[quote name='Asia & Ginger']To na główce to tzw. kukuryku. :cool3: :lol:[/quote]
Kukuryku :evil_lol:
Chciałam wstawić po fotce każdego z moich maluchów ale imageshack nie działa :angryy:
Piękny i wzruszający list...
W tym roku od odejścia Kuby minie już ( lub dopiero ) trzeci rok.
To dzięki niemu otworzyła się w moim życiu droga zwana 'Psy'...
[quote name='Dorkaa']Co łona ma taka siwą główkę :evil_lol:?[/quote]
To wokół noska to biała plamka, ma taką od urodzenia. A na głowie to blondi grzywka :evil_lol:
[quote name='jagoda1987']kochany zwierzyniec :cool3::cool3::cool3: musisz miec strasznie wesoło :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Bardzo wesoło, czasem nawet głośno... :evil_lol:
MAM APARAT :multi:
ZEDYTOWAŁAM PIERWSZY POST - PATRZCIE :)
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5175/dscn0080nx2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8863/dscn0082qg2.jpg[/IMG]
Ale mnie słucha :evil_lol:
[IMG]http://img352.imageshack.us/img352/1996/dscn0085vo4.jpg[/IMG]
Hehe
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3097/dscn0088lm0.jpg[/IMG]
Ciąg dalszy dziś :p
Moja szuka jak czegoś chce. Czasami chowałam jej na podwórku przysmaki w różne miejsca ( czasem były praktycznie niewidoczne) i mówiłam 'szukaj' a ona po chwili wszystkie odnajdywała :p
[quote name='Asia & Ginger']Czy to oznacza, że będziesz miała yorka? :cool3:[/quote]
Nie, ale gdy rodzice mają już informacje od osoby, która ma yorka, to zawsze będzie mi ich łatwiej przekonać :p Ale nadal są na nie :shake:
[quote name='Pimpek']O to już drugi dzień - witanko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Haha :evil_lol:
Moi rodzice dzisiaj gadali O YORKU!
A właściwie o yorku taty kolegi :cool3:
Jakbym znała tego faceta to bym mu osobiście podziękowała ze to że się nim pochwalił mojemu tacie! Że mu pokazywał jego zdjęcia, mówił że to świetny pies, opowiadał o nim... I mój tato przekazał to dzisiaj mamie :p
A ja siedziałam i 'cieszyłam michę' :evil_lol: