Jump to content
Dogomania

groszek83

Members
  • Posts

    2629
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by groszek83

  1. No no jaka podróżniczka;)
  2. Bo teraz nie liczysz sie ty tylko dzieci:evil_lol: nie ważne czy prawdziwe czy nie bardzo:evil_lol: Swoją drogą ciekawe że suce tak sie może pomylić np. kapeć ze szczeniakiem:roll:
  3. [URL]http://images50.fotosik.pl/140/46ce61547514e6e5.jpg[/URL] doberman normalnie:evil_lol:
  4. Ja nic:eviltong: ale co by ta lampka zrobiła to nie wiem:evil_lol: bo ona jest wyposażona w ząbki to taki gratis był więc wziełam:evil_lol:
  5. Tak w ogóle tytuł mówi o dwóch pannach gdzie druga??:eviltong:
  6. [URL]http://images50.fotosik.pl/139/14455e15f507c7c2.jpg[/URL] diabeł w oczach:evil_lol:
  7. [quote name='Moniek193']Tez chcem taką lampke nocną:D Gdzie mozna takie kupic:evil_lol:?? Bądz ukrasc:diabloti:Np. od Ciebie:diabloti:[/quote] Takiej lampki nie dostaniesz nigdzie:eviltong: jest jedyna niepowtarzalna i nie do podrobienia:evil_lol: Możesz spróbować ukraść ale za konsekwencje nie będe odpowiedzialności ponosić:eviltong:
  8. :hand::hand::hand:
  9. Wy to chociaz widzicie oznaki że sie ciąża urojona zaczyna:roll: moja małpa nic nie daje poznać po sobie żadnych niby dzieci jej nie trzeba buch i już ma mleko:placz: i pozbyć sie tego nie można:placz:
  10. Zdechnięta Tosia z merdającym ogonem.... chcę fotke:evil_lol:
  11. Poczaruje tymi oczętami i sobie ludków wokół pazurka owinie:evil_lol:
  12. Ja też piłam tą miksture ale mi nie podeszła:evil_lol: czosnek lubie bardzo mleko tak sobie a miód to już od święta to może dlatego razem nie bardzo:lol:
  13. [quote name='Moniek193']Hej Grochu:loveu::multi: Jaka ufo-niczna fota:D [URL]http://img268.imageshack.us/img268/4212/tt081.jpg[/URL]:evil_lol:[/quote] Oświetlił mi droge żebym dobrze trafiła:evil_lol:
  14. Moja suka też ma problem z ciążąmi urojonymi i z cieczkami a jest po sterylizacji:roll: nie wiem czy to zabieg skopany czy co ale jak bym wiedziała że to tak będzie wygladać to bym jej nie sterylizowała i to tyle na ten temat;)
  15. [URL]http://images45.fotosik.pl/139/42fc1ed4e127e2a1.jpg[/URL] no prosze już sobie legowisko znalazła:evil_lol:
  16. [URL]http://img13.imageshack.us/img13/3595/img0547gyh.jpg[/URL] który ma większe ząbki:evil_lol: Gratulacje dla Dyziolka
  17. Doberek:loveu: Musze iść do pracy a tak strasznie sie mi nie chce:placz: No cóż bez pracy nie ma kołaczy...:roll:
  18. Lecz gada i powiedz mu że narzeczona nie lubi chorych smoków może mu szybciej przejdzie:evil_lol:
  19. Bo mieliśmy kaukaza przez prawie 16 lat i sentyment do tych psów zostanie mi już na zawsze;)
  20. No swojego czasu basety wyglądały troche inaczej to i biegać mogły:evil_lol: To ja oczekuje fotek:cool3:
  21. [quote name='bonsai_88']A jednak odpisała :evil_lol:[/quote] [quote name='bonsai_88']A mi nie odpisała :placz:[/quote] :stupid::evil_lol:
  22. [URL]http://images8.fotosik.pl/40/5539032e194dbdb0.jpg[/URL] kaukazik:loveu: to teraz przepadłam:loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/41/faa1455f29b1eb55.jpg[/URL] śliczny ten piesio;) [URL]http://images8.fotosik.pl/41/edf210a53e53d770.jpg[/URL] a ten to co za jeden?:evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='bonsai_88'][B]Groszek[/B] to co? Mogę przyjechać :cool3:? Bo jestem [w końcu :evil_lol:] zdecydowana :razz:... Wczoraj siedziałam na koniu, który tak bąki puszczał [i to jakie :diabloti:], że całą godzinę uciekaliśmy po ujeżdżalni przed jego smrodkami :evil_lol:...[/quote] No to ciesze sie że sie zdecydowałaś:multi::multi: Konkrety prosze na komórke albo PW bo wieczorkiem pewnie jeszcze zajrze:cool3:
  24. [quote name='halgre58'][B]Witam w pochmurną niedzielę ... [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2046/hejka.gif[/IMG][/B] [B]Kurde ... co tam śnieg :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B] [/quote] Witanko;) No śnieg paskuda jeszcze sie przyplątał:shake: pare dni temu nie trzeba było wychodzić w góry bo snieg w lesie pare kroków od domu leżał na szczęście dziś widać już nawet niebieskie niebo i troche słońca:evil_lol:
×
×
  • Create New...