ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak teraz wygląda rana u Borki, wiem niewiele widać, nie widac też tego jaka ta rana jest długa ale jej naprawdę trudno zrobić dobre zdjęcie. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ten, którego faceci nie lubią najbardziej kastrację:evil_lol:. Teraz troszkę szczegółów technicznych. Koszt kastracji 120 zł. Tofik w czasie podróży na operację jeszcze nie wie co będzie dalej [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/326/cfdc44141ab7d67emed.jpg[/IMG][/URL] Tofik po kastracji [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/326/866c540edcbd4723med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/321/ea11ad75ff6f1779med.jpg[/IMG][/URL] i teraz [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/322/7bc53025df8aca4bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/326/8986c013b17c9ff6med.jpg[/IMG][/URL] I sama rana, wybaczcie za jakość zdjęcia ale naprawdę trudno zrobić zdjęcie obiektowi, który znajduje się w takim miejscu :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/327/a3684fe0339512e4med.jpg[/IMG][/URL] Co zrobić z pozostałymi 30 zł? Doliczyć do hoteliku czy odesłać? -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia dzisiaj jest już zdecydowanie lepiej, nic się już nie sączy, co do kosztów to nie zwiększyły się one, po prostu dostałam antybiotyk w zastrzykach i sama jej podaję codziennie, to jest też dobre dlatego, że nie musze jej wnosić codziennie do samochodu, bo przecież sama nie wejdzie. Koszt operacji (wycięcie guza i sterylizacja) wynosił 300 zł, z poprzedniej zbiórki na lekarstwo dla Bory zostało mi 60 zł, od siebie dałam 50 zł, razem 110zł i to zapłaciłam wetowi, potem od Ciebie Gonia i od Izraela dostałam 50 zł i te pieniądze dałam wetowi dzisiaj. w sumie za operacje zapłaciłam już 160 aby zapłacić całość brakuje mi jeszcze 140 zł:shake: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
I już po wszystkim. Tofik wybudzony jeszcze chyba nie w pełni świadomy tego co się stało:diabloti: Teraz śpi sobie. Operacja minęła bez problemów. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Może teraz coś się ruszy w sprawie adopcji. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj u Borki kryzys:shake:. Wczoraj wszystko było w porządku a dzisiaj jak do niej poszłam, noga spuchnięta a z rany sączy się ropa wymieszana z krwią. Masakra:-(,, od razu jej to wycisnęłam, odkaziłam i telefon do weta. Dostałam dla Bory jeszcze jakiś antybiotyk, w zastrzykach, który muszę podawać codziennie. Rozmawiałam z wetem co mogło być przyczyną takiego stanu i on powiedział, że antybiotyk powinien być podawany dłużej ale w związku z tym, że rana się łatwo goiła a Borka ma słabą wątrobę nie chciał jej obciążać, ja tez mam wrażenie, że to, że ona w ogóle się tą raną nie interesowała to też niedobrze. Gdyby sobie tą ranę wylizała to na bieżąco by sobie oczyściła wymasowała, a tak to z wierzchu się zasklepiło i było OK a w środku się jątrzyło. Mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze tylko muszę jej trochę bólu sprawić :shake: bo ona bardzo nie lubi jak jej przy tej ranie gmeram -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602'] A Tofik, jak widać na zdjeciach, niczego nieświadomy kokietuje jakąś piękną "blondynkę".[/QUOTE] Problem w tym, że to jest blondyn:diabloti: -
Jak dla mnie allegro bardzo dobre. Teraz w adopcjach totalny zastój, ja liczę na wrzesień.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tak, ale na razie cicho sza żeby Tofik nie usłyszał co mu jutro szykuję:diabloti: Przychodnia jest jutro czynna do 13 ja mam przyjechać po zamknięciu i na spokojnie będziemy ciachać. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety psich nieszczęść nie ubywa. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lilk_a jak już się obrobisz to bardzo bym prosiła :-) -
Witajcie, jeśli chodzi o DT dla Soni u mnie to chyba nie jest to najlepszy pomysł. w tej chwili mogę jej zaoferować miejsce w psim pokoju, wątek mojego tymczasu tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188225-JEDNO-WOLNE-MIEJSCE-DLA-SUCZKI-P%C5%82atny-DT-w-okolicach-Siewierza-Cz%C4%99stochowy[/URL] Tam niestety nie ma możliwości izolacji Sonii od innych psów a mieszkają tam już Misti i Pucek są to psy bardzo przyjazne i towarzyskie ale i młode, więc pewnie Sonia nie czułaby się zbyt pewnie, przynajmniej na początku, a to w jej stanie nie byłoby chyba wskazane. Niestety do domu też jej nie mogę zabrać bo mieszka z nami juz Tofik oraz moje psy. sama nie wiem co doradzić w tej sytuacji:shake:
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj dostałam 50 zł, to od Ciebie Gonia66? -
I jak tu nie wierzyć w powiedzenie, że wszystko do nas wraca :-) Ale to i tak Pucek rządzi tym stadkiem :-)
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miziam cały czas, dzisiejszy spacerek Muszę stwierdzić, że Bora gorzej znosi tą operację jak tamtą z przed roku, wszystko jej przychodzi wolniej ale czego sie spodziewać, jest o rok starsza i musiała walczyć o życie po wylewie byle do przodu. I jeszcze raz dziękuję za pomoc finansową, naprawdę jest za co :-) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To może to pomoże na tą ciszę :-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/320/9d06213dcb445d83med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/320/febc04bdc069aa32med.jpg[/IMG][/URL] I kto tutaj rządzi, no powiedz kto??? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/325/0800aab293fa972emed.jpg[/IMG][/URL] -
Mordują [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/325/0800aab293fa972emed.jpg[/IMG][/URL] Chwila zadumy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/325/ec5427211aef613fmed.jpg[/IMG][/URL] Koniec chwili zadumy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/320/9d06213dcb445d83med.jpg[/IMG][/URL] Florentynka wysłałam Ci numer konta :-)
-
Ale Sake chyba uwielbia swojego nowego koleżkę? Ja zawsze mówiłam, że jednemu psu jest w domu smutno trzeba mieć co najmniej dwa
-
Może być i tak. Pucek jest świetny i naprawdę powinien już mieć swój dom on się bardzo szybko przywiązuje. Czy ta pani Dominika dalej mu czegoś szuka u swoich znajomych?