Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Jak chcesz to moge sie zarejestrować.:cool3:
  2. A pisałaś na colaczym, że oferujesz domek dla collie? Może założ tam watek i chętnym podasz numer;)
  3. A szukałaś tutaj: [url]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewforum.php?f=18[/url]
  4. Melduje, że jestem, ale wyjeżdam fotki beda w poniedziałek!!!
  5. A jest jakies ograniczenie wiekowe?
  6. Kurde ja dopiero w poniedziałek mogę ogłaszać...na razie tylko podnosze!
  7. Kurde powinien powstać nowy film nie Lessie wróć tylko Brysiek wróć! Niezłego srtracha mi narobiliście....oj Brysiek spiore Ci dupsko, taki masz fajny domek i nas straszysz! Ty niedobry Ty:loveu::loveu::loveu: Swoją drogą to baardzo dziwne, że zatrzymał się akurat pod ta szkołą...i tyle kilosów przeleciał:-o
  8. Hmm..więc pociągiem do Łodzi ...i z Łodzi może ktoś by go odebrał...
  9. Iwona (Hamlet) Fajnie, że się odezwałaś, jestes KOCHANA!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Brawo dla tej PANI!!:multi::multi:
  10. W sumie można by go pociągiem podrzucić..ale chyba bezpośredniego do Kalisza nie ma, jest tylko do Poznania....chyba:roll: Do Poznania pociagiem..tylko kto go z Poznania do Kalisza zawiezie hmm
  11. A na jakich zasadach hoduje się np. eurodogi?:roll:
  12. Założe watek na transportowym.
  13. Halina dałam Ci na PW, numer, możesz zadzwonic?
  14. Pani zdecydowała się na collie z Chorzowa. Mieszka w Kaliszu i ma dom z ogrodem. Pyta tylko czy ten z Chorzowa nie zrobi krzydwy jej 4,5 letniej córce, jesli nie to pragnie go adoptować.;)
  15. Rybka_39

    bzik

    Ale super fotki!:loveu: Bezisław wszędzie taki radosny!:multi::multi:
  16. Super fotki!! Szczególnie te w biegu! Pozdrawiam!
  17. Hejka w locie, zaraz spadam na adopcje. Kora była ostatnio w szkole, kilka jej fotek jest w wątku leny_zet na wolontariuszach.;) Musze się pochwalić, ze wygrałam konkurs na bloga i Kora dostała ostatnio dużo zabawek:cool3:..żeby tylko miała tye chęci do zabawy to by było dobrze!:lol: to na razie jeszcze tu wrócę! Buziaki dla wszystkich!:loveu:
  18. POgadam z Iwoną, wydaje mi się, że ona ma domek jednorodzinny...:roll:..ale tylko mi sie wydaje
  19. A ten merlak nada szuka domku?
  20. [quote name='Rybka_39']Mam chętna Pania z Kalisza na 4 letniego Kinga, pani ma dom z ogrodem i marz o colaczku. Czy King dalej szuka domku?[/quote] Ponawiam pytanie. Halina dzięki za foto!
  21. Może i z charciego ludzie coś podrzucą;) Słuchajcie ludzie złoci, jest ktoś z Przemysla, kto może tym chociaż najwiekszym psom porobic fotki? Przydały by się do ogłoszeń.;)
  22. Na razie czekam na odp. Ale transport to chyba nie jest duży problem...chyba.. A po za tym dziewczyny[B] RESPEKT!!! Jesteście SUPER! [/B]
  23. [quote name='ulvhedinn']Ok. Dziadzia jest zapyziały, ma ślicznego gluta i zaropiałe oczy. Zęby w stanie rozpaczy, jeden na bank do usunięcia, ropa i kikut. Miał nieziemsko zatkane gruczoły. Ma guzka przy odbycie (nie przeszkadza mu jakoś strasznie, ale kwalifikuje sie do usunięcia, najlepiej jednocześnie z jajkami). Nieco powiększona prostata. Guzki na ciele, okrągłe, naliczyłam co najmniej pięć. Bez wyciecia i histo trudno je określić, ale duża szansa, że nie są złośliwe. Kastracja wskazana, jeśli będzie w stanie ja wytrzymać. Podwyższony jeden wynik wątroby, nerki zdrowe, cukrzycy niet. Lekka anemia. Serce pracuje ładnie. Jedno płucko lekko głucho. Przede wszystkim ten pies jest potwornie zaniedbany!!!!! :mad: Widać w nim kompletny brak higieny paszczy, zadka, miał insekty i robale, zaniedbana skóra, sierść, złe żywienie.... :-( widać że miał w życiu pod górkę. Skóra to najprawdopodobniej wypadkowa zaniedbania, pcheł, wieku i zaburzeń hormonalnych (stąd wskazanie kastracji). Teraz konkrety- futrzak jest u mnie. Dostał antybiotyk i wskazania co do diety i leków na watrobę. Jest odrobaczony, odpchlony (wczesniej już był) i mimo gluta musiałam go uprać, bo sie połozył w kałuży sików. Poza tym wyczesałam mu tonę martwych włosów, drugie tyle trzeba wyczesać i wyciąć. Co smutne- piesek po zsiusianiu się pił własny mocz :-( a wode potraktował podejrzliwie, co rodzi podejrzenie, że... był do tego przyzwyczajony..... Niedługo małego zabiera do siebie Kikou :modla: Może u niej zostać 10 dni max. Potem, albo wraca do nas, albo musi znależć inny tymczas. Wolałabym nie mieć 7 psów w chacie, bo mi sie przestrzeń kończy, szczerze mówiąc..... :oops: o kasce nie mówiąc......[/quote] Na charcim odezwała się do mnie Iwona Dysarz i stwierdziła, że może go zabrać do siebie...: cyt: {korkowa to ja] Korkowa,czemu ja jestem tak daleko.Tak mi go szkoda.Myślałam,że go ktoś wziął.A może przeżyje,ja go wezmę.Zamieszka z wypierdami w kuchni.
×
×
  • Create New...