Jump to content
Dogomania

groszek83

Members
  • Posts

    2629
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by groszek83

  1. [quote name='Efciq']nieprawda, bo są piękne :loveu: [URL]http://img408.imageshack.us/img408/9637/70179627.jpg[/URL] ice tea :) suuuper :evil_lol:[/quote] No co pić mi sie chce:eviltong: jeszcze mam nałęczowianke i dwa soczki jabłkowe:evil_lol:
  2. A co to za album będzie?:razz:
  3. [URL]http://tofik.com.pl/forum/galeria/wapiennik_bulteriery_16.jpg[/URL] karate mistrz [URL]http://tofik.com.pl/forum/galeria/wapiennik_bulteriery_21.jpg[/URL] nie dziwie sie że taką piękną modelke wybrali:loveu:
  4. Ja już napisałam co to tylko posty skaczą;) biały owczarek szwajcarski:lol:
  5. Aaaa bo ty też Monika zapomniało mi sie:evil_lol: no to nasze zdrowie:pepsi: pepsi bo ktoś tu jest niepełnoletni:eviltong::evil_lol:
  6. [URL]http://images47.fotosik.pl/117/0427e52ee31c5738.jpg[/URL] wyżeł upolował zająca:evil_lol:
  7. Rudasek przyszedł skontrolować czy mu zmarszczek nie widać:evil_lol: [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9637/70179627.jpg[/IMG] Tak Szpilka w końcu jest i tutaj;) Efciq piękne to one nie są:evil_lol: ale są;)
  8. Biały owczarek szwajcarski:evil_lol:
  9. Ja też chętnie oddam tak z kilo łaciatego ale gdzie to w Tosie upchniesz to już nie wiem:evil_lol:
  10. :splat:a ja goopia BOSa widziałam:evil_lol:
  11. [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2070/p4122048.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8792/p4122051.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3065/p4122040.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/272/p4122006.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5453/p4122042.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Efciq']Hej groszki :multi: kiedy nowe fotki ?[/quote] Witanko właśnie sie wklejają;) Fred i jego kość [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7496/tt002.jpg[/IMG] szarpał nią tak że biedny aparacik nie był w stanie nadążyć:evil_lol: [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3823/tt001.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/443/tt003j.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2125/tt004.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5223/tt008.jpg[/IMG]
  13. Witanko:multi: Ja też sama sobie gotuje... jajka herbatke i takie tam:evil_lol::evil_lol:
  14. Wybyłaś gdzieś na weekend?? czemu cie nie ma??:placz: tenskniem:loveu::evil_lol:
  15. No no ile sukcesów :lol: Wielkie gratulacje:cool2:
  16. Tak paplo wypaplałaś:eviltong:
  17. Że tak powiem skojarzyło mi sie:oops::evil_lol: wiem zboczeniec ze mnie:evil_lol::evil_lol:
  18. [URL]http://images8.fotosik.pl/22/e3ac042553145579.jpg[/URL] :roflt::roflt::roflt:
  19. Cześć Szpilencja;) To małe białe to jakaś rasa?
  20. Gratki i lokaty i postępów;)
  21. Piękne zdjęcia z zawodów;)
  22. Cześć Mario Magdaleno:lol::evil_lol:
  23. [quote name='halgre58'][B]Jakie śliczne widoki :loveu::loveu::loveu: Ale śniegu jak narazie to mam dość :evil_lol:[/B] [B]A ta kolejka do kolejki - :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja bym to olała :diabloti: Pieszo, albo ... powrót :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [/quote] Ja też mam dość śniegu:eviltong: Pieszo wlazłam a jaką satysfakcje z tego miałam;)
  24. [quote name='Moniek193']Ale macie tereny:loveu: Ja to se najzwyzej moge do parku bez drzew isc:evil_lol::placz:[/quote] Szxkoda tlko że to tak wysoko:eviltong: [quote name='bonsai_88']Czyżby na jednym ze zdjęć był Góral? A może mam jakiegoś jobla :evil_lol:?[/quote] Ja i góral w górach:crazyeye: Ktoś by skończył w przepaści:evil_lol: [quote name='Efciq']Hej groszki :multi: co za widoczki :cool3: ehh... ja nigdy nie pamiętam swoich haseł :evil_lol: Gratulacje :lol:[/quote] Witanko;)
  25. [quote name='SZPiLKA23']ŁAŁ ale jeszcze sniegu, nigdy nie odważyłam sie isc na nogach na kasprowy tym bardziej ze jest kolejka ;]:D[/quote] Ja jakoś weszłam i zeszłam ale jutro nóżki dadza znać że żyja swoim życiem:evil_lol: Jest kolejka ale widziałaś jaka jest do niej kolejka;) ja byłam na miejscu a oni pewnie dopiero wsiadali:evil_lol:
×
×
  • Create New...