Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Nie da się ukryć Megan jest przebojową dziewczyną a Pegi nie umie się pchać, tak jak w życiu.
  2. Pegi jak na nią to się dzisiaj i tak wyjątkowo ośmieliła, nowi ludzie, ja z aparatem, a ona pomimo tego próbowała podchodzić, a nie jak zwykle chować się po kątach.
  3. Leoś doskonale nadaje się do domu z dziećmi, przeszedł test na dziecko :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/97d2cd8e2c789574.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/071a0f9c6aeb955a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/5c8b3125ef10d334.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/624a18beaafa6957.jpg[/IMG][/URL]
  4. Chmurka dzielnie znosiła umizgi mojej bratanicy :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/e79f4d43cf28cb95.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/104c835907ef112c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/420117ada042efbe.jpg[/IMG][/URL]
  5. Dzisiaj w roli głównej dziecko i pies :-) Od razu uprzedzę dziecko oraz biust widoczny na niektórych zdjęciach nie należy do mnie nad czym ubolewam (nad brakiem biustu,oczywiście):diabloti: Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że zarówno Pegi jak i Megi nadają się do domu z małymi dziećmi i doskonale by się sprawdziły w roli opiekunek. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/656f67f3ec785c24.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/afac553b18ebc135.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/cb8b90eb8a215e85.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/f1d2a3dcf24309a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/ed3cadc55f21afc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/df2e226273c9dc86.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2305/4e5649bcb3523abc.jpg[/IMG][/URL]
  6. O dziwo na smyczy chodzi, nie da mu się tylko nowej obroży założyć :-)
  7. Petycja podpisana. Trzymam kciuki za dalsze szczęśliwe życie Psotki i mam nadzieję, że kara dla jego oprawcy i byłej "właścicieli" będzie poważna.
  8. Fizia dziękuję, może akurat mu się uda :-)
  9. To może Murzynek, nie wiem jak do królika, (koty lubi) ale dzieci uwielbia. Bardzo podobny do Dyzia tylko gładkowłosy. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2285/9d43325ce222ec0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2285/92fabe1dad87cf3b.jpg[/IMG][/URL] Psiak jest już wykastrowany i zaszczepiony
  10. [quote name='Szarotka']Czy dwupak sie przyjazni z Szafrankiem ???[/QUOTE] Przyjaźń to zbyt wielkie słowo w ich wypadku, tolerują się nawzajem i nie wchodzą sobie w paradę. Angel informacje, o które prosiłaś wysłałam.
  11. U nas było po południu, może jutro będzie dłużej.
  12. Ja się nie odważę spróbować mu założyć:evil_lol:
  13. Szafranek cudowny jak zawsze co nie przeszkodziło mu mnie dzisiaj znowu spróbować ugryźć, znowu próbowałam mu założyć obrożę:diabloti: Postęp jest taki, że już się nie rzuca tylko warczy i pokazuje wszystkie ząbki. Poza tym incydentem przytulak, kochany zresztą zobaczcie sami. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/4d60498e330ed426.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/64c12fdacf8feafb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/0a14f17b0a1f4349.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/943dbe05c78f44a7.jpg[/IMG][/URL]
  14. Zdjęcia w deszczu nie wyszły bo mój aparat się buntuje i zdjęcia z lampą po prostu nie wychodzą, za to dzisiaj mam takie fotki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/a0f38052049d42ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/758ba9b73ae58e16.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/d017bdc2d20ce139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/62f904578594c537.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/35988bc3855c6d9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/bcbcf9c6db3a5367.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/229f625eeb65a0f7.jpg[/IMG][/URL]
  15. To się decydujcie sznaucer czy maltańczyk :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/d45c5805f86336c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/d718f2ddc34a305d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/875bd90ff68dcfaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/ce4e1486931bb474.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/a842cf90b1f81b59.jpg[/IMG][/URL]
  16. Nareszcie wyszło słońce [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/8e30472c2e119807.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/7bf0d471b82763a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/5828c72dc5480e21.jpg[/IMG][/URL] Ciekawski :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2270/8527f30f6dc060b2.jpg[/IMG][/URL]
  17. Chmurka zadomowiona na całego, łazi za mną krok w krok a jak zniknę to zaczyna szczekać. Ogólnie to nie jest kłopotliwy pies gdyby nie to szczekanie. Potrafi ujadać godzinę i dłużej dopóki sie nie zmęczy albo ja nie wytrzymam i wrócę. Nie jest to takie jazgotliwe szczekanie, tylko takie poważne ale systematyczne hau hau hau. z tym może być problem w nowym domu gdyby miała zamieszkać w bloku. Czystość ładnie zachowuje tylko z rana trzeba szybko z nią wychodzić bo jak sie nie zdąży to ona nie wytrzyma a zwykle leje taaaaką kałużę, że hej. Generalnie Chmurka aktywna robi się na dworze, biega, wącha, szuka. w domu podrepcze troszkę sprawdzi czy jestem i idzie spać, też kontroluje aby zasnąćjak najbliżej mnie. Dlatego musze najpierw z nią posiedzieć na kanapie aby usnęła i dopiero wtedy iść do swoich obowiązków, bo jak nie to śpi na podłodze tam gdzie akurat jestem. No i spanie w łóżku ona nie potrafi w nocy spać gdzie indziej, szczeka dopóki aż ją nie wsadzę na łóżko wtedy szybko się układa i zasypia. Ogólnie jest przekochana, najweselszym elementem Chmurki jest jej ogonek, nie wiem dlaczego kojarzy mi się z Kłapouchym z Kubusia Puchatka, natomiast moją zmora jest jej okropna broda, która wiecznie jest mokra a nie da sobie jej porządnie wytrzeć ani wyczesać, najchętniej bym ją obcięła. Chmurka ma też przepuklinę pępkową, ale niewielką. Nie pozwala przy sobie nic zrobić, wyrywa się i wije, najchętniej bym ją uśpiła i obcięła porządnie.
  18. Nie tego to ja się nie boję ale boje się jego niszczycielskich zapędów i ostrych ząbków.
  19. Czy ja juz tutaj pisałam, że doszło 300 zł za pobyt Leona - Pędzla u mnie za czerwiec? Jeśli nie to właśnie o tym informuje i dziękuję :-) Leon jak najbardziej potrzebuje ogłoszeń, nie wiem kto miał podesłać zdjęcia i tekst ale na pewno to zrobi.
  20. Dyzio szaleje i dziewczyny szaleją, mama zachwycona :-) Dyziula wkomponował się w rodzinkę wspaniale jak na razie wszyscy zachwyceni, ja tylko dzisiaj ich przestrzegałam, żeby im na głowy nie wszedł, bo Dyziowi jeszcze sodówka do głowy uderzy.
  21. Niestety Malawaszka nie ma kamery, już kiedyś pytałam, jak chciałyśmy pokazać przemianę Birmana.
  22. Dziewczyny, bardzo mi przykro, że Lala odeszła, dopiero teraz trafiłam na ten wątek, szkoda, że nie wcześniej. Surowica jest dostępna na Słowacji, tylko trzeba mieć receptę od polskiego weta no i trzeba ją przewozić w lodówce. Szczegóły mogę podać na pw.
×
×
  • Create New...