Jump to content
Dogomania

madzia828

Members
  • Posts

    6397
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madzia828

  1. sunia na allegro zrobiłam jej wyróżnione koszt pokryje sama. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1924571044[/url]
  2. Smołka jest cudna. do allegro przydałby sie fajny tekst zdjecia sa wiec coś wrzuce. zaraz robie przelew
  3. Zofija moze przez weekend jakiś tekścik skrobniesz, jak bedziesz coś miała to daj mi znac.
  4. mogę zrobic małej allegro, tylko przydałby się fajny tekst, bo bez tego ani rusz, może ktoś napisze? prosze o numer konta
  5. deklaruje 20zł dla Smołki ,ona jest cudna;) czy sunia ma allegro? moge jej zrobic tylko potrzebuje fajnego tekstu:razz:
  6. zapisuje watek jak wróce w urlopu to postaram sie cosik wpłacic na sunie
  7. jestem i ja na wątku jak bede miec więcej kaski to obiecuje cos przelac na psiaki.
  8. zapisuje watek moge jednarozowo na razie wpłacic 20zl na Tymonka
  9. jestem, mogę zadeklarować 20zł co miesiąc więcej niestety nie dam rady bo mam jeszcze inne psiaki
  10. poszedł przelew dla Zenka
  11. zrobiłam dzisiaj przelew dla Murzynka poszło 20zł
  12. ja też poproszę o numer konta wpłace jakis grosik na Bingo
  13. dostałam pw z prosbą o wizyte przedadopcyjną, tylko jak już to najwcześniej bedę mogła po Nowym Roku dopiero, teraz nie dam rady, poślijcie mi proszę gdzie ta wizyta ma byc jaka ulica itp. bo może bede znała tych ludzi
  14. sorki że jeszcze nie wpłaciłam kaski zaraz to zrobię , za dużo mam na głowie i zapomniało mi się.
  15. jestem niestety nie za wiele mogę pomóc, jakby znalazł sie jakiś hotelik albo dt to moge zadeklarowac 20zł na psiaki
  16. zrobiłam przelew na to samo konto co było na Kapslika chyba nic sie nie zmieniło? wpłaciłam za 2 mies.
  17. zrobiłam przelew za 2 miesiace
  18. przepraszam że jeszcze nie przelałam kasy mam mały problem z dostepem do konta internetowego jak tylko mi to odblokuja to przesle kaskę.
  19. moja deklaracja też przechodzi na sunieczke jak tylko bede miała dostęp do konta internetowego to prześlę kasę. jestem rzadko na dogo także prosze o przypomnienie jakbym zalegała z kaską
  20. w górę piesku, nie mogę pomóc na razie finansowo
×
×
  • Create New...