Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. PS mnie rady nie są potrzebne, to nie ja idę na wizytę. Jednemu wydacie bez kastracji, to potem dziesiątki innych też nie wyciachają, a potem do schronu będa trafiać sweetaśne szczeniaczki. Potem będą odbierane psy takim ludziom jak wiedźma. Jeśli dla kogoś zacofane poglądy są problemem na równi poważnym niż nieładna kanapa w salonie nie pasująca do psa gratuluję. [quote]Szukanie domu stałego dla psa, który ma dom?[/quote] Ktoś musi to robić.
  2. Publikacjo może masz lepszy pomysł, chętnie posłuchamy. Jakoś wcześniej ten wątek nie był zbyt popularny, ciekawe dlaczego.
  3. [quote name='motorolka'] P.S. Jeśli chodzi o bazarek książkowy to macie jakieś preferencje? Powieści? Książki dla dzieci?[/QUOTE] Ja i tak jestem w stanie wpłacić najwyżej 25 zł, a co do moich preferencji to jakichś konkretnych nie posiadam, wystarczy, że książka jest ciekawa.:)
  4. A Cywil to miał zdaje się DS?
  5. Masakra....piękne panienki, aż serce się kraje i to jedna z nich imienniczka mojej suczy :(, czekam na bazarek książkowy, wpłacę z nadwyżką cusik.
  6. Kochani mógłby mi ktoś kopsnąć kaganiec dla Czarka na sobotę? smuga, mogłabyś przynieść i mi użyczyć na chwilkę w sobotę kaganiec? Bo ten dla moich paszczaków na Czarka nie wlezie. A muszę go sprawdzić czy da się obkagańcować bo w komunikacji miejskiej to konieczne.
  7. maciaszku ja też szukam wyjścia z sytuacji, w zasadzie poczekam do wizyty przed adopcyjnej bo może mam inny DS.
  8. Potrzebuję kogoś na wizytę przed adopcyjną do Krakowa. Mogę na kogoś z Was liczyć?
  9. Bo na realny trza by dupę ruszyć :diabloti:
  10. Świetne wieści! DT może brać kolejnego czarnucha!:)
  11. Top schron będzie miał nauczkę.
  12. To co wszystkie kangury lubią najbardziej i mój też:loveu:: Przyczajony tygrys (ica) Czajocha::diabloti: I Panna M w przepięknej twarzowej chusteczce:
  13. :diabloti:to kangur w końcu jest. No a jak.:cool1: No to na rogrzewkę kangur: Przepięknie oślica się rozrastaa:loveu: U siebie na włościach:
  14. [quote name='maciaszek']Zgadza się, wszystkich nie da się sprawdzić. Ale akurat Foks będzie sprawdzony i o nim tu rozmawiamy. Jeśli warunki umowy nie zostaną dopełnione to wydający ma prawo psa odebrać. Czyli jest wtedy możliwość, by Foksa im zabrać. Czy do takiej sytuacji dojdzie i jaka zostanie podjęta decyzja (gdyby taka sytuacja miała miejsce) to inna sprawa, ale prawnie wygląda to właśnie tak.[/QUOTE] Odbierzemy Foksa i damy go z powrotem za kraty? Nie no ja jednak mam nadzieję, że cenią sobei miłość do psa bardziej niż jego przyrodzenie....
  15. Zapisuję i czekam na więcej info.
  16. Super zakończenie, teraz tyko czekać na wieści z DS.:)
  17. A jak nie wykastrują to co? Ile jest takich ludzi co brali psa i potem nie wyciachali? Wszystkich nie sprawdzisz.
  18. :evil_lol:polecono, polecono, wiem po swoim niejadku, zę ta karma psom smakuje i ta dla aktywnych jest kaloryczna, polecam sklep apet. A co foteczek, wogole fajnie, zę Pani wreszcie na forum weszła.;) Foteczki wstawię jak będe mieć czas, a te co ich na nk nie ma poprosze na: [email protected].:cool3:
  19. A to jeszcze nie napominałyście o kastracji? Zawsze można zaznaczyć, że w kastracji pomożemy w kwestii finansowej, albo znajdziemy jakąś tanią klinikę. A ten mały psiak terierkowaty to samiec czy sunia? Tzn ten z którym Atos bedzie dzielił dom.
  20. Czyli gdzie jest teraz Atos?
  21. O matko, boje się pytać...a będą fotki?
  22. [quote name='maciaszek']Hmmm... dobrze wiedzieć. Niepotrzebnie wisi na schroniskowej stronie. Fajnie, że jest już u siebie :). Mantra w nowym domu-klik
  23. PS on miał być ciachany w schronie już dawno, ja prosiłam, 3 tygodnie temu miał być...i nie był...a tak to byśmy mieli święty spokój.
  24. Może poczekajmy trochę, zobaczymy czy Foks nie wróci do schronu, potem wizyta, z naciskiem na [U]kastrację[/U] Foksa, bo to pies w typie rasy...
×
×
  • Create New...