[quote name='bonsai_88'][B]Groszek[/B] to co? Mogę przyjechać :cool3:? Bo jestem [w końcu :evil_lol:] zdecydowana :razz:...
Wczoraj siedziałam na koniu, który tak bąki puszczał [i to jakie :diabloti:], że całą godzinę uciekaliśmy po ujeżdżalni przed jego smrodkami :evil_lol:...[/quote]
No to ciesze sie że sie zdecydowałaś:multi::multi: Konkrety prosze na komórke albo PW bo wieczorkiem pewnie jeszcze zajrze:cool3: