Gdybym byla starsza o parenascie lat pewnie ona by u mnie zagoscila- jestem wielką milosniczką tej rasy od paru dobrych lat ;) Niestety jestem niepełnoletnia a rodzina niezgadza sie na tak duzego psa w mieszkaniu. Po co psa meczyc prawda? Jeżeli by sie ktoś znalazl z okolic Rzeszowa kto by wziął suczke to powiadomcie ;)
Jeny ja raz pamietam moją interwencje. Chyba 8 latek szedł z suką która cos tam powąchala. Jak zaczął tą suke bic i szarpac o jakies barierki. Podbieglam zaczelam mu mówic co on psa wychowac nieumie a tutaj nagle jego mama- to jej zaczelam tłumaczyc i chyba zrozumiala bo teraz jak mnie widzi to sie patrzy spodełba a suke bierze na smycz krótko i idzie w odwrotnym kierunku... Niecierpie takich ludzi
Wiesz najlepsze jest haselko jak np. chlopak dziewczyne pyta jak są mali czy bedą ze sobą chodzic- "Chodzi to sie po bułki do sklepu albo z psem na spacer xP"
Pa kochanie moje najpiękniejsze ;P Ej jak cos to mnie uspokajac bo dostaje szwangu xD Mam pytanie- jak sądzicie czy niepełnoletnia osoba moze cos sprzedawac na bazarku na rzecz schronisk? Mysle nad sprzedaniem pięknych puzzli w antyramie na rzecz schrona. Co o tym sądzicie?
Boze padam na... xD wiadomo Pat i Kot spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią xD Kama mam pomysla- co ty na zalozenie galeri naszych chomów jako pary slubnej :P Pozatym ja bede IHAHAHA xD
No wlasnie, ale nie byle jakie rzeszowianki tylko zwariowane i totalne NIE aspołeczne :P Iza a ty wkoncu skąd jestes dokladnie bo moze sie na spocer umówimy :D:D
Cambel my tutaj mamy impre warzywną a nie... bez komentarza... Poprostu impra całą dobe, telefony do nas dzwonią, ludzie wlazą drzwiami i oknami- istna dżampreza :diabloti:
Ja na szczescie w anemi niebylam chyba, ale jak to mówi moja mama moje diety na odchudzanie są poprostu koszmarne. A ja i tak nadal uwazam ze mam nadwage xP Co do omdlenia- ostatnio prawie w domu z powodu upałów...
Gosiu w razie czego co sie z sunią dzieje to nas informuj... Moze ci pomozemy zrozumiec dlaczego tak robi, nieraz samemu trudno zrozumiec niektóre psie zachowania... Od czegos jestesmy prawda Blow? :diabloti:
Witam do Jackiego znów zagoscilam jak co wieczór x) Sorki ze tak późno- niemialam czasu wczesniej :P Wygłaskaj go znów odemnie... ty bylas cebula czy jakie warzywo Kinga? xD
To chyba wiekszosc beciu66 widac po milosnikach rasy. Mi sie zdaje ze poprostu powinna ona trafic do kogos kto naprawde zna sie na rasie a zglosi sie po nią ;)