Jump to content
Dogomania

Karolajnaxx

Members
  • Posts

    179
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karolajnaxx

  1. Jeśli to do mnie, to nie obrażę się oczywiście :p
  2. [quote name='Anka_ZG']Powiedzcie mi w jakim wieku mniej więcej ( bo wiadomo, że to jest bardziej indywidualna sprawa każdego pieska) psiakowi trzymają dłużej "zawory";) chodzi mi oto, w jakim wieku piesek będzie trzymał dłużej mocz. Mój co prawda naprawdę sporadycznie już sika w domu, ale wychodzę z nim na dwór co 3 godz, i może dlatego nie zdarzy napaskudzić w domu. Ale boje sie, że mogę go do tego przyzwyczaić w takim stopniu, że nawet jak dorośnie to będzie musiał wychodzić na dwór co 3 godziny:( dodam jeszcze, że jak zostaje czasem sam, nawet 5 godzin to nie nasika ani nie zrobi czegoś większego w domu:) Ma 4 miesiące:)[/quote] Funia im bliżej była wieku dorosłego, tym rzadziej potrzebowała wyjść na siusiu. Myślę, że jeśli boisz się przyzwyczaić Twojego psiaka do częstego wychodzenia, to możesz wydłużać przerwy między wyjściami. Na początek chodźby o pół godziny :p
  3. [quote name='Pimpek']Witanko :D Co tu taka cisza ?[/quote] Witam :p A no cisza, bo nic ciekawego się nie dzieje, a fot nie ma ze znanych powodów. Ale już niedługo nowy aparacik, niedługo :multi: Zresztą po zakupieniu owego aparatu mam w planie zmienić galerię Funi na ,,galerię Funi, Oli i Stefanka" :) EDIT: Słuchajcie, co się stało! Dziś, jak każdego dnia gdy jestem w szkole, mój dziadek poszedł z Funią na spacer na pola. Funia weszła pod jakąś górkę i zaczęła szczekać i piszczeć. Złapała się na wnyko myśliwskie, zastawiane na sarny i inne zwierzęta przez myśliwych. Mój dziadek z trudem wdrapał się na górkę ( ma chorą nogę i nie łatwo mu wejść) i rozciął scyzorykiem drut. Wszystko skończyło się szczęśliwie, bez żadnych zadrapań, ale Funia i dziadek byli bardzo przestraszeni. Takie osoby powinno się karać, bo przecież są legalne i grupowe pozbywania się zwierzyny( np. odstrzały saren). Tu jest to często więc wiem jak to wygląda. Jestem strasznie wkurzona!
  4. [quote name='Anka_ZG']No jedyna karma która mu smakowała to byla purina, ale dużo osób mówiło mi ze nie jest to najlepsza karma i dlatego szukaliśmy czegoś innego, no i wydaje sie, że znaleźliśmy:)[/quote] A to wybredny pies :evil_lol: Moja wciąga wszystko jak odkurzacz :eviltong:
  5. Czy Twój piesek ma jakieś związane z tym dziwne objawy, np. jeździ tyłkiem po podłodze? A co do nóg - moja Funia miała grube nóżki.
  6. [quote name='Anka_ZG']W końcu dostałam darmową broszurkę Eukanuby z próbką karmy dla szczeniaczka itp:multi: Ale czekałam też ponad 3 tyg:mad:No ale najważniejsze, że wkońcu dotarła do nas no i co najważniejsze, CHYBA WKOńCU ZNALEźLIśMY KARMę KTORA BARDZO POSMAKOWAłA SPAYKIEMU:multi: a szukaliśmy już jakiś czas odpowiedniej karmy dla tej małej istotki:)[/quote] To dobrze, że mu smakuje! :p A co, taki był problem żeby mu dogodzić co do karmy? :evil_lol:
  7. Skoro tak można to też dodam dwa pieski, mojego i sąsiada. Kubuś [SIZE=2]- mój kochany piesek, jamniczek. Kochał pola. 1995r. - 29.10.2005r. Punia [SIZE=2]- suczka sąsiada, wydała na świat 2 mioty ślicznych kundelków. Miała straszną śmierć - zginęła pod kołami wielkiego, PGR-owskiego traktora 2004r. - 2006r.
  8. Foteczki cudowne! Widać, że Lucky dorasta :p A tą piłeczkę to ledwo co ząbkami trzyma :evil_lol: Chyba za duża troszeczkę :evil_lol:
  9. Bardzo mi przykro... [*]
  10. Stefciu... :placz: [*]
  11. Witamy serdecznie :eviltong: Prosimy o zdjęcia zacnego grona :evil_lol:
  12. Myślę, że najważniejszą przemianą u psa po znalezieniu domu i wyjściu ze schronu to przemiana wewnętrzna. Psiak wie, że będzie już ok, że ma kogoś kto będzie z nim na dobre i na złe. I mordka mu się śmieje i oczyska ma uśmiechnięte... I to jest w tych przemianach piękne :p
  13. Bardzo mi przykro... [*] niech biegają razem po łąkach za TM z moim Kubusiem... :placz:
  14. Moja mnie gryzła jak była szczeniakiem... ale nie gryzła tak mocno tylko łapała ząbkami. Od kiedy dorosła, ani razu się nie zdarzyło żeby mnie ugryzła.
  15. Rany boskie... CO SIĘ STAŁO?!?!?!?!?!?!?!?! :placz: [*]
  16. Śliczne foteczki :loveu: Ostatnio doszłam do wniosku, że rude spanielki najlepiej wyglądają na zdjęciach w śniegowym otoczeniu :evil_lol: Albo wysokiej zielonej trawie :lol:
  17. No gdzie te foteczki, czekamy z niecierpliwością :p
  18. Tylko teraz nie wiadomo co się naprawdę dzieje ze szczeniakiem... Nie mieści mi się to w głowie :shake:
  19. Śliczny Luckuś :loveu: A ołtarzyk nadal wisi :evil_lol:
  20. Tu Karolina S. Proszę o kilka zdjęć wesołej gromady. Bo jak nie to spotkamy się w sądzie. A dodam że adwokata mam dobrego. Z poważaniem Karolina S. i Funia S. xD
  21. [quote name='Asia & Ginger']A ja wczoraj dostałam dwie paczuszki z Eukanuby. :multi: Jedna z próbką karmy dla cockerków, a druga z książeczką o szczeniaczkach, klikerem i próbką karmy dla szczeniąt. :cool3:[/quote] A co, planujesz szczeniaka? :lol:
  22. [quote name='Kincia']Jutrooo bo zaraz pewnie brat wroci i mnie zrzuci :mad:[/quote] Ale Ci się zrymowało :evil_lol:
  23. Siema! Jakieś zdjęcia Luckiego i Jackiego prosimy! :evil_lol:
  24. U nas zawsze odpalają petardy i to duużo petard, Funia się trochę boi, ale żeby się nie stresowała zamykamy ją w domu. A jeszcze propo tematu był dzisiaj materiał o tym w DDTVN.
  25. Dostałam dzisiaj tą paczuszkę :multi: Funia wciągnęła karmę w 5 sekund, to dobry znak :evil_lol:
×
×
  • Create New...