Kremowy jaki ty przystojniak jesteś :loveu: Nic tylko sie zakochać i brać przystojniaka do domku :razz:
[IMG]http://i120.photobucket.com/albums/o199/Pro_Equo/DSC03871_pomn.jpg[/IMG]
A ja mam takie pytanko :oops: : czy obiecane pieniążki z funduszy, które
pozostały u Stokrotka dotarły już może dla Kremowego?! :roll: