec tak pewnie będzie wygodniej... Ja od siebie daje 50 zł. I zrobie allegro jak juz trafia do DT ;)[/quote] Nie chce zbiórki na moje konto. Wolałabym zeby zbierał ktoś inny a mi przesłał przekazem pocztowym. A moze ty Kasiu użyczyłabyś swojego konto, dla mnire jestes osoba godna zaufania. Jeżeli kupicie środki i dołączycie do piesków to jeszcze lepiej. W paczki bym sie nie bawiła. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
k któraś z was poda swoje konto i ogłosi na forum zbiórkęNapewno będzie potrzeba pieniedzy na dobre jedzonko i odrobaczenie dla wszystkich i odpchlenie dla suni, którą nazwałam [B]Mucha[/B]. Ok. 6 tygodnia trzeba towarzystwo zaszczepić na wirusówki i wio do adopcji. Jakwyjda wszystkie szczeniaki to ciachniemy Muszkę. Sunia jest mała więc strylka u nase be dzie kosztowała ok. 100 - 120 .zł Szczepienia dla całej siódemki to jakies 250 zł. Odrobaczenie, odpchlenie ok. 100zł. Dobra karma to jakieś 50 zł na miesiąc dla takiej malizny. Zdjecia, plakaty i inne media biore na siebie. Jest na co zbierac. Najlepiej ustalić jakieś konto i ogłośić na forum zbiórkę. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Koce, stare swetry, szmaty nawet jakieś. W lumpeksie na przecenie to grosze kosztuje. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z DT, wszystko jest OK. Zreszta będę to nadzorować. Będzie dobrze. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Marzenka, daj jej trochę miąska, ona musi dobrze jeść. I moze wyprowadź ja chociaz na siku. Nikt przeciez nie musi widzieć. Suczyna sliczna. dajmy jej jakos na imię. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Cudne, białasy znajda domy w mig. A sunia... nigdy juz nie bedzie cierpiała z powodu macierzyństwa w TAKICH warunkach ani nie bedzie głodna. Znajdziemy jej dom w którym bedzie szczęśliwa. Amen. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss']Kasiu -b.wzruszające to allegro FIGI,moja Zosia -Wariatka jest do niej podobna ale dwukolorka:cool3: MAM przeczucie ,że Figulencja szybko kogoś uwiedzie...oby mnie nie zawiodło[/quote] Rzeczywiscie allegro cudne. Wzruszyłam sie chociaz sama to pisałam. Chyba się starzeję. Kasia jak zwykle niezawodna. Dziewczyny kochane, jak dobrze że znowu gramy w jednej drużynie. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Agata-nie dokarmiamy szczeniakow w wieku 12 dni,przeciez one jeszcze same nie jedza.mame nalezy dobrze odzywic.jezeli nie mialaby pokarmu podajemy tylko mleko dla szczeniakow ,a nie krczaka z ryzem .Na takie meniu maja czas.[/quote] Moje szczeniaczki już próbowały jeść. No może rzeczywiście były kilka dni starsze. Marzena, odezwij się! -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
depi zarezerwowany. Zostaje jeszcze Alma i Kama z krzywa łapeczką. No i Figa. Dzisiaj wchodzi na allegro, trzymajcie kciuki. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']rozmawiałam teraz z Marzeną.Zrzucili już na nią cały ciężar opieki nad pieskami. Praktycznie nikt się nimi nie interesuje. Rano było rzucone odrobinę suchej karmy. Pójdzie popołudniu to zrobi moze zdjęcia[/quote] tO NAWET LEPIEJ. jEŚLI mARZENA SIĘ NIMI ZAOPIEKUJE PRZEZ TE 10 DNI, TO BEDZIEMY MIELI PEWNOŚĆ PRZYNAJMNIEJ , ŻE PSINA NIE GŁODUJE. mARZENKO, SPRÓBUJ UGOTOWAĆ TROCHĘ KURCZAKA Z RYŻEM I DAĆ SZCZENIACZKOM. oNE JUŻ POWINNY ZAŁAPAĆ O CO CHODZI. tO TROCHĘ ODCIĄŻY SUKĘ. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Wszystko załatwione. Rozmawiałam z panem z gminy, mam zaklepane psiaki. Do odebrania 5 września od weta. Podałam nazwisko Marzeny, jako osoby która pieski odbierze. Marzenko poproszę o telefon, chciałabym uzgodnić szczegóły. Jeszcze kilka dni i dla suni rozpocznie sie nowe lepsze życie. Jakieś imię? -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']telefon mam od Marzeny a o nazwisko trzeba zapypać tezją[/quote] Chodzi mi o nazwisko osoby która psy odbierze. Dobra juz dzwonię. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']Agatko tel. do weta 062 731 51 76[/quote] OK. Ustalmy, mam zadzwonić i powiedzieć że ja decyduję sie na wzięcie suni, a odbierze ja 4 września kto? Chociaż nazwisko musze znać. I czy to pewne. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Nr telefonu 509727 921 -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara'][B][SIZE=3][COLOR=darkred]transport załatwiony[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=black]Kasiu nie kracz[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Super. Myslę , ze mogłabym zadzwonić dio tego weta gdzie jest sunia i sama z nim porozmawiać, ze zabieram pieski i tak dalej. Kto będzie odbierał rodzinkę? I wazna sprawa: o suke i małe trzeba do tego 4 wrzesnia zadbać: jedzonko, czyste koce, woda itd. Kto się tego podejmie? Bardzo się cieszę, chociaz zarzekałam się ostatnio, ze Figa to ostatni pies któremu pomagam. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasiu odebrałaś wiadomość ode mnie z tekstem na alllegro? -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]UWAGA![/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Mam DT dla całej rodziny od 1 września w Toruniu. Trzeba tylko sunię przywieźć. Na miejscu odrobaczymy, odpchlimy i po szczepieniach w 6 tygodniu oddamy pieski do adopcji. Oferuję zrobienie pieskom profesjonalnych zdjęć, Kasia napewno pomoze w ogłoszeniach, dziewczyny w Toruniu reż napewno sie włączą.[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Czy ktos moze zaoferować transport piesków?[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]I trzeba natychmiast zawiadomić weta i wszystkich innych, ze pieski maja juz dom, bo inaczej moze to się wszystko źle skończyć.[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Czekam na odpowiedź.[/B][/SIZE] -
Bosman szczesliwy :)- nowa rodzinka w Katowicach!!!!
Agata69 replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Szanta, poproszę o relację z waszego życia rodzinnego raz na jakiś czas. Koniecznie! Jotpeg, mam dla ciebie jeszcze jedną rodzynkę, miód na serce dogomaniaka, też moja robota (wszystko na pierwszej stronie). [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106923[/URL] -
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/6662/b202pt7.jpg[/IMG][/URL] Sama bym tam poszłą mieszkać, nawet do piwnicy, w której notabene stoi biały kredens, stó ł i krzesła na których leżą koce bo koty na kwarantannie lubią tam spac. A wokół domu przepiękny park. kurcze, szcz esciara z tej Czapi.
-
Dzisiaj byłam u Czapi w gosciach. Sunia ma sie swietnie, utyła. Jej pani jest bardzo szczęśliwa z powodu adopcji Czapi. tak, Czapi, bo pani drążyła jej historię i jak dowiedziała sie że mała miała na imię Czapi to zrobiła eksperyment i zawołała ja rtym imieniem. I psina... tak sie ucieszyła, tak pojaśniała, że aż przybiegła i polizała panią w dłoń. I tak juz zostało. Pozdrowienia od Czapi, Eli i całej psiej i ludzkiej sfory.
-
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='marzena11133']Zapytaj , może cos zdziałasz, mąż często przejeżdża tamtędy więc gdyby mogątam bc to sadzę ,że byśmy ją tam przetransportowali[/quote] Ta dziewczyna miała wyjechać i wrócić dopiero 1 wrzesnia. I rzeczywiscie telefon milczy. Będę próbować. Może trzebaby nakryć klatkę jakimś kocem i na wierzch folią, zeby im nie wiało i nie padało na nie. Do środka jakies szmaty zeby mogły sie zagrzebać. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Ja dla mojej Figi miałam tymczas od 1 września w Toruniu. Figa jest w hotelu więc mogłabym spytać czy ta dziewczyna nie przyjęłaby suni waszej. To daleko ale gra warta świedzki. Jeśli chodzi o sterylke to owszem ale to melodia przyszłości, najpierw rrzeba sunie wyciagnąć z gnoju, odchować maluchy, wyadoptować a dopiero potem myśleć o strerylce i adopcji suni. Marzena działaj i nic się nie bój. Trzymam kciuki.