deklaruje 20zł na Moto co miesiąc tylko prosiłabym żebyście mi dziewczyny przypominały bo u mnie kiepsko z pamięcią ostatnio, za dużo spraw na głowie, szkoda psiaka, u mnie w rodzinie był podobny przypadek, wydaje mi się, że to nie była wina psa, to jest odruch, może ten dzieciak coś mu zrobił przez przypadek i Moto tak zareagował