-
Posts
279 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dragoniasta
-
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
TINKA W GÓRĘ!!!!!!!!!!!!! :multi: -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
może być? :razz: -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
GoniaP no właśnie, tytuł wątku chciałam zmieniać już wczoraj, ale postanowilam poczekać na Wasze propozycje ;) Hakita jest w tym dobra :eviltong: -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
więc podbijamy!!!! Tinka w górę!! :diabloti: -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
prawda, że ona piękna? :loveu: -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
dragoniasta replied to Hala's topic in Już w nowym domu
podbijam!!! :D -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
:laola: :laola: w górę!!!!!!!!! -
No to i ja się dołączę ;) Też mam psiaka (2 lata) na mój gust idealnego do dogoterapii.. Kocha dzieci - im ich więcej i głośniej krzyczą tym lepiej :eviltong: Mam brata 2,5-letniego, który ma małe problemy zdrowotne (głównie pod wzgl ruchowym) i zabawa z Aresem daje mu tyle radości.. A pies pozwala mu na wszystko. Młody na niego wchodzi, ciągnie za ogon, za nos, dość zamaszyście pokazuje "gdzie Ares ma oczko" itd. :eviltong: Wszyscy podziwiają jego cierpliwość. Poza tym jest uległy do innych psów (mam jeszcze dwa). To duży kundelek, ma trochę ponad 50kg, więc jest się do czego przytulić ;) Jedynym minusem jest to, że jest psem ruchliwym. A z tego co widzialam to psy do dogo po prostu stoją i dają ze sobą robić wszystko. A Ares ma w dodatku mocny, silny ogon, którym bez ustanku macha i mógłby jakieś dziecko nim uderzyć. Aaa no i uwielbia lizać dzieci po buzi. To chyba też odpada. Jak sądzicie? Ares ma szansę? :cool3:
-
Ups.. przepraszam - te pieski już znalazły nowy domek.. :oops:
-
Polecam jeszcze zerknąć na ten wątek.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49927[/URL]
-
byłam niedawno na wystawie międzynarodowej w Lesznie i z przyjemnością patrzyłam na długoogoniaste rottki :) Problem kopiowania uszu i ogona jest chyba głównie w Polsce.. Moja wiedza na ten temat jest nikła, ale wiem, że w większości krajów jest to zabronione (przynajmniej oficjalnie) i dlatego niektórzy narzekają, że jeśli chcą wystawiać psa za granicą, to nie mogą mu przyciąć ogonka czy uszu.
-
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
No z tymi spacerkami to była masakra.. Zawsze przed przyjazdem musialam dzwonić, wtedy oni mi mówili, że mam być po 17 i psa oddać przed 18, bo tylko do tej godz jest czynny hotel :cool1: Ja przepraszam, ale co to jest półgodzinny spacer dla psa takiego jak Tina, która słynie ze swojej ruchliwości..? Tak więc mam nadzieję, że teraz by to inaczej wyglądało :mad: Nie mówię już o tym, że musiałabym się przyznać do kłamstwa wymyślonego naprędce z Hakitą :oops: :eviltong: Ale co tam, czego się dla Tinki nie robi ;) PS. Znajomemu cudotwórcy udało się uruchomić mojego kompa, ale nie wiadomo, czy to włączenie nie będzie ostatnim, więc w razie czego podbijajcie za mnie Tinkę.. :roll: -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Mój komp zastrajkował, więc jestem bez neta do odwołania.. :shake: Teraz piszę dzięki uprzejmości Hakity ;) Bigos czekam na tel.. Podjadę dziś do Was i nadrobię wszystkie zaległości ;) Wiecie, tak się zastanawiam nad tym jej jedzeniem.. Musi też jeść suchą karmę, bo w hoteliku tym ją właśnie karmili, a była tam 9 dni. O tym, że nie je dowiedziałam się od Ani D. (:-( ...), która wzięła ją do siebie na prawie 2 dni. U mnie suchej też jeść nie chciała. Dobrze, że trafiła do Bigos :) No nic.. dogomaniacy - szukajmy domku!!!!!!! -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Hakita.. Matka Dragoniasta zagląda, ale nic nie pisze, bo nie chce robić złudnych nadzieji.. Światełko w tunelu, które wczoraj pojawiło się dla Tinki już dzisiaj niespodziewanie zgasło.. A wszystko zapowiadało się tak wspaniale.. Cóż, trzeba iść dalej. Obecnie potrzebujemy wsparcia finansowego na opłacenie hotelu. Ogólnie spędzilam z Tiną prawie cały dzień i jestem tym psem zauroczona. Zero agresji, można jej nawet grzebać w misce jak je. Jest bardzo niewybiegana, potrzebuje ruchu. Jeżeli zabiorę ją tam gdzie planuję na DT to wreszcie się do woli wybiega.. Kotów jest ciekawa, jak uciekają to goni, ale jak ma z nimi bezpośredni kontakt, to tylko je obwą****e, a po kilku sekundach traci zainteresowanie. Lubi leżeć na łóżku, taki kanapowiec z niej ;) Nie lubi suchej karmy i chyba ogólnie należy do niejadków, bo kiełbaskę owszem zje, ale bez emocji. Pewnie stąd ta figura modelki. Dlaczego nikt się nią nie interesuje..? [CENTER][B]Tina od ponad 2 tygodni nie ma domu.[/B] Błagam o pomoc!! :cry: [/CENTER] -
ROTTKA 1.5 roku... NA RAZIE NIE SZUKAMY DOMU, 29 maja sterylka
dragoniasta replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Greven co do spięć między psami to miałam takie same obawy jak pojawił się u mnie trzeci pan (na takiej samej zasadzie jak u Ciebie Majla ;) ), ale że 2 psy (jeden też w typie rottka, drugi ciężki do zidentyfikowania :eviltong: ) są niesamowicie uległe, to spięć właściwie nie ma.. Po prostu jeden z psów dominuje, a reszta mu się poddaje. Gdy Dominator się wścieknie reszta jak na komendę kładzie się na plecy i on wtedy w pełni chwały odchodzi i zostawia je w spokoju :cool3: Twoje panienki napewno też się dogadają, szczególnie jeśli Majla jest taka uległa :shiny: -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Kochani.. do jutra wieczora nie będę miała dostępu do neta, więc w razie czego proszę kontaktować się na kom.. Mój nr jest na allegro Tinki ;) -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Wyjątkowo tak wcześnie wstałam-siła wyższa :angryy: ;) Nikt się nie odezwał.. Zero odzewu.. :-( -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Przepraszam i już melduję się na stanowisku :oops: Siedziałam na działce, gdzie neta niestety nie ma.. Już się biorę za zmianę tytułu!!!! -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Nie uwierzycie, ale... Tina chodzi ładnie na smyczy!!!!! Właśnie wróciłam ze spacerku. Nadal wykonuje te swoje rzuty w kierunku, w którym chce iść (tzn tylko jak chce zboczyć z głównej drogi np. na trawę siku), ale reaguje w miarę na moje karcenie głosem i potrafi się opamiętać. Wie, że tego jej nie wolno i dzisiaj raz jak już przyjęła swoją postawę z brzuchem przy ziemi, to po chwili się opamiętała i spojrzała na mnie pytająco. Poza tym reaguje na gwizdanie i cmokanie i raczej trzyma się człowieka, ale nadal nie mam odwagi jej spuścić ze smyczy. Jak się zatrzymalam to usiadła grzecznie przy nodze. Poza tym pierwszy raz usłyszałam jak szczeka ;) No i bardzo się ucieszyła na mój widok.. Odstawiła pocieszny taniec szczęścia :loveu: Generalnie lgnie do człowieka i jest przekochana. Ciągnięcie na smyczy jest moim zdaniem szybko się zwalczy. To mądra psina :diabloti: -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
kaLOlina a o sens robienia fotek pytałam tylko dlatego, że i tak będę mogła je (za pomocą Hakity oczywiście ;) ) umieścić dopiero jutro, a przecież jutro przyjadą ciotki z lepszym aparatem.. Tylko o to mi chodziło ;) -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
zainteresowanie naprawdę niewielkie.. Mam 2 potencjalnie chętne osoby, ale nadzieja na to, że ją wezmą jest tak krucha, że boję się nawet o niej mówić.. Finanse.. Ciężko powiedzieć na ile.. Na pewno nie na długo :shake: Każda z nas stara się wysupłać jak najwięcej, ale niebawem może pojawić się problem.. Tak więc szukajmy domku!!!!! [B]Dogomaniacy, zainteresujcie się losem Tinki...[/B] -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
ahhh no i moje drogie, bym zapomniała.. oczywiście po wizycie u Tinki i w schronie zapraszam do mnie na kawkę :cool3: Do Tiny jadę trochę po 17.. Robić jej jakieś fotki? Bo jeszcze dzisiaj dysponuję aparatem ;) -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
dragoniasta niestety odpada jeśli o Oborniki chodzi.. :-( Rozmawiałam dziś z właścicielem hoteliku i do Tinki mogę podjechać dopiero koło 17 i oddać mam ją już o 18 :puppydog: Tłumaczył mi się po raz któryś sytuacją, że ma kogoś z rodziny w szpitalu itd. I ponoć ostatnio jak zabrałam ją na jakieś 3 godz. to już się wszyscy denerwowali. Ciekawe.. :mad: Tak więc dzisiaj dłuższy spacerek odpada i nie wiem jak będzie z jutrem.. Bo co dzwonię w sprawie odwiedzin, to mam być koło 17.. Dacie tak radę przyjechać? -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
I ja podbijam na dobranoc!!!!!!!!!! -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
tu prawie nikt nie zagląda.. :-(