Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. "Szaleje" to może za dużo powiedziane ale dziarsko drepcze i domaga się myziania. Ma nowego łaciatego koleżkę ale on dla niej zbyt szybki, raz to nawet ją przeskoczył. ale to i tak Bora rządzi ;-)
  2. wiosna prawie przyszła więc prawie cały wolny czas spędzam w ogródku, a wieczorem padam na twarz. Nie odzywam się ale obserwuję wydarzenia na bazarku i trzymam kciuki. Oczywiście banerek by się przydał.
  3. lilk_a ty sama takie cuda malujesz czy znalazłaś sobie jakąś ofiarę i od niej wycyganiasz takie wspaniałe obrazy?
  4. Zaraz zmieniam tytuł. Bardzo dziękuję za odzew. NIe piszę na bieżąco bo obecnie mam ograniczony dostęp do internetu. Jeszcze raz dziękuję.
  5. Ciotki i Wujkowie niestety muszę prosić o wsparcie finansowe dla Bory, a raczej o wsparcie lekowe. Bora ma problemy ze stawami co nie dziwi w jej wieku, jakiś czas temu dostała od Malwaszki preparat na stawy i nie ukrywam widziałam poprawę, wstawanie dla Bory nie stanowiło problemu, chętniej chodziła i jakoś jej to sprawniej szło, niestety preparat sie skończył i efekt jest natychmiastowy, Bora znowu ma kłopoty z chodzeniem, nie wiem czy jest to skutkiem braku preparatu ale na jednej z łap na stopie wyskoczyła jej bułka, miękka w dotyku ale bolesna przy dotknięciu muszę z nią jechać do weta. Chcę jej kupić arthroflex ale jego cena na allegro mnie zszokowała około 80 zł za 250ml, niestety nie stać mnie na to aby go kupić czy może chciałby ktoś pomóc w zakupie?
  6. Dawno nic nie pisałam, bo tak na dobrą sprawę nie było o czym. U Bory bez zmian dalej jest bezdomna, nikt nie chce tak starego psa. Miałam już dawno zrobić Borze sesję fotograficzna ale ciągły brak czasu mi to uniemożliwił, teraz postaram się wynagrodzić wszystkim to niedopatrzenie.
  7. Togaa podaj mi proszę ten adres to fizjoterapeutki z Katowic, do której jeździł Lolo. Wiem, że jest gdzieś na wątku ale nie za bardzo mam czas szukać.
  8. Właściwy pies na właściwym miejscu:multi:. Strasznie się cieszę, że Garo znalazł taki fajny domek. Już biegnę zmienić tytuł wątku. A może by zaprosić tutaj nowych opiekunów Garo abyśmy mieli na bieżąco relację z nowego życia Garo?
  9. Bardzo mi jej żal i chciałabym aby to był zaufany domek i kochający. Sunia sika trzy razy dziennie na dworze, już raczej nie posikuje w domu tylko czasami jak się bardzo cieszy to popuści ale to jest mało uciążliwe. Prolem jest z kupą bo nie umiem wyczuć , a ona nie sygnalizuje, że chce się załatwić ale oczywiście załatwia się samodzielnie, sika też oczywiście samodzielnie. Jest wybredna jeśli chodzi o jedzonko najlepiej jej smakuje gotowany kurczak, nie zna suchej karmy i nie bardzo umie ją jeść a po puszce ma biegunkę. Sunia jest kochana, biega skacze jest bardzo za człowiekiem ale musi go najpierw poznać i pokochać, lubi towarzystwo innych psów ale widzę, że większych się trochę boi. Sunia w tej chwili sobie leży obok mnie, niestety dalej nie lubi wchodzić na kolana i leżeć na łóżko ale na ręce daje się brać i lubi to szczególnie w sytuacjach stresowych. Jeśli chodzi o domek dla niej to najlepiej by było aby to był domek z jakiś małym pieskiem aby Myszka mogła patrzeć na pozytywne wzorce. Ale drugi pies to nie jest konieczność. Musi być to osoba, która przebywa w domu i ma dużo cierpliwości do zwierząt i nie będzie oczekiwać radosnego wskakiwania na kolana. Ale Myszka wspaniale potrafi się cieszyć. Mieszkanie w bloku lub w domku jednorodzinnym ale jeśli blok to musi byc winda, może być problem z chodzeniem na smyczy Myszka ma z tym problem, nie lubi smyczy i obroży. Osoba musi byc na tyle odpowiedzialna, że nie utuczy Myszki bo to może negatywnie wpłynąć na jej kręgosłup. I to chyba wszystko, wierzę, że taki dom dla Myszki się znajdzie i będę mogła ją oddac z czystym sumieniem, że ma to co najlepsze. Mam nadzieję, że będzie łatwiej niż z Bora bo to i młodszy pies ma około 6 lat i mniejszy więc może potencjalnych chętnych będzie więcej. Na deser jeszcze jedne zdjęcie Myszki a jutro wkleję zdjęcia Bory
  10. Ja wiem, że piękne i takie kochane. Założę jej jutro wątek dzisiaj już padam na nos i nie mam siły opisywać jej historii. No właśnie jak tam badanie Bariego?
  11. Bardzo przepraszam za offa. wiem, Szukam domu dla tej sunieczki. Już kiedyś tutaj o niej pisałam. Tak jak Loluś nie trzymała moczu teraz jest dużo lepiej i prawie nie ma problemu. Szukam czegoś ze złotymi klamkami i w ogóle ma być cudowny domek, bo sunia bardzo wiele przecierpiała, miała złamany kręgosłup i chyba bardzo dużo wycierpiała bo nie bardzo ufa ludziom. Teraz już jest lepiej, ale sunieczka troszkę inaczej chodzi, ale chodzi, nawet biega po schodach. Wymaga kochanego domu gdzie się nia właściwie zajmą i otoczą ogromną miłością bo ona na to zasłużyła. Sunia jest maleńka około 30-35 cm waży około 4-5 kg i ta waga musi być utrzymana ze względu na kręgosłup. Ewentualne pytania proszę zadawać na PW. PROSZĘ POMÓŻCIE JEJ ZNALEŹĆ WSPANIAŁY DOM. [URL="http://www.dogomania.pl/../../%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images35.fotosik.pl/121/6d7061d40bf31024med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/121/6d7061d40bf31024med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/../../%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images49.fotosik.pl/267/be085ca130283f77med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/267/be085ca130283f77med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  12. U Bory wszystko OK, ale nadal szuka domu. Bardzo przepraszam za offa. wiem, Szukam domu dla tej sunieczki. Szukam czegoś ze złotymi klamkami i w ogóle ma być cudowny domek, bo sunia bardzo wiele przecierpiała, miała złamany kręgosłup i chyba bardzo dużo wycierpiała bo nie bardzo ufa ludziom. Teraz już jest lepiej, ale sunieczka troszkę inaczej chodzi, ale chodzi, nawet biega po schodach. Wymaga kochanego domu gdzie się nia właściwie zajmą i otoczą ogromną miłością bo ona na to zasłużyła. Sunia jest maleńka około 30-35 cm waży około 4-5 kg i ta waga musi być utrzymana ze względu na kręgosłup. Ewentualne pytania proszę zadawać na PW. PROSZĘ POMÓŻCIE JEJ ZNALEŹĆ WSPANIAŁY DOM.
  13. Bardzo przepraszam za offa. wiem, że to nie malamut ani haski ale może właśnie dlatego macie dla tej sunieczki jakis dom? szukam czegś ze złotymi klamkami i wogóle ma byc cudowny domek, bo sunia bardzo wiele przecierpiała, miała złamany kręgosłup i chyba bardzo dużo wycierpiała bo nie bardzo ufa ludziom. Teraz juz jest lepie, ale sunieczka troszkę inaczej chodzi, ale chodzi, nawet biega po schodach. Wymaga kochanego domu gdzie się nia właściwie zajmą i otoczą ogromną miłością bo ona na to zasłużyła. Sunia jest maleńka około 30-35 cm waży około 4-5 kg i ta waga musi być utrzymana ze względu na kręgosłup. Ewentualne pytania proszę zadawać na PW. PROSZĘ POMÓŻCIE JEJ ZNALEŹĆ WSPANIAŁY DOM. PATRYCJA WKLEJ TEN POST NA WĄTEK MYSZKOWSKICH PSIAKÓW MOŻE JA TAM KTOS WYPATRZY. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/266/a85eeb8981092f1bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/262/a645a6c808671e59med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/121/6d7061d40bf31024med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/267/be085ca130283f77med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/267/9a819fb10f3c9407med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Pati to skoro twój wet zdecydował się zrobić tą operację to czy jest sens jechać z nim do Katowic i narażać się na dodatkowe koszty? Przecież zdjęcia rentgenowskie można zrobić na miejscu.
  15. Zero zainteresowania
  16. Nikt jej nie szuka?
  17. [quote name='saJo']A moja wysterylizowana suka w wieku niespelna 7 lat zapadla na nowotwor kosci, jeden z najbardziej zlosiwych nowotworow....[/QUOTE] Sterylizacja nie zapobiega wszystkim rodzajom raka, tylko niektórym. Bardzo mi przykro z powodu Twojej suni ale prawda jest taka, że pewnie gdyby nie była sterylizowana tez by zapadła na tą okropną chorobę. Sterylizacja nie jest panaceum na wszystko ale znacząco ogranicza niektóre rodzaje chorób.
  18. Przez tą cieczkę to w Borę nowy duch wstąpił, nawet próbuje truchtać za Rico taka namolna się zrobiła. Ale myślę, że zarówno jej jak i wszystkim pozostałym brakuje wiosny i słoneczka na którym stare kości można ogrzać czyli byle do wiosny...
  19. A wiecie kogo jako właściciela dla Garo bym widziała? Fioneczke - ale nie wiem czy dla nich nie jest jeszcze za wcześnie po stracie księżniczki.
  20. A co się dziwisz, taki mróz na dworze a oni biedakowi każą gołą ..... siadac na śniegu, do mnie dwoniła jedna pani w sprawie Garo w zeszły poniedziałek podałam jej namiar na fundację, z tego co tutaj czytam to chyba się nie odezwała.
  21. Niestety potencjalny domek się nie odzywa.
  22. Pati a Tobie też się na tyną półkę w samochodzie wpakował czy to tylko ze mną tak podróżował?
  23. Nareszcie ma net w domu i od razu wklejam zdjęcia. Nazwałam ja roboczo Blaga bo wydaje jej się, że jest bardzo groźna ale naprawdę do wielki kłębek strachu. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/737d016d544266cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/68923f6a94716dcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/b207292707345e8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/fa84dabc1fe0e597med.jpg[/IMG][/URL]
  24. Jak na razie to nic nie potrzebuję, dostałam preparat od Malawaszki za co serdecznie dziękuję. Rico już po kastracji mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek.
×
×
  • Create New...