ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Nie da się ukryć Megan jest przebojową dziewczyną a Pegi nie umie się pchać, tak jak w życiu. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pegi jak na nią to się dzisiaj i tak wyjątkowo ośmieliła, nowi ludzie, ja z aparatem, a ona pomimo tego próbowała podchodzić, a nie jak zwykle chować się po kątach. -
Leoś doskonale nadaje się do domu z dziećmi, przeszedł test na dziecko :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/97d2cd8e2c789574.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/071a0f9c6aeb955a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/5c8b3125ef10d334.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/624a18beaafa6957.jpg[/IMG][/URL]
-
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
ULKA12 replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Chmurka dzielnie znosiła umizgi mojej bratanicy :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/e79f4d43cf28cb95.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/104c835907ef112c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/420117ada042efbe.jpg[/IMG][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj w roli głównej dziecko i pies :-) Od razu uprzedzę dziecko oraz biust widoczny na niektórych zdjęciach nie należy do mnie nad czym ubolewam (nad brakiem biustu,oczywiście):diabloti: Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że zarówno Pegi jak i Megi nadają się do domu z małymi dziećmi i doskonale by się sprawdziły w roli opiekunek. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/656f67f3ec785c24.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/afac553b18ebc135.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/cb8b90eb8a215e85.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/f1d2a3dcf24309a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/ed3cadc55f21afc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/df2e226273c9dc86.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/4e5649bcb3523abc.jpg[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
O dziwo na smyczy chodzi, nie da mu się tylko nowej obroży założyć :-) -
Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!
ULKA12 replied to Agata Balu's topic in Okrucieństwo
Petycja podpisana. Trzymam kciuki za dalsze szczęśliwe życie Psotki i mam nadzieję, że kara dla jego oprawcy i byłej "właścicieli" będzie poważna. -
*DYZIO* z irokezem najsłodszy psiak pod słońcem - MA DOM!!
ULKA12 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Fizia dziękuję, może akurat mu się uda :-) -
*DYZIO* z irokezem najsłodszy psiak pod słońcem - MA DOM!!
ULKA12 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
To może Murzynek, nie wiem jak do królika, (koty lubi) ale dzieci uwielbia. Bardzo podobny do Dyzia tylko gładkowłosy. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2285/9d43325ce222ec0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2285/92fabe1dad87cf3b.jpg[/IMG][/URL] Psiak jest już wykastrowany i zaszczepiony -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Czy dwupak sie przyjazni z Szafrankiem ???[/QUOTE] Przyjaźń to zbyt wielkie słowo w ich wypadku, tolerują się nawzajem i nie wchodzą sobie w paradę. Angel informacje, o które prosiłaś wysłałam. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Szarotka zapraszam :-) -
U nas było po południu, może jutro będzie dłużej.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ja się nie odważę spróbować mu założyć:evil_lol: -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
ULKA12 replied to kinga's topic in Już w nowym domu
A co to za problem :-) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Szafranek cudowny jak zawsze co nie przeszkodziło mu mnie dzisiaj znowu spróbować ugryźć, znowu próbowałam mu założyć obrożę:diabloti: Postęp jest taki, że już się nie rzuca tylko warczy i pokazuje wszystkie ząbki. Poza tym incydentem przytulak, kochany zresztą zobaczcie sami. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/4d60498e330ed426.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/64c12fdacf8feafb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/0a14f17b0a1f4349.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/943dbe05c78f44a7.jpg[/IMG][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia w deszczu nie wyszły bo mój aparat się buntuje i zdjęcia z lampą po prostu nie wychodzą, za to dzisiaj mam takie fotki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/a0f38052049d42ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/758ba9b73ae58e16.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/d017bdc2d20ce139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/62f904578594c537.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/35988bc3855c6d9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/bcbcf9c6db3a5367.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/229f625eeb65a0f7.jpg[/IMG][/URL] -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
ULKA12 replied to kinga's topic in Już w nowym domu
To się decydujcie sznaucer czy maltańczyk :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/d45c5805f86336c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/d718f2ddc34a305d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/875bd90ff68dcfaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/ce4e1486931bb474.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/a842cf90b1f81b59.jpg[/IMG][/URL] -
Nareszcie wyszło słońce [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/8e30472c2e119807.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/7bf0d471b82763a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/5828c72dc5480e21.jpg[/IMG][/URL] Ciekawski :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/8527f30f6dc060b2.jpg[/IMG][/URL]
-
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
ULKA12 replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Chmurka zadomowiona na całego, łazi za mną krok w krok a jak zniknę to zaczyna szczekać. Ogólnie to nie jest kłopotliwy pies gdyby nie to szczekanie. Potrafi ujadać godzinę i dłużej dopóki sie nie zmęczy albo ja nie wytrzymam i wrócę. Nie jest to takie jazgotliwe szczekanie, tylko takie poważne ale systematyczne hau hau hau. z tym może być problem w nowym domu gdyby miała zamieszkać w bloku. Czystość ładnie zachowuje tylko z rana trzeba szybko z nią wychodzić bo jak sie nie zdąży to ona nie wytrzyma a zwykle leje taaaaką kałużę, że hej. Generalnie Chmurka aktywna robi się na dworze, biega, wącha, szuka. w domu podrepcze troszkę sprawdzi czy jestem i idzie spać, też kontroluje aby zasnąćjak najbliżej mnie. Dlatego musze najpierw z nią posiedzieć na kanapie aby usnęła i dopiero wtedy iść do swoich obowiązków, bo jak nie to śpi na podłodze tam gdzie akurat jestem. No i spanie w łóżku ona nie potrafi w nocy spać gdzie indziej, szczeka dopóki aż ją nie wsadzę na łóżko wtedy szybko się układa i zasypia. Ogólnie jest przekochana, najweselszym elementem Chmurki jest jej ogonek, nie wiem dlaczego kojarzy mi się z Kłapouchym z Kubusia Puchatka, natomiast moją zmora jest jej okropna broda, która wiecznie jest mokra a nie da sobie jej porządnie wytrzeć ani wyczesać, najchętniej bym ją obcięła. Chmurka ma też przepuklinę pępkową, ale niewielką. Nie pozwala przy sobie nic zrobić, wyrywa się i wije, najchętniej bym ją uśpiła i obcięła porządnie. -
*DYZIO* z irokezem najsłodszy psiak pod słońcem - MA DOM!!
ULKA12 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Nie tego to ja się nie boję ale boje się jego niszczycielskich zapędów i ostrych ząbków. -
Czy ja juz tutaj pisałam, że doszło 300 zł za pobyt Leona - Pędzla u mnie za czerwiec? Jeśli nie to właśnie o tym informuje i dziękuję :-) Leon jak najbardziej potrzebuje ogłoszeń, nie wiem kto miał podesłać zdjęcia i tekst ale na pewno to zrobi.
-
*DYZIO* z irokezem najsłodszy psiak pod słońcem - MA DOM!!
ULKA12 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Dyzio szaleje i dziewczyny szaleją, mama zachwycona :-) Dyziula wkomponował się w rodzinkę wspaniale jak na razie wszyscy zachwyceni, ja tylko dzisiaj ich przestrzegałam, żeby im na głowy nie wszedł, bo Dyziowi jeszcze sodówka do głowy uderzy. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ale hojne ciotki :-) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Niestety Malawaszka nie ma kamery, już kiedyś pytałam, jak chciałyśmy pokazać przemianę Birmana. -
Dziewczyny, bardzo mi przykro, że Lala odeszła, dopiero teraz trafiłam na ten wątek, szkoda, że nie wcześniej. Surowica jest dostępna na Słowacji, tylko trzeba mieć receptę od polskiego weta no i trzeba ją przewozić w lodówce. Szczegóły mogę podać na pw.