Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Na razie mogę tylko podnieść, odezwę się tutaj jutro.;)
  2. ALE JA NIC NIE ZROBIE PÓKI JASNO I WYRAŹNIE NIE DOSTANE DIAGNOZY! Bo na razie widzę tutaj takie zamieszanie i wachanie. A czy ja skreslam tego psa?! Czy go odrzucam bez pomocy?!
  3. Mam chętna Pania z Kalisza na 4 letniego Kinga, pani ma dom z ogrodem i marz o colaczku. Czy King dalej szuka domku?
  4. Biedaczek, zmarnuje sie w tej budzie:shake: Trzeba mu znaleść szybko domek...
  5. [quote]Lisek nie kona z powodu raka, choroby, starości (aczkolwiek poniekąd go to dotyczy) Lisek kona z rezygnacji trzeba mieć tego świadomość.[/quote] Z kąd wiesz?:roll:
  6. Isadora, trudno stwierdzić przez internet czy ten pies kona z choroby, czy z rezygnacji, tego psa należy zbadać innego wyjscia nie widzę. Jasne, że super by było jesli znalazł by się tymczas, zeby ten pies chociaz na te kilka dni miał ciepły domek, żeby odszedł w ciepłym domu, a nie na zimnym betonie, ale trudno jest znaleść młodemu psu tymczas, a co dopiero konajacemu dziadeczkowi, osoba bioraca takiego psa na tymczas, musi być silna psychicznie, pisałam i zastanawiałam się czy nie lepsza będzie eutanazja, ale nie ma w tym egoizmu..to jest troska! Po prostu wiem jak trudno dziś o tymczas...:shake:
  7. Basiapron, jak byś potrzebowała rzeczy na bazarek to da znać, zawsze sie coś znajdzie;) Słuchajcie a jest mozliwość obfocenia chociaż tych największych piesków? Można by szukac im domu i trochę odciązyć Panią rome.
  8. Ulv jesli on ma KONAć to juz lepsza jest eutanazja, bo jak widzę do tej pory nikt nie raczył go zbadać, w jakie dni jest u Was wet?
  9. A czy nie lepsza będzie eutanazja niz czekanie na cód...i patrzenie jak ta biedna istota kona?
  10. Słuchajcie a nie wiecie co jest z tym psiakiem: [url]http://www.schronisko.chwilka.pl/zdjecia/pieski/120.jpg[/url] Jest jeszcze w schronisku? Wiecie cos wiecej o nim? Macie więcej fotek? poprosze o kontakt z kim się kontaktować w sprawie psiaka?
  11. [quote name='basiapron']już z góry mówię że postaram się wykombinować jakiś transport w tamtą strone i poszukać troche przydatnych rzeczy (w tym drewno do palenia na pewno) ale będę wdzięczna jak mi dacie znac jeśli ktoś w tamtą stronę jeździ i może dowieźć z Sosnowca lub okolic (moze namówię kogoś żeby w okolicy była wymiana między samochodami). Skończe sesje i będe patrzyć co mam. A mieć mogę mieć dużo jak tylko dobrze poszukam:)[/quote] Hej a może, zrobimy bazarki i za zebrana kasę kupimy coś dla P.Romy i wyslemy?:cool3: Albo może zróbmy zrzutkę na te termę, czy pralkę! Z nieba ona niestety nie spadnie:shake:
  12. Obecnie nie czuję już złości tylko smutek:-( [*] [*] [*]
  13. [quote name='Negri']Mam nadzieje..... bo urodą nie powala...:shake:[/quote] :mad:e tam Wystarczy spojrzeć w jej piękne hipnotyzujace oczy!:loveu:
  14. A wiadomo na co on choruje? Czemu ma taka dupke łysa?:shake:
  15. Widzę, że coś ruszyło!:multi: A nie wiem czy wiecie, ale hurtownia: [url]http://www.ewet.pl[/url] prześle 50kg karmy dla psiaków Pani Romy! Serdeczne podziękowania!:multi: Dla hurtowni i Harielli z charciego za dopilnowanie formalnosci!:loveu::loveu:
  16. [quote name='Ulka18']Rybko, sa jeszcze kolaczki nie oglaszane. Czy Pani zgodzi sie na wizyte przed- i poadopcyjna? Nasza niesmiala Pumcia czeka na dom w hoteliku, kilka innych tez. [URL]http://allegro.pl/item382656672_niesmiala_suczka_w_typie_collie.html[/URL][/quote] Dałam tej pani link do watku.;) I prosiłam o zarejestrowanie się.
  17. Ewcia super, że on przechodzi taką metamorfozę!:multi: Na pewno jest mu u Ciebie jak w raju:loveu:
  18. [quote name='champion']Hej, hej! Nie na 98 tylko na 200 proc.;) Klarusi nie oddamy! 23 czerwca planujemy lądowanie w domu.[/quote] o jeju:loveu::loveu::loveu:jak ja kocham czytać takie wiadomości!!!:multi:
  19. O widzę, że wreszcie super się domek kroi dla kudłatej:loveu:
  20. Dzięki za komentarze!:loveu: Jak znajde czas to Was poodwiedzam!;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/230/385747c6b696ef25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/229/ffc176c0dad7774d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/230/6896e36ea05178bb.jpg[/IMG][/URL] W oddali jamnisie DG32 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/286/ad237f4783f1d992.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/285/f20b86e3bde03ff3.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Asiaczek']Kudłata jest bardzo ładną sunią. Naprawde nikt nią nie jest zainteresowany?:crazyeye: Pzdr.[/quote] Niestety...:-(
  22. Nie rozumiem czemu jamnikowaty został poddany zabiegowi eutanazji..bo wdł. mnie miał dość duże szanse....:shake:
×
×
  • Create New...