-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
[quote]Zatem dopiszę jeszcze... Jak Twoim zdaniem bez oe wyszkolić psa ślepego i głuchego? oe jest sposobem bezpiecznym, zatwierdzonym i podczas używania go z specjalistą psu krzywda się nie dzieje. Nie wiem też, co mają narzędzia przymusu do halti...[/quote]Obrożą z wibracjami dostępną za zachodzie, w Polsce też w specyficznychmiejscach, psem przewodnikiem, poczytaj o głuchym Albinie, poczytaj o ślepkach.:) Halter jest narzędziem takim jak obroża zaciskowa, chcesz artyykuł o nim? MOże przeniesiemy rozmowe na PW? Jak się tak Foksem interesujesz to nie wiesz o sytuacji z kastracja?
-
[quote]Trzeba było podejść na akcji, jak miałaś wątpliwości...[/quote] Nie miałam na ten moment.
-
Do sprawdzonego domu poszedł inny pies.
-
Czarku wypad do domu, ja alegratki musze osłom odnowić znaczy Czarusiowi i jego serdecznemu przyjacielowi Foksikowi, chociaż jeszcze chwilkę poczekam na wskazówki, na Foksie :>
-
Bokserka Cincia uratowana Z PSEUDO - MA DOM :)
Rybka_39 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
ageralion napisz do moda, co by był watek przejrzysty, to i pomoc lepiej będzie nam uzyskać. -
bleee, biedactwo takie świństwo na kuperku nosiła...ona będzie teraz brać jakies leki?
-
PS ten filmik też mi za bardzo nie za wiele da, bo ja nie używam OE, kolców i innych narzędzi przymusu w tym haltera.
-
Z całym szacunkiem do Ciebie, bez zbędnych emocji. Jak filmiki pomogą mi unormalnić Foksa? Skupienie? Ja nad nim pracuję z każdym psem od początku, kładę nacisk właśnie na skupienie, ale Foks może chodzić równo przy nodze, warować, slalomować-przy mnie, a z przyszłym właścicielem może nie robić nic i mało tego może srac mu na łóżko, jak z nim nie będzie pracował. No i inna sprawa, że ja nie jestem behawiorystą, ja oczekuję pomocy personalnej, filmik mogę oglądać 10 razy, ale na nim widać już efekty, a ja nie chcę oglądać efektów, a środki po jakie trzeba sięgać, metody i sięgam po nie u źródła, na forum szkoleniowym, jak je wykorzystam nie wiem, nie mnie oceniać pracę z Foksem, bo to nie ja siebie obserwuję z boku, może będzie jeszcze gorzej, może staniemy w miejscu, ja tego nie wiem, po to jest szkoleniowiec, zeby mi powiedział, w którym momencie coś robię źle. W schronie nie pracujesz dla mnie a dla psów, jak nie chcesz wrócić przez wgląd na mnie, ja Ci drogę ustąpię. NIe łudzę się, że psa oduczę w schronie, ale też nie mam go po co uczyć łapki podawać, jak będzie komuś srał na łożko. A jak masz konkretne rady jak szukać domu nie przez ogłoszenia to ja chętnie posłucham, bardzo by mi zaoszczędziło to czas. No i ja potrzebuję konkretne rady, ostatnio też weszłaś ponarzekałaś i wyszłaś. Masz coś do mnie personalnie, umówimy się na kawę porozmawiamy, konflikt rozwiążemy, ale nie kosztem wątku psa, skupmy się jak pomóc psu konkretnie, nie filmikami, ja jestem wzrokowcem, prawda, ale ja musze mieć na żywo pokazane.
-
PS a swoją drogą, ja jestem ślepa czy ten pies ma OE na szyi?
-
No filmik fajny, ale bieganie po drzewie Foksikowi nie pomoże znaleźć domu, jemu potrzebne jest szkolenie z zakresu posłuszeństwa- potwierdzam, ale przede wszystkim trzeba nauczyć się kontrolować jego agresję, podawanie łapki mu się nie przyda jak będzie robił komuś na łóżko.;) Bardziej by nam się przydała pomoc w ogłoszeniach. Ja se też coś mogę wkleić::loveu::loveu::loveu: [URL]http://www.youtube.com/user/MarsowaKnieja#p/u/3/A3Xfa2LQQhQ[/URL] DG daj spokój starym wyjadaczom, może publikacja martwi się o moje urażone ego jak to powiedziała jedna gwiazda, a tak nauczę Foksa paru sztuczek, wrzucę filmik n YT i już się podbuduję.:evil_lol: Dobra już się nie odzywam, bo niektórzy moje żarty odbierają na serio.:diabloti:
-
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Rybka_39 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Będą będą, w niedzielę kończy się bazarek. :) -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A można liczyć na nowe fotki? Wam już nie wolno wyprowadzac psow? -
Bokserki z PSEUDO, już w swoich domach ! Fundacja SOS Bokserom
Rybka_39 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Jak tam dziołszki? Kiedy sterylka? -
Bokserka Cincia uratowana Z PSEUDO - MA DOM :)
Rybka_39 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
A może by wrzucić fotki w 1 post? -
EGON- ma DS, stale wspierany przez SOS bokserom
Rybka_39 replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Jak doładuje konto to mu wyrożnie alegratkę, dałam go na takie bardziej widoczne portale, na więcej chwilowo nie mam czasu, ale on młodziak i piękniś, szybko się znajdzie DS:) -
EGON- ma DS, stale wspierany przez SOS bokserom
Rybka_39 replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
a Allegro wyróżnione? -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Rybka_39 replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Kisiaraf']Ale, który to Foksiu? macie jakieś fotki co się stało dlaczego oddali? Ja nic niewiem o zapotrzebowaniu na koszulki?! Jeżeli chodzi o poprawienie nadruków "starych" to musze mieć namiary jakie to rozmiary się sprały. Przy okazji jestem Krystyna, a nie Kasia ;)[/QUOTE] Foks to psiak w typie foksteriera/jack russela ze schroniska w Katowicach, ma wątek na dogo, już długo szuka domu i ma problemy z rozładowywaniem swojej energii, którą czasem przekierowuje..na inne psy, na nadmierne pilnowanie itp, ma już wątek na terierowym, ale zbytniego odzewu nie ma -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Rybka_39 replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote]Są osoby, które są za słabe, więc dużo kłapią dziobami.[/quote] Zapamiętam sobie. Wiedz, że jestem osobą, która nie nawidzi ochów i achów, chyba mnie z kimś pomyliłaś. -
W Sosnowcu jest szkółka dla psów Hardy, jak widać ciemnogród nadal jest powielany.
-
Zatem szukajmy ze świecą, może wśród pasjonatów...nie wiem, ale trzeba próbować.