cieszę się że jest szansa aby cofnąć skutki tego udaru, z tego co piszecie to Nana to cudowna sunia, wiem że brakuje mi do moich trikolorków pręgusa ale narazie mam dość problemów z moją trójeczką więc przygarnięcie kolejnej bidy odpada, zwłaszcza że moja Happy robi się coraz większą dominantką !!!
Szukamy cudownego domku :Help_2: