Masz taki sam problem co ja. Saba, też by się rzuciła na każdego psa i wystawia zęby do obcych. Saba się przybłąkała jak miała rok, niewiadomo co się z nią działa jak była mała, jak do mnie przyszła to najbardziej szczekała na facetów, może jakiś jej robił kiedyś krzywdę?? Chodzę na spacery tylko na łąkę koło domu, no nie wyobrażam sobie żebym poszła gdzieś, gdzie jest dużo ludzi :roll: moja suczka jest mieszańcem.