Czemu ja juz ją uwielbiam :loveu: ?! Ja kocham Husky od paru dobrych lat a to kolejna psina tej rasy która mnie totalnie oczarowala. Arkana- sliczne imie, ja Huskiemu (bo w przyszłosci chcialabym samca tej rasy bo suke to malamutke xD) to dalabym mu na imie Nugat xD Z jakiej hodowli jest sunia opowiadaj, opowiadaj :loveu: