[quote name='halgre58'][B]Jakie śliczne widoki :loveu::loveu::loveu: Ale śniegu jak narazie to mam dość :evil_lol:[/B]
[B]A ta kolejka do kolejki - :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja bym to olała :diabloti: Pieszo, albo ... powrót :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
[/quote]
Ja też mam dość śniegu:eviltong: Pieszo wlazłam a jaką satysfakcje z tego miałam;)