FRIDO :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( widze kochany, że wszyscy cię olali :placz: jak ja tu nie zajrze to już nikt tego nie z robi...wujaszek tylko czasem :shake: a nie mówie już o tym, żeby ktoś nowy sie pojawił :placz: :placz: :placz: a ty taki śliczny i kochany jesteś... :roll: