[quote name='doddy']Mamba przestala byc fotogeniczna i boje sie, ze aparat mi sie popsuje jak zaczne ja focic.
Zreszta wpadlam w kompleksy po fotkach Jarka. :p[/quote]
no co ty glupolu !!! -Mambolina jest cudna i prosze jej nie obrazac bo z Sevenkiem- sekatorkiem bedziesz miec do czynienia :evil_lol:
robta foty i sie nie przejmujta !!! jarkowi nie pokaze ;)