-
Posts
2629 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by groszek83
-
[URL]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/DSC07315.jpg[/URL] biedna Tajga udusić chcieli i jeszcze zdjęcia z miejsca zbrodni wklejają:shake::evil_lol:
-
[quote name='bonsai_88']Ooo... to Góral pracuje :razz:? A jako kto? Ps. o zdjęcia mi chodziło :mad:[/quote] Zdjęć nie ma i nie będzie:eviltong: a dlaczego to ty już doskonale wiesz :diabloti: Góral pracuje jako góralski kelner;) Czemu takie zdziwienie przecież coś robić trzeba (niestety:evil_lol:) i powiem ci że to doskonale płatna praca kupił sobie już samochodzik komputer wyjechał do Włoch na wakacje:cool3: chyba że robi jakieś ciemne interesy na boku a my nic nie wiemy:evil_lol:
-
Witam sie z nad kawki:morning: To jak twoje stadko sie ma rozrosnąć bez capa?Będziesz klonować?:evil_lol: Ja moge majonez ukręcić:grins: Tak na poważnie to strasznie sie mi twoje plany podobają ale nie napisze nic o zazdrości bo to podobno złe uczucie:rolleyes:
-
[URL]http://i39.tinypic.com/1z6chet.jpg[/URL] mnie sie tu kojarzy z tym słoniem który fruwał na uszach ale nie pamiętam już jak mu tam bylo:evil_lol: Witanko
-
[URL]http://i39.tinypic.com/717ifd.jpg[/URL] cudne oczęta:loveu: Witanko;)
-
U mnie tak wieje że aż mnie tu przywiało:evil_lol: Cześć Bea;)
-
[quote name='Moniek193']Hah to ja Sarze bede mowic: Sara dzis nic nie dostaniesz żryj:evil_lol::diabloti: Moze zadziala:roll::D[/quote] Ja jak widziałam że nie chcą jeść a zazwyyczaj jak jeden nie chce to reszta też nie nie wiem czemu:evil_lol: to zabierałam michy i nic więcej przez cały dzień nie dostały, więc nie musze im nic mówić one to wiedzą:eviltong: Zresztą do tej pory jak widze że zaczynają wybrzydzać np. obierają kurczaczka z ryżyku rozrzucaja żarcie itd. to robie im głodóweczke i to działa, mam psy cieszace sie apetytem;)
-
[quote name='Efciq']Hej :) Dawno nas nie było... [URL]http://img228.imageshack.us/img228/8360/p4122026.jpg[/URL] :loveu::loveu:[/quote] Bo kto widział wymyślać sobie takie hasła żeby ich nie pamiętać:eviltong: Tak w ogóle chcialam napisać że mój Misio pysio najsłodszy na świecie zrobił milowy krok do przodu i nie pognał dziś za uciekjącym psem:loveu: Mała rzecz a cieszy:evil_lol: W ramach rekompensaty za swoje opanowanie siedzi właśnie i pierdzi na potęge:loveu:
-
[quote name='bonsai_88']Skoro nas rozpieszczasz to gdzie jest góral :diabloti:[/quote] Góral.....:hmmmm:w pracy. Dlaczego pytasz??:diabloti:
-
Noooo kozy to jeszcze ale capów paść nie będe:eviltong: Godzina jazdy od krakowa to tak w połowie drogi między Zakopanym a Krakowem tylko patrz tak od mojej strony:evil_lol:
-
A skąd wszystko zeżrą bo wiedzą że jak nie to po prostu nie dostana:evil_lol:
-
[URL]http://i365.photobucket.com/albums/oo93/efciq/toksitytuswilly/P4110362.jpg[/URL] No boski jest ten kot:loveu::evil_lol: Witanko:multi:
-
[URL]http://images43.fotosik.pl/100/f4f2b34e647cd1c1.jpg[/URL] co zostało zjedzone? kret?:evil_lol: Witanko:multi:
-
Ja jeszcze ewentualnie owieczki moge popaść raz na jakiś czas:evil_lol:
-
Kto zjadł kurczaka??:evil_lol:
-
[URL]http://images46.fotosik.pl/113/7f6fd24cd6d99c67.jpg[/URL] psom najwygodniej na człowieku to nic że człowiekowi troche mniej:evil_lol:
-
[quote name='Tengusia']no to super teraz trza tylko poczekac do czerwca :grins: oby sie nic nie zmienilo :p powiedz mi tylko skad ty ten snieg wzielas :-o brrrrrrrr ...[/quote] Leży sobie jeszcze tu i tam:evil_lol: dzisiaj w lesie natkneliśmy sie na dwie wielkie łachy śniegu a ile radości było;) dobrze że w zimie tak na śnieg nie reagują bo pozamieniałyby sie w bałwanki:evil_lol:
-
[quote name='Moniek193']Hej łysolki:loveu:[URL]http://img152.imageshack.us/img152/2463/p4121970.jpg[/URL] Ile fot:loveu:Rozpieszczasz nas:diabloti::loveu:[/quote] Czasami zasłużycie:eviltong:
-
Naoglądałam sie tyle boksiów że aż mi sie w oczach mieni:evil_lol: Gratuluje sukcesów;)
-
Musi być blisko ja pomoge kury hodować:eviltong:
-
Bulinek poszedł na razie w odstawke:roll: wróci jak będzie mógł:evil_lol: a z momi kundlami to chyba najpierw musiałabym rzucić dysk a potem psa żeby za nim poleciał:evil_lol: A tak w ogóle to przszłam sie przywitać;)
-
Ja swoim gotuje, na karmach sie nie znam ale moje ich nie lubią, próbowałam purine eukanabe royala nawet chapii i nic nie wchodzi tak jak mięcho z ryżem albo koski;)
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/816/p4122021.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7523/p4122024.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/236/p4122025.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8360/p4122026.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1198/p4122032.jpg[/IMG]
-
Pisałam już że Ziuta znowu ma mleko, chyba nie- więc ma:roll: co widać [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2974/p4122015.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4355/p4122007.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2684/p4122017.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5504/p4122018.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4341/p4122019.jpg[/IMG]