-
Posts
2629 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by groszek83
-
[quote name='RCookie']Ale się cieszę, że u nas już śniegu nie ma :eviltong:.[/quote] U mnie też nie ma:eviltong: Na kasprowym na szczęście nie mieszkam:evil_lol:
-
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2089/maj2009kasprowy092.jpg[/IMG] Dumna z siebie ja:evil_lol: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8154/maj2009kasprowy104.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9347/maj2009kasprowy102.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5732/maj2009kasprowy094.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5182/maj2009kasprowy095.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6425/maj2009kasprowy075.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/4203/maj2009kasprowy082.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9697/maj2009kasprowy081.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/433/maj2009kasprowy087.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1039/maj2009kasprowy088.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6450/maj2009kasprowy065.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7633/maj2009kasprowy070.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2466/maj2009kasprowy071.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8878/maj2009kasprowy072.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7273/maj2009kasprowy073.jpg[/IMG]
-
Ja chce do domu:evil_lol: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1294/maj2009kasprowy038.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3299/maj2009kasprowy051.jpg[/IMG] Męczennik:evil_lol: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1752/maj2009kasprowy052.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3373/maj2009kasprowy053.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9264/maj2009kasprowy059.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2411/maj2009kasprowy016.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2866/maj2009kasprowy023.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6897/maj2009kasprowy035.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2287/maj2009kasprowy036.jpg[/IMG] Stacja [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5218/maj2009kasprowy042.jpg[/IMG]
-
Polazłam dziś na Kasprowy [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9190/maj2009kasprowy002.jpg[/IMG] Kolejka do kolejki:evil_lol: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1228/maj2009kasprowy003.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1709/maj2009kasprowy007.jpg[/IMG] Ja jako nimfa nadwodna:eviltong: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8828/maj2009kasprowy009.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2084/maj2009kasprowy011.jpg[/IMG]
-
[quote name='Moniek193'] A dzienkowac:loveu: To tamten byl beee:mad::diabloti:????[/quote] ................:grins:
-
Zaraz nie odwiedziła.... w końcu by mnie przyniosło:eviltong:
-
Cześć wariatko:loveu:
-
Cześć białaski;)
-
[URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9545.jpg[/URL] maseczka błotna wie co dobre na cere:evil_lol:
-
[quote name='aneczka23']Chciałam dodać głos, ale coś się popsuło, więc wyjaśnię tylko, że 2 filmik prezentuje wymyśloną spontanicznie zabawę :eviltong: [IMG]http://www.youtube.com/watch?v=LKhUV-aOGbY[/IMG][/quote] To nie zabawa tylko znęcanie:evil_lol::evil_lol: Posłuszne te twoje bestyjki;)
-
[URL]http://i365.photobucket.com/albums/oo93/efciq/toksitytuswilly/cats/P4170624.jpg[/URL] bidoka coś przygniotło:evil_lol: [URL]http://i365.photobucket.com/albums/oo93/efciq/toksitytuswilly/cats/P4200695.jpg[/URL] :loveu: sama naleśniki zrobiłaś?:-o Ja tej sztuki do dziś nie opanowałam:evil_lol:
-
Itak ci w tyłek pójda:eviltong::diabloti: wszystko co dobre tuczy niestety:evil_lol:
-
15 pierogów pochłonełaś:crazyeye::shake: ja bm sie bała że mi doopa urośnie:evil_lol::evil_lol:
-
[URL]http://images6.fotosik.pl/463/b304b2c5ef8f40d8.jpg[/URL] biedna psina władze w nogach mu odjeło:evil_lol:
-
[quote name='bonsai_88']No to gratuluję sukcesów :multi:... Ja też wczoraj miałam sukces z Birmą... wpadł do mnie kumpel na piwo i... nawet nie musiałam zamykać Birmy na klucz w łazience [udało się wytłumaczyć pieskowi, że nie powinna zjadać tego PIJĄCEGO pana], wystarczało jak ją parę razy przytrzymałam [Kubusiowi się za mocno gestykulowało] :cool3:. Birma jest zabrana od pijaka i potrafi atakować ludzi za... niesienie piwa w siatce, zamkniętego :mad:[/quote] Hihi to możemy sobie nawzajem pogratulować tylko ze tobie zajmuje to znacznie mniej czasu niż mnie:evil_lol:
-
[quote name='jbk']Witanko Groszku ;) Miłego weekendu ;)[/quote] Witanko:multi: miły jest tlko nóżki boleć będą:evil_lol:
-
[quote name='Moniek193']A u nas tez sie zanosi i zanosi na te burze od rana wiec pewnie zaraz sie zacznie:roll:Dlatego wzienam psy na spacer i zrobily co trzra:evil_lol:[/quote] Jakie psy przecież masz jednego:-o No teraz banerek mi sie podoba:eviltong: [quote name='cockermaister']Hejka:) śliczne psiaki :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękować;)
-
[quote name='halgre58'][URL]http://img140.imageshack.us/img140/4454/p4122010.jpg[/URL] - [B]jak tu się ładnie uśmiecha ... :loveu::loveu::loveu:[/B][/quote] Moja dziewczynka uśmiecha sie delikatnie i subtelnie:loveu: Miś natomiast cieszy sie całą paszczą i ogólnie całym sobą:evil_lol: jak sie rozpędzi w tym cieszeniu sie to naprawde trudno go potem uspokoic :lol: Zlało mnie właśnie na spacerku najpierw powiał wiatr potem zaczeło lecieć coś na kształt gradu a jeszcze potem zaczął padać deszcz tylko że poziomo:roll: za to nigdy jeszcze nie widziałam Józi tak szybko zasuwającej do domu:evil_lol: one były pod drzwiami jakieś 10 minut przede mną:evil_lol: teraz grzmi i znowu wiatr więc sie pochowały po kątach a ja mam chwile spokoju;) I jeszcze jeden mały sukces otóż Fredzio po prawie roku pobytu u mnie zjadł dziś śniadanko z miski nie z ręki wprawdzie za namową i naprowadzaniem go na miske ale zjadł;)
-
Średni to dla mnie np. spanielek a Dindek większy więc jest duży:eviltong: nie wiem tylko czemu do tej pory był dla mnie mniejszy:roll: nie urosło sie mu ostatnio?:evil_lol::evil_lol:
-
A będziesz mieć dodatkowe pokoje dla gości:diabloti:
-
[URL]http://images8.fotosik.pl/21/ba4d6aeaba46c66a.jpg[/URL] ale sie zmęczyły:evil_lol: Czemu ja myślałam że Dindek jest mniejszy:roll: dopiero dziś patrze a to duże psisko przecież chyba musze sobie okularki sprawić:evil_lol: