-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
Jak chcesz to moge sie zarejestrować.:cool3:
-
A pisałaś na colaczym, że oferujesz domek dla collie? Może założ tam watek i chętnym podasz numer;)
-
A szukałaś tutaj: [url]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewforum.php?f=18[/url]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Melduje, że jestem, ale wyjeżdam fotki beda w poniedziałek!!! -
A jest jakies ograniczenie wiekowe?
-
Wyżełek- Ma DOM, nareszcie! Fotki str 1, 10
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Kurde powinien powstać nowy film nie Lessie wróć tylko Brysiek wróć! Niezłego srtracha mi narobiliście....oj Brysiek spiore Ci dupsko, taki masz fajny domek i nas straszysz! Ty niedobry Ty:loveu::loveu::loveu: Swoją drogą to baardzo dziwne, że zatrzymał się akurat pod ta szkołą...i tyle kilosów przeleciał:-o -
Hmm..więc pociągiem do Łodzi ...i z Łodzi może ktoś by go odebrał...
-
W sumie można by go pociągiem podrzucić..ale chyba bezpośredniego do Kalisza nie ma, jest tylko do Poznania....chyba:roll: Do Poznania pociagiem..tylko kto go z Poznania do Kalisza zawiezie hmm
-
A na jakich zasadach hoduje się np. eurodogi?:roll:
-
Założe watek na transportowym.
-
Halina dałam Ci na PW, numer, możesz zadzwonic?
-
Pani zdecydowała się na collie z Chorzowa. Mieszka w Kaliszu i ma dom z ogrodem. Pyta tylko czy ten z Chorzowa nie zrobi krzydwy jej 4,5 letniej córce, jesli nie to pragnie go adoptować.;)
-
Ale super fotki!:loveu: Bezisław wszędzie taki radosny!:multi::multi:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Rybka_39 replied to Selket's topic in Foto Blogi
Super fotki!! Szczególnie te w biegu! Pozdrawiam! -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Hejka w locie, zaraz spadam na adopcje. Kora była ostatnio w szkole, kilka jej fotek jest w wątku leny_zet na wolontariuszach.;) Musze się pochwalić, ze wygrałam konkurs na bloga i Kora dostała ostatnio dużo zabawek:cool3:..żeby tylko miała tye chęci do zabawy to by było dobrze!:lol: to na razie jeszcze tu wrócę! Buziaki dla wszystkich!:loveu: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
Rybka_39 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
A ten merlak nada szuka domku? -
[quote name='Rybka_39']Mam chętna Pania z Kalisza na 4 letniego Kinga, pani ma dom z ogrodem i marz o colaczku. Czy King dalej szuka domku?[/quote] Ponawiam pytanie. Halina dzięki za foto!
-
[quote name='ulvhedinn']Ok. Dziadzia jest zapyziały, ma ślicznego gluta i zaropiałe oczy. Zęby w stanie rozpaczy, jeden na bank do usunięcia, ropa i kikut. Miał nieziemsko zatkane gruczoły. Ma guzka przy odbycie (nie przeszkadza mu jakoś strasznie, ale kwalifikuje sie do usunięcia, najlepiej jednocześnie z jajkami). Nieco powiększona prostata. Guzki na ciele, okrągłe, naliczyłam co najmniej pięć. Bez wyciecia i histo trudno je określić, ale duża szansa, że nie są złośliwe. Kastracja wskazana, jeśli będzie w stanie ja wytrzymać. Podwyższony jeden wynik wątroby, nerki zdrowe, cukrzycy niet. Lekka anemia. Serce pracuje ładnie. Jedno płucko lekko głucho. Przede wszystkim ten pies jest potwornie zaniedbany!!!!! :mad: Widać w nim kompletny brak higieny paszczy, zadka, miał insekty i robale, zaniedbana skóra, sierść, złe żywienie.... :-( widać że miał w życiu pod górkę. Skóra to najprawdopodobniej wypadkowa zaniedbania, pcheł, wieku i zaburzeń hormonalnych (stąd wskazanie kastracji). Teraz konkrety- futrzak jest u mnie. Dostał antybiotyk i wskazania co do diety i leków na watrobę. Jest odrobaczony, odpchlony (wczesniej już był) i mimo gluta musiałam go uprać, bo sie połozył w kałuży sików. Poza tym wyczesałam mu tonę martwych włosów, drugie tyle trzeba wyczesać i wyciąć. Co smutne- piesek po zsiusianiu się pił własny mocz :-( a wode potraktował podejrzliwie, co rodzi podejrzenie, że... był do tego przyzwyczajony..... Niedługo małego zabiera do siebie Kikou :modla: Może u niej zostać 10 dni max. Potem, albo wraca do nas, albo musi znależć inny tymczas. Wolałabym nie mieć 7 psów w chacie, bo mi sie przestrzeń kończy, szczerze mówiąc..... :oops: o kasce nie mówiąc......[/quote] Na charcim odezwała się do mnie Iwona Dysarz i stwierdziła, że może go zabrać do siebie...: cyt: {korkowa to ja] Korkowa,czemu ja jestem tak daleko.Tak mi go szkoda.Myślałam,że go ktoś wziął.A może przeżyje,ja go wezmę.Zamieszka z wypierdami w kuchni.