:multi::multi::multi: świetne wieści od Polusia :multi::multi::multi: tylko ta biegunka... :shake: mam nadzieje, że faktycznie polekowa :kciuki:
Poluś szkoda, że moi rodzice nadal tacy nieubłagani w kwestii nowego psiaka :( bo chętnie bym cię wzięła do siebie i razem byśmy sobie oczka kropili ;) (ja też choruje na "zespół suchego oka" :razz: )
Ehh zdrowiej kochany szybciutko :calus:
PS a te twoje oczęta są śliczne wręcz boskie :loveu:
[IMG]http://images21.fotosik.pl/272/1c9f2223ed9abe56med.jpg[/IMG]