-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[B]Mada:)[/B], dziękujemy :oops: miło czytać takie słowa.. ależ się to Wasze stadko czterołapne rozwija :loveu: *** byłyśmy dziś z Drzałką nad wodą, czyli II podejście do przekonania lisa, że woda nie jest zła :cool1:, zakończone sukcesem! :cool3: malutki mój pieseczek, poświęcił się, mocząc podwozie, wszedł za mną do wody :lol: uff teraz już z górki, mam nadzieję :) heLenka [IMG]http://i30.tinypic.com/1jag5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/nb40ph.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/dnn5fo.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/20kt8wz.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/ivwrc2.jpg[/IMG]
-
jeżeli chodzi o tereny nad wisłokiem, to pies teoretycznie powinien być na smyczy...ale, przynajmniej przy mojej małej rudej, jeżeli jest luzem, Policja nie zwraca nigdy na to uwagi, więc hmmm, ciężko powiedzieć... [quote name='ivonka']Czy w tą sobotę też będzie trening agility?[/quote]Nie; dam znać, kiedy będzie kolejny.
-
[quote name='Asiaczek']Aaaaa.... A wiesz co? Może na nastepnych zawodach Drzałka by zrobiła przebieg z Megi...? Co Ty na to? pzdr.[/quote]To nie takie proste.:lol: Przede wszystkim, to Drzałka nie jest bezpośrednio zainteresowana zawodami, nie wiem, czy dałaby się ją namówić, poza tym trzeba by zakładać nową książeczkę startową/w obecnej uwzględniać zmianę przewodnika (nie pamiętam jak to dokładnie wygląda) - kolejne starty, jakby od nowa, na nowego przewodnika konto by szły...dużo zamieszania, uważam, że zbędnego, owszem, fajnie to wygląda, aczkolwiek..może to egoistyczne;), ale nie wiem, czy chciałabym, żeby Megi z kimś innym startowała, nawet jeśli wyniki miałyby być lepsze - dla mnie to wszystko to tylko zabawa, i w końcu to my mamy ten "team" tworzyć.
-
[B]Shetanka[/B], serdecznie dziękuję za fotki!!! :Rose::calus: jak na te warunki, to są super! :multi:, i pomimo naszej, ciężko to tak nazwać - pracy.. :lol: [B]Asiaczku[/B], to nie te zawody.:lol: Fotografa witałyśmy w Rzeszowie ;), to Kraków, gdzie Megi zrobiła sii, czego Shetanka na szczęście nie uwieczniła :eviltong:, a zacytowane przez Ciebie zdjęcie, to akurat odwołanie.
-
[quote name='Asiaczek']Widze (na fotkach), że Megi radziła sobie bardzo dobrze z nową Przewodniczką. A jakie jest Twoje zdanie? A co to - odmowa?:evil_lol: [URL]http://i28.tinypic.com/29kt2fs.jpg[/URL] Panieneczka o suchych stópkach... [URL]http://i30.tinypic.com/312zsx5.jpg[/URL] Widzę, że i agilitowe przedszkole się tam odbywało. Pzdr.[/quote]Tak, bardzo podoba mi się praca Megi z Drzałką, jak i Drzałki z Megi, zarówno w Agility jak i posłuszeństwie! ..specyficzny styl zabawy ma Lenka.:lol: [quote name='psiulka'][URL]http://i26.tinypic.com/22xkig.jpg[/URL] - Zajączek :cool: [URL]http://i25.tinypic.com/t7buac.jpg[/URL] - Jejku Kamila, zabijasz mnie swoimi zdjęciami! :loveu: :loveu: [COLOR=DarkSlateGray][B]uuups, zabijam :-o niezbyt dobrze...w takim razie nie będę więcej wstawiać.:lol:[/B][/COLOR] Do tej Zabajki czym można dojechać? [COLOR=DarkSlateGray][B]hm....samochodem :diabloti: a tak serio, to na Lipie, tam też są takie zbiorniki, autobusem linii 27. Do Zabajki nie wiem..[/B][/COLOR] To jeziorko jest takie większe czy raczej małe? [COLOR=DarkSlateGray][B]ciężko mi to określić, bo właściwie rzadko tak nad wodą bywam, ale w porównaniu do Twojej Młynówki, na pewno takie większe.:cool3:[/B][/COLOR] I czy tam są ludzie czy nie ma? [COLOR=DarkSlateGray][B]ostatnio było dosłownie kilka osób... [/B][/COLOR]Tyle pytań, bo ja bym się chętnie nad takie z psem wybrała, a w okolicy mam tylko cudną rzekę Młynówkę :evil_lol:[/quote]A jutro późnym popołudniem wybieramy się z Meg na żwirownię... :hmmmm:
-
:shake: przy takim dostępie do dogomanii (weszłam przez bramkę proxy, a i to z dużymi problemami), szybko można się od niej odzwyczaić..:evil_lol: - jak pomyślę, że mam wejść i tyle czekać, odświeżać, kombinować to od razu mi się odechciewa :eviltong: [B]Darianna[/B], to Zabajka.:) [B]RCookie[/B], u nas "nie przepada", to chyba za mało powiedziane..:eviltong: ale będziemy próbować dalej..
-
[CENTER][SIZE=3][B][FONT=Courier New]ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE [/FONT][/B] [B][FONT=Courier New]Oddział w Rzeszowie [/FONT][/B] [/SIZE] [FONT=Courier New][SIZE=3][B]zaprasza na[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Courier New][SIZE=5] [B][I][U]MISTRZOSTWA POLSKI PSÓW TOWARZYSZĄCYCH [/U][/I][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=#000000][B][COLOR=black]Indywidualne i drużynowe[/COLOR][/B] [/COLOR] [CENTER][SIZE=4][B][U]13 WRZEŚNIA 2009[/U][/B][/SIZE][/CENTER] [/FONT] [FONT=Courier New][SIZE=3][COLOR=#000000][B]OBSADA SĘDZIOWSKA[/B]: [/COLOR][B][COLOR=#000000]Elżbieta Hader, Jacek Lewkowicz[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [LIST] [*][COLOR=#000000][FONT=Courier New] Miejsce: stadion Izolatora Boguchwała, ul. Sportowa[/FONT][/COLOR] [/LIST] [LIST] [*][FONT=Courier New] Zgłoszenia na mail: [B][URL="http://mailto:a%[email protected]/"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL] do 6 września [U]włącznie[/U]!![/B][/FONT] [/LIST] [LIST] [*][B][U][URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/pliki_www/DZMPPT09.doc"][COLOR=#810081][FONT=Courier New][I]Druk zgłoszenia[/I][/FONT][/COLOR][/URL][/U][/B][U][URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/pliki_www/DZMPPT09.doc"][COLOR=#810081][FONT=Courier New][B][I] MPPT 2009r.[/I][/B][/FONT][/COLOR][/URL][/U] [/LIST] [LEFT] [LIST] [*][B][FONT=Courier New] Prosimy drużyny zgłaszać przez Oddział[/FONT][/B] [/LIST] [LIST] [*] [FONT=Courier New][B]Opłata 50 zł.[/B][/FONT][FONT=Courier New][B] Prosimy opłaty wysyłać na konto:[/B][B] PKO BP S.A. 11 1020 4391 0000 6302 0079 8694 [/B][/FONT] [/LIST] [/LEFT] [FONT=Courier New]Każdy z zawodników ma obowiązek posiadania: książeczki startowej, świadectwa szczepień, pokwitowania opłaty startowej, dowód opłaty składki członkowskiej za rok 2009. W Mistrzostwach Polski Psów Towarzyszących mogą brać udział wyłącznie psy z rodowodem. Suki z cieczką startują na końcu stawki.[/FONT]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/2vt5yzd.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i25.tinypic.com/t7buac.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/33f95si.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2vnfjuc.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/2i09jdw.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/v6lp1d.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/fw387s.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/22xkig.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/33js1oz.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/11rzyj8.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2duz1w0.jpg[/IMG] i dziewczyny z uciętymi ogonami :eviltong: za słaby refleks mam :cool1: [IMG]http://i30.tinypic.com/1425wqv.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/ejecjr.jpg[/IMG] hi hi hi a ja jestem sucha 8)[U] [IMG]http://i30.tinypic.com/312zsx5.jpg[/IMG] [/U]
-
[quote name='g_o_n_i_a'][URL]http://i28.tinypic.com/29kt2fs.jpg[/URL] A czo to ma być :diabloti: Biedna Lenka :shake::evil_lol:[/quote]...masochistka :diabloti: i jeszcze zdjęcia z czwartku, byłyśmy nad wodą... jak wielkie było zdziwienie Meg, że inne psy tak cieszą się kontaktem z wodą..:diabloti: suma sumarum - pierwsza próba przekonania rudej, że woda, mimo iż, mokra, nie jest odrażająca, zakończona niepowodzeniem :eviltong: Vala [IMG]http://i27.tinypic.com/14cd7ah.jpg[/IMG] Smarti [IMG]http://i26.tinypic.com/jkhno0.jpg[/IMG] Megi [IMG]http://i25.tinypic.com/10pdow2.jpg[/IMG] Gracy [IMG]http://i29.tinypic.com/2ntfleg.jpg[/IMG] i grupowo [IMG]http://i28.tinypic.com/x1devb.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
też Cię kocham :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Porownaj sobie moje zdjęcia z Cambel i od razu widać, kto robił profesjonalnie a kto robił, bo ma dałna :eviltong:[/quote]i żeby jeszcze tak publicznie mnie dałnem nazywać...:roll::shake: -
[IMG]http://i26.tinypic.com/ogcfhl.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/xkpwmf.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/jh6j9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/34xmide.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/246qhhl.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/29kt2fs.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/53l7rr.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2luc0oi.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2zp446f.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/2ykkf13.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/34q0fo9.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/ilyscn.jpg[/IMG] Babcia Centa :loveu: [IMG]http://i31.tinypic.com/nds9c8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/1zyj0n5.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/ta376v.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2cxhumo.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/eq5s82.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2cdd155.jpg[/IMG]
-
[quote name='Moniek193'] PS Nie gadajcie tu za dużo:evil_lol:[/quote] Nie musisz się tego obawiać:lol:, moja definicja fbl, jest nieco inna - gadać, między sobą, to można, przy użyciu komunikatorów, czy czata...:cool1: kilka ujęć z wczorajszego Agility Lenka [IMG]http://i32.tinypic.com/30rusuf.jpg[/IMG] Ciapa [IMG]http://i29.tinypic.com/33o0g7m.jpg[/IMG] i Meg z nowym przewodnikiem ;) [IMG]http://i29.tinypic.com/2s6nib5.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/8wwfgx.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/20hoz1x.jpg[/IMG]
-
[CENTER][FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=DarkSlateGray][B]Są jeszcze wolne miejsca!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Courier New][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Courier New][SIZE=4]ZKwP Oddział w Rzeszowie oraz Podkomisja Obedience przy Głównej Komisji Szkolenia Psów [/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Courier New][SIZE=3] [COLOR=Black] [/COLOR] [SIZE=3][COLOR=Black]pragnie serdecznie zaprosić wszystkich miłośników sportu obedience w Polsce sędziów, asystentów, zawodników[/COLOR][/SIZE] [U]na warsztaty szkoleniowe z zakresu pracy sędziów i komisarzy ringowych na ringu obedience w trakcie zawodów.[/U] Seminarium poprowadzi Przewodniczący Komisji Obedience przy FCI [SIZE=4][U]Pan Johann Kurzbauer z Austrii[/U][/SIZE] [U]Termin 25-26 lipiec 2009r.[/U] Cena: 130 zł za 2 dni Miejsce: ośrodek OSTOYA w Jasionce [URL]http://www.ostoya.rzeszow.pl/[/URL] Prosimy o indywidualne rezewacje noclegów (w Ostoya ceny wahają się od 90 do 250 zł) Szkolenie dla członków ZKwP. Do wszystkich Oddziałów zostały rozeslane zaproszenia z prośbą do Zarządów Oddziałów, aby sfinansowali tę imprezę aktywnym członkom OKSP. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER]
-
Właściwie to ja zaczynam swój dzień około 11...ale damy radę. :lol: Hmm, przystanek przy ul.Obrońców Poczty Gdańskiej - Carrefour
-
[quote name='Kisses']To postaram się wybrać :D Tak teraz myślę, czy wiem, gdzie ten stadion jest... jak coś to mogę się z Wami busem zabrać? Jedziecie spod stadionu Stali? Niezłe towarzystwo się szykuje :razz:[/quote] Chyba innego wyjścia nie macie, niż się z nami zabrać:eviltong:, a jedziemy spod Mechanika.
-
[quote name='Kisses']No raczej psa targać w upał nie będę :diabloti: Kamila, a jakbym tak przyszła popatrzeć z małym, nie przeszkadzałoby to nikomu? O ile mi się uda, oczywiście. A więc niedziela, godzina 8.00 Baranówka? :razz: Mi tak w sumie rano pasuje, tylko muszę sobie poukładać jakoś busy :evil_lol:[/quote]Pewnie, przyjdź, niech się młody oswaja powoli z torem (kładka, huśtawka, tunele) i psami. A jeśli chodzi o spacer, to nam też jak najbardziej pasuje. Może jakaś wstępna lista.. ? Kisses + Simba psiulka + Czika (?:razz:) drzalka + Lena Cambel + Megi ktoś jeszcze chętny???
-
[quote name='drzalka']Również się stawie , lecz gdy będzie trzydziestoparostopniowy skwar, to ja psa wlec za sobą nie będę :razz:[/quote]no myślę, że chyba nikt tu nie planuje wlec za sobą psa w samo południe..:lol:
-
Zapraszam na trening, w najbliższą sobotę, o godz. 8:00.
-
My wcześniej zadeklarowałyśmy chęć spaceru, co podtrzymujemy dalej. Może niedziela rano ok. 8/późnym popołudniem, po 18 (my w innych godzinach nie funkcjonujemy:lol:), Baranówka? A tak z innej beczki, zapraszam na trening Agility - stadion Ceramik na Przybyszówce, najbliższa sobota godz. 8:00.