-
Posts
279 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dragoniasta
-
Długo zastanawiałam się, czy pociągnąć stary wątek Tiny, ale stwierdziłam, że to do Was dziewczyny decyzja należy, bo Wy głównie kierowałyście losem Tiny. I jak widzę Hakita o wszystko zadbała ;) Cóż mogę powiedzieć.. Byłą właścicielkę Tinki widziałam ze 2 razy, kilka razy gadałam z nią przez tel i tyle. Powiem szczerze, że gdy odwiedziłam Tinkę w nowym (już niestety byłym..) domu, była zadbana i szczęśliwa, a i dziewczyna sprawiała miłe wrażenie.. Wszystko fajnie wyglądało. Niestety, jest tak, a nie inaczej i Tinka znów w DT.. Szczęście, że w DT, a nie w schronie np.. Gdy ją odbierałyśmy nie bała się iść na dwór i niczego się nie płoszyła.. Widocznie była to tylko tymczasowa poprawa :shake: Pchała mi się co prawda usilnie do samochodu, ale robiła tak od zawsze, jeszcze przed adopcją. Poza tym nadal jest tym samym wesołym, kochanym psiakiem :loveu: Należy jej się wreszcie jakaś stabilizacja i dom, którego już nie będzie musiała zmieniać po raz kolejny..
-
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Hakita :buzi: -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Sunia jest przekochana, przymilna, niezałatwiająca się w domu, lubiąca dzieci, koty i inne psy, zupełnie niekłopotliwa.. dlaczego nikt jej nie chce..? :-( -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
żadnych :shake: -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się... -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
ano nikt nie zagląda.. Hala z allegro się wstrzymamy, bo może jest szansa na domek.. Koleżanka ma drugą suczkę w jej typie i się w naszej Suni zakochała. Pozostaje przekonać mamę.. -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
No popatrz, a u mnie już nie sika itd. :lol: -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Kochana Hala wzięła Małą do siebie jak szłam na 9 godz do pracy.. A że kończylam o godz 24 to sunia została u cioci do południa dnia następnego :p Nie ma to jak niezawodna ciocia Hala :Rose: -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
sunia prosi o domek :modla: -
Asiak świętuje :eviltong:
-
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Szanse marne.. A właściwie zerowe póki co :-( Nie wiem jak ja to rozegram, idę jutro na 9 godz do pracy i kto się Malutką zajmie..? Rodzina się wścieka i ani myśli sprzątać po niej jak siusiu zrobi itd. Pomóżcie -
Niebezpiecznie dawać mi kwiaty, bo Ares zjada nawet kaktusy, ale dziękuję bardzo :loveu: [U]Hercia w nowym domku:[/U] Niestety Asiak przykro mi to stwierdzić, ale Twoje nauki niewchodzenia na łóżko poszły w las.. Hercia śpi ze swoim panem, a jak ten wstaje rano do pracy to idzie do łóżka jego rodziców. Na rzecz wyrka totalnie zrezygnowała z wszelkich posłań :eviltong: Pan stwierdził też, że kupi jej kubraczek, bo strasznie marznie na dworze.. Klatka jest zbędna, ponieważ u niego zawsze ktoś jest w domu, więc sunia nie będzie zostawała sama :) Z Atosem - drugim psem Andrzeja - dogadała się ponoć od razu, szalały razem po całym domu. Cała rodzinka zaprasza do odwiedzin :lol:
-
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Jedna sunia w nowym domku :multi: Proszę, zaglądajcie tu czasem.. :-( -
daj spokój, nie ma za co mi dziękować, przecież po to jesteśmy, żeby pomagać sobie.. i pieskom :lol: Pan Herci jest nią zachwycony, z rąk nie chciał Małej wypuścić ;) Dojechaliśmy spokojnie do domku (chociaż Hercia mimo sikania przed wyjazdem obsikała swojego pana w samochodzie dokumentnie :eviltong:) i szczęśliwy tatuś zabrał swoją dzidzię ;) Powiem Wam, że w szoku byłam, bo jak na chwilę gdzieś zniknął to Hercia śledziła każdy jego krok i koniecznie chciała biec za nim :lol: Będzie miała dobrze.. Za chwilkę będę miała najświeższą relację z nowego domku :) Poza tym jedna z moich dwóch tymczasowiczek też znalazła domek! :multi: Dziś był dobry dzień..
-
już chciałam pisać, że mam dom dla 2 astek, ale usłyszałam jedno zdanie, które mówi wszystko.. "no wiesz cos z tego chce miec jak juz mam na to bulic". Suki miałyby dobrze, wielki ogród, konie itd., ale co z tego jak dziewczyna chce rozmnażać.. :shake:
-
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Wymiana jak wymiana, jadę do Asi z - mam nadzieję - przyszłym panem Herci, a potem z obiema suńkami śmigam za Kórnik.. tam jedna z nich ma iść do nowego domku :lol: Asiak wiadomo coś nowego w sprawie drugiego domku..? Rodzina mnie męczy, że do świąt panienki muszą zniknąć.. -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
jak najbardziej :lol: Zadzwonię do Ciebie jutro, ale dopiero po 21, bo tak kończę zajęcia.. -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Proszę Państwa, jedna mała sunia idzie w pt do nowego domku !!:loveu: To teraz tylko szukamy domku dla drugiej... No chyba, że Asia nam jakieś ciekawe wieści przyniesie :cool3: Albo Hala ją weźmie :lol: -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Aparat wyjechał sobie wraz ze swoim właścicielem do Warszawy i wróci dopiero jutro popołudniu.. Jak ja nienawidzę wożenia ze sobą zbędnych rzeczy w samochodzie :mad: A tel nie ma chyba sensu fotek robić, bo zupełnie nie oddają one tego, jakie laski są śliczne :loveu: Jedna - ta ciemniejsza i większa - zdecydowanie dominuje nad czekoladową i dzisiaj mi się nawet pogryzły o.. kawałek chleba, który mi spadł na ziemię :icon_roc: Z racji, że żywiły się same z mamą, są skłonne zjeść wszystko, co się do tego nadaje. Chudzinki są jeszcze, ale pracujemy nad tym. -
andzia69 możesz odświeżyć mi pamięć..? Może bym miała jeszcze jeden domek dla astowego szczeniaka, ale to naprawdę nic pewnego..
-
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
dragoniasta replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
dokładnie Hala, Sonia napewno byłaby zachwycona malutką koleżanką :cool3: